Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

    zima bude bohatá. dlhé zimné večery sa budú zjavne predlžovať na pekelne krátke noci. už je to nejaký čas, čo som hru nehral, som zvedavý na zmeny.

  • Přesně do tohohle bych proniknout, jen doufám, že to brzy bude ve slevě a že je to přístupné, protože ze všech gameplayů, které jsem viděl se mi točí hlava:D

    • triptich

      hru som hral naposledy už snáď aj viac ako rok späť. vtedy mi trvalo pochopenie základných princípov doslova minúty a ak aj niečo nepochytíš, youtube je plné tutoriálov, kde si môžeš vyzobnúť čo treba.

      na koniec rada. rimworld patrí k hrám, kde sami vývojári deklarujú, že žiadne zľavy neplánujú. skús pogúgliť, možno sa mýlim. každopádne hra za plnú cenu stojí. ak ťa tento štýl hier baví, hravo v nej utopíš stovky hodín a stále bude málo. rimworld píše jedinečné príbehy.

  • Jack1947

    Já si říkal že mi to něco říká a hle ted až to vychází hehe ( pak že všechny Erly akcesy se nedočkají konce 😀)

  • wxyz

    To je ta hra, jak tam v zimě vymrzne tráva a na jaře musíte čekat, až se k vám rozšíří z okraje mapy a mezitím už je podzim?

  • Kallessin183

    RimWorld je jedna z těch her, které přináší tisíc drobných, unikátních situací, které pak dohromady stvoří neopakovatelné příběhy jednotlivých kolonií...

    Ať už je to příběh Dlouhé pouti ze severního půlu, nešťastný konec Outpostu 113 po napadení rozzuřenou veverkou, nebo překažení svatby vyšinutým nudistickým kanibalem... RimWorld je prostě výborný "vypravěč" :D

  • OcrauX

    Jedna z nejlepších her, co jsem kdy hrál a to hraju skoro 30 let

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit