Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RaketovyZid

    Dan Houser z Rockstar Games je rád, že nevydává GTA 6 v době Donalda Trumpa.

    Nic jiného než clickbait nadpis bych od VG247 ani nečekal, ale přebírat doslovat si ho Bleskaři nemusel.

    Nemluvě o tom, že hodnota toho článku je tak na úrovni zdejší bleskovky a jenom odkazuje na skutečný zdroj (rozhovor pro GQ). To by to ale musel Bleskař přečíst, že?

    Odkaz na GQ: www.gq-magazine.co.uk/article/red-dead-redemption-2-interview

    .

    Pro bleskovku (a článek VG247) je ale zajímavá tahle část:

    "Both intense liberal progression and intense conservatism are both very militant, and very angry. It is scary but it’s also strange, and yet both of them seem occasionally to veer towards the absurd. It’s hard to satirise for those reasons. Some of the stuff you see is straightforwardly beyond satire. It would be out of date within two minutes, everything is changing so fast."

  • RaketovyZid

    První fotka z filmu Monster Hunter herní sérii moc nepřipomíná.

    Bleskaři, zapomněl jsi přeložit to 'Surprise!' z původního nadpisu.

  • Lukyz

    Chápete někdo ten shitstorm, který se teď jede na konto GOG.com, kvůli jednomu blbýmu tweetu? Propírají to víceméně všechna větší herní média, někteří jůtubeři prý zažádali o smazání svých účtu na GOGu (WTF?) a několik (neuvedených) studií stáhlo z nabídky svoje produkty. 


    Já tyhle SJW věci prostě nikdy nepochopím 🤨 #letsmakegamergategreatagain

    • drasta

      To je aferka ktera prijde a zase odejde... ani bych se nedivili kdyby naopak par hracu takova  blbost na GOG prilakala.

    • Vojtzech

      Taky to nechápu. Z jednoho neškodnýho tweetu rozdmýchávat mega aféru, protože se z toho nějaká citlivka rozbrečela. Přijde mi, že lidstvu šplouchá na maják čím dál víc...

      • vlastik.plaminek

        Lidi už prostě nemusí řešit jestli přežijou další zimu, mají čím dál tím víc volného času a stávají se z nich čím dál tím větší dingusové. Vítej v problémech rozvínuté země.

  • MickeyMutant

    Vývojářka Jade Raymond odešla z EA Motive, kde pracovala na neoznámeném Star Wars titulu.

    Internet komentuje odchod Jade Raymondové a Amy Hennigové z EA:

    "They left with a sense of pride and accomplishment"

  • skaven

    Fallout New California

    Stahujte a bavte sa

  • MickeyMutant

    Hra Shadow of the Tomb Raider na Steamu schytala review bombing za brzké uvedení do slevy.

    Spíš by se měli někteří sami trestat za vlastní předobjednávací blbost, místo aby si vybíjeli vztek v recenzích. Jeden komentář za všechny:

    "Koupil jsem za plnou cenu. Kdybych bejval byl věděl, že to do měsíce zlevní, tak bych bejval byl počkal. Ti mě ale ošidili."

    Ne, okradl ses sám, trumbero. Kdybys zavčas konzultoval orákulum, pokud potřebuješ tak nutně ušetřit, nebo měl aspoň mozek v hlavě, tak by se ti to nepřihodilo. Nakonec je ale vlastně dobře, že ta blbší část populace platí vždycky víc.

    • drasta

      Presne.

    • lito
      +
    • Jack1947

      Přesně tak!

  • maros.goc

    Hra Shadow of the Tomb Raider na Steamu schytala review bombing za brzké uvedení do slevy.

    Hlupáci, čo si hry predobjednávajú, vždy hlupákmi ostanú.

    • ucho

      jako je to hloupé, každopádně člověk by si měl už při koupi uvědomit, že je s tou cenou spokojen a že půjde brzy dolů.

      a 34 % není žádná extra sleva, kdy¨ž tam ta hra stojí ve slevě 40 euro...


      jinak u filmů je tohle ještě horší. tam je člověk bit za včasný nákup čehokoli mnohem víc. později se bundlují jednotlivé díly nějakých filmů a prostě ten, co kupuje něco hned, je řádně oškubán.

      • solomon.short

        presne tak. pokud predobjednavam, nebo kupuji hned pri vydani, tak holt akceptuji aktualni cenu

  • ucho

    Kingdom Come zdarma, pokud si koupíte Humble Monthly na 3 měsíce. zajímavá akce. by mě zajímalo, kolik z toho dostane Warhorse.

    každopádně za 35 dolarů máte Kingdom Come, Hitman Complete a několik dalších her. to už se Kingdom Come asi moc neprodával, když je v takový akci.

    • SalemCZ

      Spíš už mají tolik DLC že jsem jim vyplatí dát hru někde v akci a doufat že lidi koupí DLC

      • ucho

        pravda, to mi nedošlo. to dává smysl a vlastně to tak dělá dost vydavatelů, že časem pustí základní hru za pakatel. i na PS+ vlastně dávají hlavně single hry, které mají další DLC a které si pak člověk musí navíc koupit zvlášť, protože výhodná kompletní verze už pak koupit nejde.

      • Jack1947

        To je možné, takhle to ostatně dělají i jiní.

        • SalemCZ

          Tak PS+, humble na tom hodně zakládá "Akce"

          • Jack1947

            PS+ jde ale jinak dost vodou ale nelze se moc divit když už spousta her byla a dávat je znova nemá  moc smysl.

  • 0011

    Wenceslavova odysea: dech divočiny se odkládá na příští týden nebo jak? Já se fakt těšil 😐

    • SalemCZ

      asi si prodloužil dovolenou

      • 0011

        Nebo se podíval na walkthrough co ho čeká a vycouval 😉 já už si nepamatuju jak moc jsem se připravoval na první divine beast, ale takhle brzo bych si na něj netroufnul, navíc než se k němu vůbec dostane tak je to víc než jeden díl,  podle mě si hoši stanovili větší sousto než zvládnou ukousnout, ale velice rád se budu mýlit

  • Lukyz

    Přátelé, máte pls ještě někdo link na několikrát postovanej detroller? 

    Fungjuje na "nových" diskusích? Díky moc

    • Draken69CZ

      Přitom by to vyřešil jeden dva permaban/y

      • 0011

        Nevyřešili a bohužel ani detroller, dokud tu budou psychicky narušení jedinci co si vytvoří několik účtů denně. Myslím že konzolista má něco jako detroller přímo jako zabudovanou funkci, ale podle mě by bylo nejlepší řešení zrušit palce nahoru, ať debatuje skutečně jenom kdo chce debatovat, trolové odpadnou když zjistí že jediné co může dát jejich příspěvku váhu je argument, který nemají.

        • Lukyz

          Mno, já trolly zvládám ignorovat, ale místního imbecila prostě už nedávám, takže bych to potřeboval nějak skrýt, toť vše. A nečíst to prostě nejde když je to naprosto všude. 

        • Jack1947

          Byl bych pro protože já to kvůli nějakejm palcům vůbec nejsem hoh😎

      • Jack1947

        Hehe, tak dobře to se tady nemůže stát.

    • Veskoslav

      Háže mi to chybu při zpracování. Udělá se černá obrazovka a konec.

      • Jack1947

        Ty bys sis nikoho neodtrollil nikdy 😉 nojo asi ho bude muset někdo předělat ( ucho možná ?)

        • radim.zaty

          Tak třeba si chce vypnout místního dojmologa a mámnázornavšeckologa, mistra Jacka1947 :)

          • stratego

            Redakce chce asi at je tu hodne komentaru a Jack zvladne diskutovat sam se sebou u vsech clanku a vypada to pak, ze o games je velky zajem.

            • Jack1947

              Tak tak, nicméně já píši k věci a věcně, neřikám že pokaždé kvalitně ale moji fanoušci už jsou zvyklý na určitou kvalitu. Sám se sebou těžko ale proč by měl být komentář bez reakce ( což se většinou moc nestává) méně hodnotný než zaobalené hooovnooo plné žumpy ? ( a sračeekk)😀


              • Veskoslav

                Reakce na příspěvek:

                K věci a věcně? Jacku, ty ani nevíš, co ty slova znamenají...

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Kdyby DETROLLER fungoval, minimálně půlka čtenářů by si tě vyhodila ze života, protožetvůj styl a přednes nikdo zas tolik nemusí 😉

                  Navíc vůbec neznáš slova jako empatie a tolerantnost.

          • Jack1947

            Je vidět že milého kolegu moc dobře neznáš, kolego. Myslím že kdy by si mě půlka webu odtrolilia tak by to pro ně mělo nedozírné násleedky😉😀😛

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit