Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oni tam pridali vavru? ok 

  • Odulin

    Nevim, furt mi asi prijde nejlepsi stara Wrestlemania od Midway. :) Undertaker, Shawn Michaeles, Yokozuna, Doink the Clown, Razor Ramon  atd...a ty jejich šílený a dlouhý komba.

    • red.eagle.792197
      Mna najviac bavilo stare WCW Nitro.
  • TheGGG

    tenhle "sport" jsem nikdy nepochopil... dívat se na pár týpků jak fejkují zápas válí se po sobě a opakují hodně mizerně napsané hlášky o tom, kdo komu zešrotuje rodinu a psa.... UFC je alespoň real...

    • Jack1947

      Protože ty fejky nedopadli nejlépe se jich už hodně zabilo. UFC ale zase se nemlátí židlema není tAM 60man battle toyale arena hehe to mě vždy bavilo😀

      Já vidím jinej problém že se z toho polehounku stala
      dojná kráááva. Podobně jako třeba FIfa/NHL se už moc věcí noebměnuje
      hlavně jde o to že jak se stalo WWE RAW šlo to docela do kopru, Raw vs
      smackdown bylo ještě dobré.

      Ty jo to je DEMNTTNíííí EDIT

      Neřekne to že tam je nevhodné slkovo jen příspěvek se nedokázal vložit wtf 🤮

    • Derp_1337

      Problém je v tom, že se na to díváš jako na sport.

      Ti lidé, co to berou jako show pro pobavení diváků, se veskrze náramně baví.



      Navíc WWE RAW obohatí tvé znalosti Americké kultury: tady třeba je ukázka (GIF) toho, jak přibližně funguje Americké zdravotnictví

      • TheGGG

        no podle mě to jako sport amíci docela berou, když mají i tituly, ligu, šampionáty, pásy atd.

        • SalemCZ

          Thálie je taky titul, máš taky různý ligy Národní divadlo, nějaký okresní. Vašek taky dostane po představení třeba kytku( to měl být jakoby pás) Je to jenom divadlo.

        • Derp_1337

          V tom je právě kouzlo wrestlingu, dotáhli tu show tak daleko, že vytváří iluzi "seriózního" sportu.

          Asi jsi nikdy moc nesledoval přenosy a nejspíš usuzuješ z nedostatečného množství vzorků, protože wrestling fakt nikdo z diváků za seriózní sport nepovažuje (teda až na malá děcka, co věří, že to je skutečné)

          • TheGGG

            no ano, jistě ti lidi a všichni kolem ví, že to není skutečné a jistě, některé triky jsou pořád dost obdivuhodné a nebezpečné, ale ty cringe příběhy, dialogy a charaktery, které se kolem toho tvoří, to mě vždy přišlo už trochu moc divný. Komentátoři to komentují jak skutečný zápas s tabulkama a vším a dotoho dva týpci v ringu vedou dialog o tom, kdo koho zradil a kdo koho zdecimuje, jen aby tam vlítl třetí týpek, který má nějaký vlastní story a začal je mlátit židlý... taková ordinace v růžové zahradě v ringu...

            • WhySoSad

              Židlý 😬😀😀😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit