Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • drasta

    Fanouškovský trailer ukazuje, jak by mohla vypadat LEGO hra podle Fallout 3.

    Bylo by fajn nelinkovat videa z youtube takhle: https://www.youtube.com/watch?time_continue=127&v=Lk3ot6meZHg


    Myslim ze se radi podivame na video od zacatku.

  • SalemCZ

    Tetí DLC pro Pillars of Eternity II: Deadfire s názvem The Forgotten Sanctum dorazí 13. prosince.

    třetí

    • ales.smutny

      Opraveno, díky :)

  • residentevilfans

    Black Mesa - Xen Q2 2019 😱

    https://www.youtube.com/watch?v=TAIJich73NY

  • MickeyMutant

    Fallout 76 dostává napříč světem hustou dršťkovou

    Pár nejvýživnějších citátů:

    Multiplayerový pokus Bethesdy zůstal, tak jako tolik atomových krytů světa Falloutu, jen nepodařeným experimentem (Eurogamer Avoid). - Eurogamer

    I kdyby časem zmutoval v něco, co nepadá na každém rohu, stejně bude působit strašlivě mrtvě. - The Guardian

    Po návratu z koncertu hudby z Falloutu, navštíveném publikem zasaženým společnou nostalgií, jsem spustil Fallout 76 v komunitně rozehřáté náladě. Ta brzy ochladla. - Videogamer

    V příběhu Falloutu 76 se máme pokusit postavit Ameriku znovu na nohy. Mám dojem, že místo toho bude třeba postavit na nohy samotnou hru. - Polygon

  • Coffin.Corner

    Oznámeno druhé velké rozšíření do Civilizace VI.

  • Jack1947

    V oběhu jsou poslední kusy Steam Linku. Další už nebudou.

    Ocenuji že to vydrželi vyrábět tak dlouho... respkt 🙂

  • alfonz

    První velký update pro Fallout 76 má impozantních 47 GB.

    tak to maji u vsech techto her. 

    blbej engine kde se musi prepsat a stahnout ty megagigovy packy a stejne to je jen hotfix. realne ta hra opravena nebude nikdy. bude jen odlisne hratelna oproti stavu predtim. 

    po zkusenosti se startem f4 a po zhodnoceni co z nej udelali (konzolovou hru, ale jen pc emulaci v kulisach falloutu, kde ani mody tento titul vesmes nezachrani) me uz ani ten multiplayerovej aspekt nelaka. mam rad pruzkum sveta, ale sveta kterej zije a ne ten jejich napad jak ted funguje lore a zadavani questu. 

  • SalemCZ

    Omlouváme se, ale na dnešek plánovaný GamesPlay Battlefieldu V přesouváme na příští týden a nahradíme jej LongPlayem Half-Life.

    To se spíš omluvte že jste chtěli dát místo HL Battlefield V

    • Jack1947

      Mohli dát HAlfa 2

  • Lukyz

    „Titulky nejsou standardem,“ říká Activision v reakci na chybějící titulky v cutscénách Spyro Reignited Trilogy.

     While there’s no industry standard for subtitles -> Titulky nejsou standardem! Rly!?! 🤯

  • Johnny

    Marvel chystá komiksy League of Legends.

    Zemřel stan lee a už dělaj Pyčoviny! :( OMG

    • Veskoslav

      To už zkoušeli předtím viz muslimská Ms. Marvel či ještě dříve Thor Girl. Těch kravin jinak Marvel už vydal podstatně více.

        • Veskoslav

          Mám doma. Kresba vyloženě průměr, příběh je napsán pěkně. Jediný důvod úspěchu, protože jinak je to jenom mírně nadprůměrný komiks, kterých jsou mraky, je ten, že je to muslimská hrdinka. Nic víc. 

          • ucho

            Veskoslave, apropo mi nějak neštimuje, že ho máš doma zrovna ty. můžeš ten komiks chytnout do ruky, vyfotit to s nějakým humorným textem pro mě a dát sem? díky.

          • ucho

            máš hodně jednoduchý pohled na svět.

            • Veskoslav

              Jasně Ucho. Za to ty jsi už několikrát dokázal, že jsi rozumový gigant... 

              • ucho

                Reakce na příspěvek:

                no popravdě ano, dokázal. a ty jsi zase už několikrát dokázal, že jsi vybuchující magor a trouba :)

                tvrdit, že komiks je úspěšný jen proto, že je hrdinkou muslimka, je hodně povrchní. ten komiks vyniká ve více věcech. a představ si, že muslim v komiksu není zárukou úspěchu ;)

                ale dodám nějaké argumenty. komiks měl několik nominací na Cenu Willa Eisnera. mrkni schválně na kategorie. vyhrála i cenu Hugo.

                ten komiks je prostě nadprůměrný. pro tebe mírně, pro jiné více, ale je.


                ale chápu, že pro někoho je jednodušší škatulkovat a říct, že za úspěch může jen muslimská hrdinka...

                • RaketovyZid

                  Reakce na příspěvek:

                  Ucho, nějaké ocenění mezi skupinkou navzájem se honících autorů fakt není známka úspěchu. 😉

                  Zkus aspoň argumentovat prodejema, nebo ohlasy fanoušků (fanoušků, ne komiksovejch blogerů), když jsi teda ten "rozumový gigant"

                  • ucho

                    Reakce na příspěvek:

                    a prodeje jsou co za argument k podpoření kvality? myslím, že moc dobře oba víme, že se můžou dobře prodávat i nekvalitní věci, a málo ty kvalitní. to je vidět i ve hrách.

                    hodnocení fanoušků jako argument beru. tedy goodreads hodnocení 4.12 (Vol. 1), 70,965 Ratings  ·  5,024 Reviews

                    to myslím mluví za vše, pokud se orientuješ na goodreads. bude ti takový argument stačit?


                    edit: jen pro porovnání, legendární komiks Watmen tam má 4.35 a řada kvalitních věcí má pod 4... takže úspěch je mezi čtenáři a úspěch je i mezi různými nominacemi. ve zkratce ten komiks svým obsahem zaujal.

                    • RaketovyZid

                      Reakce na příspěvek:

                      "...úspěšný komiks..." - Ucho, před 8 hod.

                      Čteš si vůbec svoje vlastní komentáře? Známkou úspěchu většinou bývají prodeje. 

                      (Jsou samozřejmě ale tací, kterým je milejší polechtání ega virtuálníma 'lajkama' nebo cenama od kámošů - taky jsou ale lidi, kteří by chtěli návrat komoušů nebo lidi s foot fetošem. A tyhle skupiny mají společné jedno - nejsou normální. Většina populace se na někoho takového podívá a nesouhlasně zavrtí hlavou.)

                      Hodnocení 1. dílu na goodreads - OK. O tom já se nehádám, první díl je vlastně celkem fajn. Bavím se o celé sérii, která se IMO postupně zhoršuje.

                      A když už budeš na těch goodreads, koukni se počet hodnocení u dalších knih. Celkem hodně to číslo padá, viď? Co řekneš na tohle?

                      A prosím tentokrát prosím bez pokrytectví, buď tak laskav.

                      (Mimochodem - je ti jasný že goodreads používá jen naprostý zlomek lidí, že jo?)

                      • ucho

                        Reakce na příspěvek:

                        to není hodnocení prvního dílu, to je hodnocení prvního volume, což je prvních 5 sešitů.

                        volume 2 (dalších 6 sešitů) má hodnocení 4.14, což je hodnocení vyšší ;)

                        a volume 3 (sešity 12-15) hodnocení 4.2, tedy opět vyšší.

                        volume 4 (sešity 16-19) hodnocení 4.22, tedy opět vyšší.

                        jo, může se postupně zhoršovat, ale hodnocení tomu zjevně nenasvědčujou. apropo ty znáš nějakou komiksovou řadu, která se postupem času nezhorší nebo naprosto nepodělá závěr? řekl bych, že takových je dost ;) tady to paradoxně zjevně drží svůj standard celkem dlouho.

                        a zjevně nevíš, jak to na goodreads vypadá, protože ano, postupem času počet hodnocení klesá u naprosto všeho ;) to je dáno více věcmi, ubývají čtenáři (tak to s komiksy bývá, u sérií hodně lidí odpadne), a jednak nemají potřebu ty další díly  hodnotit.

                        mrkni třeba na Scalped, které taky vycházejí u nás. první volume přes 6 tisíc hodnocení, 7. už jsme pod 2 tisíce a ty poslední mají 1500... jak chceš, abych nebyl pokrytecký, když jako argument použiješ takovou blbost, jako pokles počtu hodnocení, který je u komiksových sérií naprosto normální. a jak nemám být pokrytecký, když chceš tvrdit, že se série zhoršuje, když tam má hodnocení mírně rostoucí tendenci, i když tedy spíš je stále stejné.

                      • RaketovyZid

                        Reakce na příspěvek:

                        Novela Wanted: Dead od Mike Brookse - hodnocení 5.00

                        Watchmen - hodnocení 4.35

                        Z čísel je jasný, co je lepší a oblíbenější kniha, že? NE!

                        O Wanted: Dead neslyšel nikdo kromě fanoušků Warhammeru. Hodnotil to 1 člověk.

                        Watchmen. Dle 'word of mouth' jeden z nejlepších a nejpřevratnějších komiksů historie. Hodnotilo ho skoro půl milionu lidí.

                        Kontext je důležitý.

                        • ucho

                          Reakce na příspěvek:

                          ano, kontext je důležitý, proto jsem dal i počet hodnotících lidí, aby byl jasně vidět vzorek. stejné je to na imdb a čsfd. pokud je počet hodnocení pod 100, takové hodnocení má velmi malou váhu, protože v tom vzorku může být kdovíjaká směs lidí. pokud je ale vzorek dostatečně velký (většinou stačí nad 500 lidí), průměr už je opravdu průměr a málokdo s ním hýbne. takže jo, kontext je důležitej a tím, že zde bylo několik tisíc hodnotících, vypovídá to za vše ;)

                          teď jsi argumentačně naprosto selhal. je jasné, že k posouzení kvalit Wanted: Dead není dostatek informací.

                          k posouzení komiksu Watchmen i Ms. Marvel je jich vzhledem k počtu hodnotících dost. u obou to mluví jasně o tom, že většina ty komiksy miluje a strašně se jim líbí. a zároveň je určité procento lidí, kdy ten komiks jde naprosto mimo ně a nelíbí se jim. jo, Ms. Marvel zjevně nedosahuje věhlasu Watchmenů, ale ten počet svědčí o velké oblíbenosti. takže je v budoucnu pravděpodobný film/seriál. zkus se v tomhle případě zamyslet nad kontextem ;)

                          • RaketovyZid

                            Reakce na příspěvek:

                            Tak já jsem argumentačně naprosto selhal, ale ty se tady uchyluješ ke slovíčkaření a vynechávání faktů (kontextu), když se ti to zrovna hodí. 😀 😂

                            To mluví samo za sebe. 😀

                            Škoda, že jsem si před čtením tvých komentářů nepřipravil popcorn. 🙂

                            • ucho

                              Reakce na příspěvek:

                              jaké vynechání kontextu? to ty jsi přišel nesmyslně s něčím, co mělo jedno hodnocení, a považuješ to za argument... já od začátku uváděl, kolik hodnocení tam bylo, aby bylo zřejmé, že je to hodnocení naprosto validní...

                              to s tím popcornem je tvoje blbost. já popcorn mám.

        • RaketovyZid

          To že ho hodně tlačí marketingové oddělení neznamená, že je úspěšný.

          • ucho

            no jo, že Adrian Alphona vyhrál za tu průměrnou kresbu cenu Joea Shustera? tady je to samej odborník...

            • RaketovyZid

              Ach, ta ironie! 😂

              A copak já jsem někde zmínil kresbu a její kvality? Neharaší ti už z Veskoslava? 😀


              • ucho

                Reakce na příspěvek:

                ne, dvě mouchy jednou ranou ;) reakce na tebe a setření Veskoslava.

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                To není sranda musí se občasa kouknout pod postel... 😱 nebo do prádelníku😈

    • RaketovyZid

      To dělali už předtím, akorát to nesouviselo s hrama.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit