Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Tvůrci cheatů pro GTA Online by se měli mít na pozoru. Australský soud povolil prohledání jejich domů.

    Ač jsem proti podvádění, svým způsobem si za to může Rockstar sám a docela si to i zasloužil. Prostě až moc raketovej vzlet a super pomalej grind a hodně p2w - teda jsem spíše s nima no, pokud jsou to cheaty na peníze za to bych spíše poděkoval že se takhle umí podělit, nicméně je to ztráta peněz pro R* tak to taky chápu.

    Cokoli jiného nesportovního odsuzuji a cheatery hluboce pohrdám a hnusí se mi jako lidi, jako hráče a jako stvoření, nějak podobně jako trollové ale ti za to nemůžou většinou jen trpí nějakou nemocí.

    • Jacku, ty jsi zloděj, což je to samý jako bys byl cheater, kterými sám hluboce pohrdáš a hnusí se ti jako lidi. Bohužel taky trpíš nějakou nemocí a nebo podprůměrným IQ, takže nejsi schopen jakékoli sebereflexe.

    • omiklon

      Cokoli jiného nemorálního odsuzuji a zloději hluboce pohrdám a hnusí se mi jako lidi, jako hráče a jako stvoření...

      • Jack1947

        Spíše nevidím důvod podvádět takovej zoufalec zase nejsem ani by mě to nebavilo, zato ty se nalepíš na vše morální jak včela na pívo 😀😛

        Vlastně je to pro oba. Sebereflexe je jako abych se mlátil hlavou o zed dokud se mi nerozsítilo tak to přenechám raději jiným 😉

        Kdoví třeba jednou nějaké hry budu hrát v originále ( i když kvůli denuvu s crackem nejspíš)

        • Nevidím důvod podvádět, ovšem kradu hur než straka. Ty JSI ZOUFALEC a to na úrovni přesně těch cheateru.

          • Jack1947

            Když ti tolik ztežuji život proč si mě neodtrollíš, opravdu nejsi typ člověka bez kterého bych tady nepřežil lol 🙂

  • Jack1947

    Preload Red Dead Redemption 2 začíná už tento pátek. Udělejte si místo na 89 GB a ukraťte čas dnes odpoledne vycházejícím launch trailerem.

    Docela pecka že ta hra bude na dvou discích, to mi připomělo PSX a 3cd nebo kolik hehe 😀

  • Veskoslav

    Nechtěla by redakce udělat nový "seriál" Hry, které byly skvělé, ale nejspíš jste je ani nehráli?


    Zrovna se chystám jako každý rok na Singularity, kterou považuji za jednu z nejlepších FPS her historie. Přesto v mém okolí moc lidí o ní neví.

    • Johnny

      kravina,  já hraju jenom hry které jsou pro mě skvělé. Takže jako serial by to byla kravinal :D

    • Jack1947

      No ty vole to snad ani není možné že to tady nehráli, nebo aspon NERECENZOVALI!😱😯😬

  • MickeyMutant

    Na Steamu se z ničeho nic objevila Agony ve verzi UNRATED. Necenzurovaná verze se 31. října přeci jen dočká vydání.

    Pokud to celé radikálně nepřekopou (jako že ne), tak z toho další odhalené pohlavní orgány, pár přefiknutých sukub a kupa rozdrcených batolecích lebek dobrou hru stejně neudělá.
    • Morlang

      Aspoň to konečně bude pravá, nefalšovaná píčovina.

    • Jack1947

      Hrát to po třetí nebudu jen kvůli tomu abych viděl se obnažujícího démona nebo sukubu 🤮

      • Draken69CZ

        Ty ukradneš fakt každou ptákovinu 😂

        • Jack1947

          Spíše už to mám jak vy s humble stáhnu a pak už nemám sílu hrát... ale někdy je vyjímky a INDIE blbina je nakonec docela ucházejicí 😀

  • solomon.short

    Vidim dobre, ze v patecnim retru bude Fallout? Can`t wait! 🙂

    • Jack1947

      Sliby se mají plnit, nebo to taky může bejt překlep a Flatout místo toho 😀😉

      Ještě chybí Vietcong a budou dosavadní resty +- splněné.

      • Hidden & Dangerous 1,2 :)

        • Jack1947

          No jasně možná spíše ten druhej díl... první tak úspěšnej nebyl.

          • jnsCZ

            Flashpoint nechcete? Tak fajn, no...

            • triptich

              ale chceme. a zoznam "chceme" radi doplníme aj o ďalšie kusy 😇

      • Meow

        Chybí Morrowind! 

        • SalemCZ

          morrowind si nechají na TES6

        • triptich

          ten ešte nespadá do retra, nie? veď ten bol vydaný niekedy po 2000-com

          • Meow

            Byl tam i Gothic 2...

            • triptich

              pravdu máš. pozerám, že morrowind je fakt bradatý dedo. marí sa mi, že retro platí len do roku 2001 a vyššie len s výnimkou, ale za TES III som všetkými 10-timi.

              • omiklon

                Reakce na příspěvek:

                Pan Re a Tro mají (ne striktně) retro definováno na období z před 15 lety. vyjímky se najdou, ale hoši si to musí řádně obhájit, jináč my staromilci hned brousíme louče a zapalujem vidle. 


                Osobně jsem zvědavej spíše na to skoroRetro prvního Red Deada Revolvera.

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Prdlajz, nemusí si nic obhajovat spíše je sváteční retro u nějako "novější" hry... ale zatím jich ještě tolik nebylo.

  • ucho

    Na Steamu se z ničeho nic objevila Agony ve verzi UNRATED. Necenzurovaná verze se 31. října přeci jen dočká vydání.

    to neděláš dobře, bleskaři, že "zničehonic" píšeš jako "z ničeho nic". to má trochu jiný význam...
    • MickeyMutant

      Na funkci to ale vliv nemá.

      • ucho

        na funkci bleskaře určitě ne :)

        • MickeyMutant

          Přesně tak, pochopil😉

  • skaven
  • Kravicka

    Call of Duty: Black Ops 4 trhá rekordy. První den na trhu se prodalo víc digitálních kopií než kterékoliv jiné hry od Activisionu, přičemž stejný rekord padl i v PlayStation Store napříč všemi plnými hrami.

    Celkove to neni ale zadny hit, fyzicka kopii dolu o 50%.

    • SalemCZ

      Stejnak to bude tak že Activision zapomněl zmínit že je to rekord přes battle.net jelikož Steam nějak moc často nedává informace o prodejích. 

    • Kravicka
    • Jack1947

      Člověk by řekl že, bez Sp prodeje pujdou dolů vtipné by bylo kdYby Sp doplnily až v DLC - zaujal mě sice Blackout mod ( jiné COD) ale to spíše dokoupím season pass na WW2😉

      Zombíci mě zas tak tolik nezajímají...

      Kdyby byl Blackout odělený mod, který by se prodával samostatně to by bylo lepší 😀Prostě jiná hra.

  • Lukass

    Trochu sem si hral se SweetFX v Assasinu Origins. Hra me prisla hrozne maznuta a s nejakym zlutym filtrem tak sem zkusil neco vymyslet, a myslim ze hra vypada lip.

    Prvni obrazek je puvodni, druhej ze SweetFX.

    https://imgur.com/a/H8VHzuy

    • Kravicka

      si nezapinej FXaa rofl

      • Lukass

        A ty si mysli ze hraju na pc prvni den,  tady ty chytraky mam nejradci. 

        Hra pouziva Fxaa jako low,  medium Taa a high txaa,  vsechno textury rozmazava. 

        • Jack1947

          Mám pocit že má pravdu, nicméně třebA Shadow of war to dělalo dynamické rozlišení, asi to je hra od hry a v Dishonored 2 pomohl jen ten mod na grafiku ( přitom death of Outsider bylo v poho)

        • Kravicka

          Tak proc to pouzivas a stezujes si, evidentne neco mas zapnute pac na FHD tam nemas videt ani zub.

          • Lukass

            Sak ano tam nemi zub protoze to AA rozmaze,  nechapu co resis.  Sou toho plny fora ze je hra mazla. 

            • Kravicka

              Resim debila co si zapne rozmavaci AA a breci tady ze to je rozmazany. Tak pouzij DSR.

              • Lukass

                Reakce na příspěvek:

                A ja vola co nechape ze bez AA ta hra vypada hrozne. Tudiz swetFX a Smaa, genie.

                Ze se vzdycky musi chytit nejake hnup a rozjet uplne zbytecnou debatu.

  • MickeyMutant
    • SalemCZ

      Asi nové DLC, chvíli mi trvalo jaký Jindra.

      • Jack1947

        Heheheh 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit