Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass

    Zdarec,  borci poradte nejakou hru na PS4,  vyplati se Last of Us Remastered,  jakou to ma grafiku?  Uziju si Horizon Zero Dawn kdyz neumim moc anglicky?


    Jinak sem dohral Uncharted 4 a musim rict ze fakt pecka,  od pribehu po lokace az k hratelnosti,   jeste se chystam na God of War

    • Vojtzech

      Můžu se přidat k doporučení kolekce předchozích Uncharted (Na U1 už je ten čas celkem znát, ale ostatní díly jsou i herně stále super) a Uncharted Lost Legacy.

      Horizon Zero dawn má skvělý souboje, takže si ho užiješ i bez angličtiny. Nicméně příběh a lore byly taky fajn, škoda, že o to přijdeš. Doporučuju pořídit i s datadiskem.

      Určitě nezapomeň na Red Dead 2, který pro mě byla největší pecka za posledních několik let (a to nemám rád GTA). Dál můžu doporučit skvělý God of War, Detroit: Become Human, Last of us, Killzone Shadow Fall, Unravel a The Last Guardian, který bylo až na kolísavej framerate super.

      Taky má teď někdy vyjít remake/remaster hry Catherine, ale ta je dost specifická, takže by ti nemusela sednout.

      • Lukass

        Tak ja trochu anglicky umim,  ale potreboval bych titulky vzdycky zastavit a v klidu procist. 

        Detroit a Last Guardian to asi neni nic pro me,  ale Killzone urcite koupim i s Horiznem,  a fakt hodne se tesim na God of War. 

        • Vojtzech

          Jestli si dobře pamatuju, tak deníky a záznamy, co najdeš v prostředí, mají i textový přepis, který si můžeš zobrazit kdykoliv, takže u toho bys to měl mít v pohodě. U rozhovorů to bude horší, ale Horizon nepoužívá zrovna těžkou angličtinu, takže o co jde vědět budeš.

          A God of War je pecka, tam dám klidně ruku do ohně, že s koupí neprohloupíš.

    • Jack1947

      TLOU +left behind asi to nejlepší z minulé generace, God of war možná pecka bude ale mě zas tolik neláká, to radši RDR2 i když tam by mohl asi někoho odradit ten zdlohavý začátek.

      Jinak je zajímavé ( ne moc pochopitelné) jak ses mohl otočit na konzoli protože se ti podělal PC dle tvých slov celý.

      Spíše já udělám upgrade než hned běžet do PS4, holt už mě to trochu zdeformovalo, zvlášt když je port nějaké hry v 60fps( bohužel uamklé) a lepšími detaily.

      Ptát se na angličtinu u hry která je primárně o mlácení robotů... je docela dobré😀


    • Lukass

      Oki,  Bloodbourne me nic nerika,  tady ty umele delany hry na obtiznost me fakt nic nerika,  stejne tak interaktivni filmy. 

      Ale Ten Horizon zkusim,  Last of Us remaster taky,  plus God of War a Spidermana taky casem zkusim

      A nejaky rpg v cestine asi moc na konzolich neni ze? 

      A Mickey nehrajes nahodou GT Sports,  kdyby jo jak ten multak vypada? 

    • Mart9

      Já moc her mimo sportovní nehraju, ale co jsem si užil, to byl Ratchet. Pak jsem hrál a doporučuju Heavy Rain, ale tam mě dost omezovala právě moje špatná angličtina. Loňské Vánoce jsem dohrál Uncharted 1 a na 10 let starou hru grafika ušla, takže ti i tuhle sérii doporučím. Nebo Unravel.


      Letošní Vánoce hodlám hrát Spidermana, kterého jsem si za solidních 999 Kč objednal. V hledáčku mám dále Last Guardian, Spyro a Red Dead samozřejmě... A vůbec bych neváhal ohledně těch pecek jako Last of US, Horizon, God of war, Bloodborne atd....podle mě nemůžeš udělat chybu, pokud tě baví ty žánry.

    • TLOU ber určitě, je to fajn hra. Graficky se mrkni kdyžtak na YT, jak se ti to bude zdát.

      Jestli jsi nehrát Uncharted předchozí díly, tak jde koupit kolekce předchozch třech dílů a myslím, že to bylo i všechno česky. A nesmím zapomenout na Lost Legacy.

      Osobně nych si bez dostatečné znalosti jazyka hraní neužil, takže pak už to je na tobě. Anebo jinému jazyku nerozumíš? Polština?

  • Coffin.Corner

    Pokud vám nevadí mít více klientů v počítači tak Epic Store nabízí Subnauticu zdarma. Za mě nejlepší hra roku 🙂

    • Jack1947

      Mě jenom vadí že muj starej účet už asi nikdy fungovat nebude :/ respkt mi ho neobnoví ani mi tam neposílají novinky ach.

    • risa2000

      Po prvních dvou krátkých seancích to vypadalo nadějně, ale při třetí se mi udělalo dost špatně ☹ (HTC Vive) a mám dojem, že na to už nesáhnu. Jinak jsem schopen ve VR strávit i několik hodin, ale Subnautica to ještě nemá úplně vychytané.

      • Coffin.Corner

        Stojí to za zahrání i bez VR.

  • RaketovyZid

    Dalším hrdinou pro Overwatch by podle fanouškovských teorií mohla být kočka s jetpackem.

    Podle fanouškovských teorií měla být ta kočka ve hře už před rokem. 😂

  • triptich

    Lego The Hobbit zdarma na Humble Bundle

    • Nevis proc tam u toho mam cenovku 4.99 ?

      • dworkin

        Hádám, že akce už skončila.

  • skaven

    Full Throttle Remastered na gog.com zdarma

  • ucho

    Na konzolích si do 17. prosince můžete zdarma vyzkoušet Monster Hunter World.

    zkusil jsem a po první půl hodině teda nic moc. vlastně dost velká nuda. spíš mě to od koupě odradilo.

    • Já mám za sebou jenom asi 10 hodin MH4U na 3ds a téhle serii jsem prostě nachuť nepřišel. Bohužel potřebuji mít ke hraní i nějakou příběovou motivaci, což zde není a grindování až na výjimky také nemusím.

    • 0011

      Po zkušenostech se třemi díly  (2 na 3ds jeden na switchi) téhle série musím říct, že hra se rozjede až tak po 20 hodinách hraní, world jsem ještě nehrál, plánuju ho na koupit na pc, ale obecně u všech dílů platí že jsou hodně o grindu a nejlepší je mít partu kamarádů se kterou to budeš hrát, dají se hrát i solo, ale není to ono je to u pokročilejších monster exktrémně těžké a grind je taky extrémní, zvlášť když měníš pořád gear a víceméně si i k tomu nucený pokud chceš postupovat do dalších lokací a bojovat se silnějšími monstry. Na singl MH můžu doporučit jenom skalnímu fandovi série, nebo někomu kdo má rád grindovačky typu diablo 3, což je taky můj případ.

      • Johnny

        já si ho na PC koupil a po par dnech refundoval. Hral sem to na Ovladači jinak to prakticky nešlo, soubojovej system je naprosto příšernej, Optimalizace tragická, a i na Ultra nastavení ta hra vypada špatně. Je strašně kostrbatá. Co se týká příběhu tak k tomu ti nic nepovim, ani mě nebavilo ho nějak vnímat jak mě štvalo vše okolo...

  • Mart9

    Právě nastal nejvyšší čas zakoupit GTA V. Na Steamu i na PS Storu je ve slevičce za krásných 400 Kč.

    • ucho

      já sáhnul po Skyrim + Fallout 4 GOTY na PS4 za 790,-

      • Mart9

        Z těhle sleviček beru ještě Hitman GOTY za krásných 399 Kč a Unravel Two asi za 270 Kč.

        • ucho

          no nezapomeň, že jde vše pořídit ještě s dodatečnou slevou 8 %

          • Mart9

            O tom nevim. Upřesni prosím.

            • jindra.veliky

              tvl.vy jste fakt strasny socky #sorryjako

            • ucho

              přes dobíjecí karty, který jdou koupit s 8% slevou. za 920,- si nabiješ 1000,-. za 460,- si nabiješ 500,- a podobně...

              • Mart9

                Reakce na příspěvek:

                Díky, s dobíjecíma kartama vůbec nemám zkušenost, takže tam mi další zjišťování, co a jak, za těch pár korun nestojí.

    • Johnny

      GTA V nechci ani zadarmo.

      • SalemCZ

        GTA 5 je dobrý, GTA Online je SHlT

      • Mart9

        Proč?

        • Johnny

          Nelibi se mi to prostředí a zasazení příběhu, hlavní postavy a podobně.... nelibilo se mi prakticky žádné z nových GTÁček...

  • triptich

    Doom oslavuje 25 let nadupaným videem.

    Times change. DOOM is Eternal.

    svätá pravda. pred doom-om bol síce wolf_3D, ale i tak. doom bol so mnou vždy, keď sa v mojom živote udialo niečo nové. neexistuje PC, na ktorom by som ho nemal (aj v práci si už zvykli na wallpaper 😂)

  • Lukass

    Tak mam za sebou tyden hrani na konzoli,  a musim rict ze sem si nato rychle zvykl,  a prekvapila me kvalita grafiky,  Uncharted 4, GT Sport,  nadherny hry.  Akorat me trochu stve motion blur. 

    Za ty penize je to fakt solidni. 

    Mel bychvdotaz ohledne GT Sports,  muzu nejak levelovat pokud hraju jenom arcade mod a nemam jeste stazeny aktualizace? 

    • PanS

      Ok, jen nezačni tvrdit, že nepoznáš rozdíl mezi 30 a 60 FPS.

    • drasta

      Snad ti LV nekdy odpusti :(

    • Johnny

      Já mam jak konzole tak PC, a prakticky nic jineho než exkluzivity na konzolich nehraju (Neni duvod), mam bezdratovy ovladače od X360 připojeny k PC, takže když si chci u hry placnout na gauč, zapnu TV, vyberu HDMI 2 a pustim si jakou hru chci.

      Ale jak stárnu, tak na tom gauči hraju už prakticky vše. Strategie už nějak nevychazeji, a pokud jo, neni to muj salek kavy.

  • Johnny

    Sem slepej nebo tu nikde neni zmínka o Remasterované verzi GODS? !!

    Je to pecka, mužete si přepínat mezi oldschool a novou grafikou. Ja teda preferuji starou :)

    https://www.youtube.com/watch?v=tw03TIxI9rc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit