Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    To jsem zvědavej co lidi budou říkat až zjistí že Triss není zrzka :D 

    • Derp_1337

      Obarvení vlasů u hereček je úplně běžná praxe. V tom snad nikdo neuvidí zásadní problém.

      • SalemCZ

        On právě že není důvod ji obarvovat

        "Ve hrách ji vidíme s červenou kšticí, nicméně v knihách jsou její vlasy popisované jako kaštanové barvy, což je pouze načervenalá hnědá."

        což lidi nechápou, maji ji zaškatulkovanou jako redheadku

  • ravux

    Vypada jako starsi teply Legolasuv bracha.

  • Carnage666

    Mimochodem venku jsou další herci a Triss teda ehmmm Anna Shaffer... 

    • danny_the_hound

      Pre zvedavcov rovno hádžem aj linku.

      Najviac ma prekvapuje, že z "anglick´ého" Dandeliona (Marigolda v češtine) je "poľský" Jaskier (je to potvrdené aj z oficiálnych kanálov). Ináč vzhľadovo ho imho obsadili dosť presne 😎


      A tí, čo chceli Mikkelsena, ho tam majú. Akurát nie toho, ktorého chceli a nie tam, kde ho chceli 😀 (Lars je Madsov starší brat a niektorí ho možno budú poznať ako Thrawna zo Star Wars: Rebels)

  • myslím, že v průběhu seriálu mu vous klidně může narůst. ostatně jamie v game of thrones taky začal krásně oholený. věřím, že na natáčení ho ještě doladí a postprodukce taky udělá hodně. zaklínače mám rád, ale zatím se nenechávám strhnout. radši budu příjemně překvapený, než zbytečně zklamaný. 

    • Derp_1337

      Přesně tak. Spousta "fanoušků" hrála jenom herního Zaklínače 3 a vůbec nehrála předchozí díly a ani nečetla knihy, takže si vůbec neuvědomují, že ze začátku se tam Geraltovi vousy vůbec nehodí, protože to byl ještě mlaďoch.

      • Maxianimal

        Geraltovi je v knížkách kolik, ke stovce? Mlaďoch - vážně?

        • Derp_1337

          V porovnání s koncem děje během Zaklínače 3 je o dost mladší... Navíc v knižních předlohách Geralt nesnášel strniště a když to šlo, tak byl oholený. Ty oholené vousy s člověkem udělají hodně a vždycky pak vypadá o dost mladší.

          • Maxianimal

            Eh... ne? W3 končí, když je Ciri kolik - okolo 20-25? V knížkách jí je cca 13-14-15. Takže mezi knihama a W3 je max deset let. To skutečně není o "dost mladší".

            • Derp_1337

              Vy jste knihy asi moc nečetl, co? Na začátku knih Ciri ještě ani nebyla naživu...

              • Maxianimal

                Reakce na příspěvek:

                Bavíme se o první knize v sáze o Zaklínači, románu - Krev Elfů? Ne o povídkách, že ano?

                • Derp_1337

                  Reakce na příspěvek:

                  Ty myslíš 1. knihu v sáze o Geraltovi a Ciri - Krev Elfů??

                  Tak jestli ignoruješ první dvě knihy Příběhy o Zaklínači (Poslední Přání a Meč Osudu), tak se nedivím, že ti to chronologicky nesedí.


                  Jen tak pro upřesnění, když se řekne "knihy o Zaklínačovi", tak tím se myslí VŠECHNY knihy a ne jenom romány... Kdyby někdo myslel "jenom romány", tak řekne buď "pouze romány" (nebo "pouze novely").

  • Lukass

    Co to je za Gaye?

  • ucho

    co je to za máničku?

    • radim.zaty

      Gagarinův bratr :-)

  • Magister_Peditum

    Pevně věřím, že si s tím vzhledem ještě vyhrajou, tohle vypadá dost lacině. 

  • mě tam víc vadí ty oči, přeci jen zaklínač má bejt mutant, proměněnec na první pohled vyvrhel společnosti, tohle fakt nevypadá jako někdo koho by z vesnice hnali vidlema, potřebuje to dost detailů a úprav ale ten základ tam je

  • KrPa

    sakra, cerne vlasy a vypada jako Vinnetou 😂

    kdo vi, co je to zabery, jestli jen fakt nejake testovaci nebo to bude final, za me dobre, ale mel by vypadat starsi

    • 😱Přésně to jsem si řekla,hned jak jsem ho viděla.Šedivej Vinnetou.To ta prdelka ma bradě.Mě se teda nelíbí.

    • iSpirit
      no, představ si, že ještě nosil čelenku, takže ano, měl by mít vlasy jako Vinnetou a ne samujarský ohon a vousy. 
      • Když bude mít čelenku,tak bude jasnej.Já nejsem herní,sle knížková.Vousy ani ohon.Ale tenhle ksichtík není Geralt.No uvidíme.Spíš bych raději ještě nové knihy.

  • iSpirit
    vypadá knižně a ne herně, což je dobře, Geralt by vousy nenosil.
    • Maxianimal

      To je pravda. Ale taky by nenosil vlasy, který vypadaj, jako kdyby vyšel od kadeřníka a hlavně - co ty oči?

    • SalemCZ

      Chtěl jsem to taky napsat a taky to bude první knížky tak na jizvy je času dost.

      • Maxianimal

        V jakém období se to odehrává?

        • danny_the_hound

          Podľa obsadenia  sa už v podstate dajú odhadovať aj jednotlivé epizódy. Takmer naisto tam bude "Menšie zlo" (Renfri a jej banda, Aridea, Stregobor...) a "Koniec sveta" (Filavandrel, Toruviel, Torque). Podľa všetkého sa stihne aj vypálenie Cintry, keďže obsadili aj Cahira (nilfgarďan, z ktorého mala Ciri ešte dlho traumu).

          • Maxianimal

            Takže povídky, ne knihy. Pokud Cahir, tak Křest ohněm.

        • knížky, ale možná snad i před knihami, takže mladě vypadat může.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit