Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna z mála her, kvůli které začínám uvažovat o konzoli.

    • nightborne

      Já byl trochu nalomenej už předtim, a rdr mě upřímně dorazilo. Vzal jsem ps4pro, rdr už mám za sebou, byla to fantastická jízda, teď si ve volným čase stříhám god of war. A... mno, taky je to nářez, no =)).

    • Málo? Trošku si projdi co nákupem PS4 (stačí základní, která dnes stojí pár korun) dosaneš. Počítám, že PS3 jsi neměl, tak se za těch pár korun těš na: RDr2, God of War, God of War 3 remaster, Spiderman, Detroid Become Human, heavy Rain, Last of Us, Uncharted 1+2+3+4, LittlebigPlanet 3, Bloodborne, Journey, Shadow of the Collossus, Horizon, Ratchet and Clank, Tearaway,... A to jen z halvy vysypal pár msut have tutovek. Pak je tam fůra jiných her, které nemusí bavit každého (různé Yakuzy, Gravity Rush apod... to už si musíš projít sám)

      Až budeš příště plánovat narvat prachy do PC, udělej si seznam her, které tím upgradem získáš možnost hrát a zkus to porovnat....

    • Derp_1337

      Běž do PS4 Pro, aby sis mohl zahrát i legendární The Last of Us, God War, Detroit Become Human, Uncharted 4, Horizon Zero Dawn, atd.

      Tyhlety hity si na Xboxu nezahraješ...

      • iSpirit

        PSko mám, v podstatě  hraji už jen tam, ale z toho výběru jsem hrál jen Last of Us a to považuji maximálně za osmičkovou hru.

        • Derp_1337

          Ono je těžké si představit, jak je třeba Uncharted 4 nebo Detroit Become Human vynikající, když to člověk nehrál.

      • Přesně,naprosto souhlasím, k čemu 4K když tam neni co hrát:-) ty hry co pišeš jsou duvod proč mám odjakživa PS...


      • To je právě to nejtěžší rozhodnutí, jakou konzoli pořídit. :)

    • BohumilCisar

      Já si kvůli ni konzoli pořídil (XBOX oneX) a nelituji toho. Ještě jsem to úplně nedohrál, ale je to určitě jeden z největších herních zážitků, postavy jsou napsané fantasticky a herní mapa je úchvatná. S herními mechanikami už to tak dokonalé není, v hlavních misích je to pořád totální koridorovka a ovládání je těkopádné, ale i tak si to podle mě zaslouží desítku. 

      • Derp_1337

        Pro mě byla volba jednoduchá, když člověk zváží The Last of Us, God of War, Uncharted 4, Detroit Become Human, Horizon Zero Dawn, atd. atd.

        • Johnny

          Detroit a The last of Us mě teda vubec nebavilo....

          • za mě The Last of Us 7/10.. působilo  to na mě jako dvě různé hry v jednom, suprově vyprávěn´ý příběh v animačkách a průměrný cover shooter/stealth v pasážích kde tě nechají hrát 

          • Derp_1337

            Tak vždycky se najde někdo, kdo tvrdí, že se mu něco nelíbí.

            Ať už je to dáno trollováním a nebo je to seriózní názor, tak v historii ještě nebyla ani jedna hra, film nebo hudba, které by se líbili úplně každému (100%).


            Statisticky vzato, když se nějaká hra líbí aspoň 90% lidem, tak je to fakt vynikající hra.

        • Carnage666

          Já chtěl hlavně Bloodborne a Spider-mana, takže to bylo jasný 😀 samo že GoW plánuju taky i s RDR2 a The Last of Us už sem dohrál a luxusní zážitek.

        • BohumilCisar

          Pro mě byla volba taky jednoduchá, chtěl jsem RDR2 v nejlepší grafice a ostatní hry mě nezajímají, po dohrátí si pořídím ještě RDR1 a pak to zase celé prodám :)

          • Derp_1337

            Mě nevadí si nějakou dobu počkat na vydání RDR2 na PC. Podobně jsem si počkal na vydání GTA5 na PC a vyplatilo se to.

            • jindra.veliky

              a vyplatilo se ti to i v pripade RDR 1?

              • Derp_1337

                Reakce na příspěvek:

                haha :D

                To byla jiná doba, tehdy ještě Rockstar nevěděl, jak moc si namastí kapsy, když hru vydají 2x . Nejdřív slavnostně na konzolích (samozřejmě nezapomenou pobrat benefity od MS a Sony za dočasnou "exluzivitu") a pak s odstupem času pro vyhladovělé PC hráče.

                • Johny666

                  Reakce na příspěvek:

                  jen aby ještě rdr1 nevyšlo na pc třeba za půl roku:)

                   všichni by si chtěli vychutnat přiběh s vidinou koupě rdr2. byl by to geniální tah:)

  • dworkin

    Co tak na netu píšou, tak Xbox má o něco detailnější grafiku a PS o něco lepší podání barev. Na obou konzolích vypadá hra super a hraje se taky super.

    Na PC verzi se těším, ale doufám, že spraví ovládání, protože to je jedna z mála věcí, kterou tahle hra nemá naprosto dokonalou.

    • jindra.veliky

      nespravi, to by se museli rozloucit s tou super fyzikou postavy

      • BohumilCisar

        Ale jo, stačí když tam nebude ten šílený imput lag a modeří udělají pohotovější pohyb kamery :-)

      • Johny666

        ano, za rok a půl(jak u gta) bude ohromnej problém přidělat freelook na myši:D .. jo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit