Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • madPav3L

    Nejdříve jsem si nebyl jistý... ale teď koukám, že mám na Steamu kupon na 66% slevu, tak do toho půjdu, za 5,98€ to klidně může stát za prd a nebude mi to vadit.

  • "Jakmile je nepřítel v zorném poli, dokonce i mečem vybavený válečník
    prostě zkusí na dálku uštědřit úder. Je tu vždycky šance minout cíl, ale
    u některých typů nepřátel se počítá každá rána a občas je lepší prostě
    žádnou ránu nedat, protože přinese víc škody než užitku."


    To vadí snad jen u příšer, kterým se měří míra "naštvání". Ovládání umožňuje automatický útok dočasně zakázat (s tím, že hrdina pak ale stojí na místě). SHIFT na klávesnici, LT na ovladači, jestli se nepletu.

  • deejaywolf

    Včera jsem to hecnul a musím říct, že mě to chytlo:)

    Parádní parodie na Diablo v dobrém slova smyslu.

    Ale myslím, že je to spíš taková jednohubka. Nejsem si jistý, jestli budu mít chuť hrát znova ani za jinou postavu. Gameplay bude asi víceméně stejný.

    • Kallessin183

      Aspoň pokud můžu mluvit za sebe, tak po dohrání za bojovníka jsem hru opustil. Ale věřím, že díky nastavitelné délce jednotlivých dungeonů a přijatelné celkové délce kampaně se ke hře třeba za půl roku vrátím a odehraju si další charakter.. 

  • Kompost

    ked som to prvy krat zaregistroval tak som si hovoril ze to je snad pre znudene mamicky na materskej hrajuce pod android/ios. a oni to tie znudene mamicky hraju na kompe a paci sa im to za 8/10 bludistakov.

  • Klobasor

    Nechapu jak takovy klikaci tunel muze dostat osm. Clovek tam jde akorat jednim smerem a poklika co vidi. Pak se otoci a vyklika jinou stranu :D 

    • Kallessin183

      Ono bylo někdy akční Rpg o něčem jiném?

      Já na ně nenadávám, dsm jsem jich odehrál dost a tohle mě taky bavilo...

    • Jack1947

      To ani nekoukej ke "konkurenci" radši Jagda alianz tam dostal 70% :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit