Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zkoušel jsem znova nainstalovat dow 2 na svuj pc ale rika mi to "duplicate cd key" pry je muj cd key uz aktivovany. tak nevim co mam delat. V historii her na steamu dow 2 nemam, uz si opravdu nepamatuju jestli je to ten samy ucet nebo jestli jsem pred rokem pouzil jiny ucet na steamu. co to ma byt? dal jsem za to penize ja nekoho zazaluju!!
    • pokud jsi zákazník steamu tak snad se obrať na support ne?
      • to jsem už udelal, pry je mozny ofotit cd key a poslat jim to na mail. Jenze ja na to nemam techniku abych neco skenoval, enmam ani fotak a kdybych mel je to zdlouhavy. seru na to. koupim si redemtion to je tusim stand alone. Jo mimochodem vygooglil jsem ze tenhle problem ma hodne lidi tady alespon vidis jak je ten steam nahovno
  • je treba na last stand datadisk nebo stačí zakladní DoW II?
    • Staci zakladni DOW II, s Chaos Rising datadiskem mas navic 2 hrdiny - tyranida a chaosaka.
      • Přesně tak, ale pokud nemáš zakoupený DoW2, tak si počkej na Retribution, poněvadž bude obsahovat všechno až na sp kampaně z DoW2 a Chaos Rising. Takže bys měl 6 hrdinů do Last Stand a k tomu ještě kompletní mulťas+ novou kampaň(e). A stojí to nějakých 600 kaček, což je na tak obsáhlý kousek výborná cena.
  • Last Stand je jeden z nejlepších team coop modů, co jsem kdy hrál, takže nová mapa a hrdina budou určitě vítáni. Taky, že už mám retribution předobjednaný.
  • On jim ten pokus o inovaci zanru vysel celkem dost. Jinak by asi tezko za mesich vychazel uz druhy datac *3*
  • me bavi jednička vice, podle me byla chyba vynechat stavbu zakladny. muj nazor. Take jednotek je tam jen par. ale zas jim patri poklona za pokus inovovat zanr. obcas to nevyjde.
    • hral si niekedy doskovu hru, ja mam dost modelov z toho a oni dobili DWO II vacej ako doskovu hru, odstranili stavbu budov a podobne veci
      • Rozhodně ani s jedním nesouhlasím - deskovka se značně vyvýjí, minulý rok vzpomeňme na razantní rozšíření Tyranidů... A DoW2 je HC fanoušky WH40K přijato velice dobře.
        • Pravej_PipMan
          Prostě to je strategie á la akčnejší Original War, CoH a podobně, mně se tendle systém libí, žádný klikací orgie na barracks a produkce vojska čínskym tempem. A todle má k deskovce nejblíž, i když tu to nepřekoná... no možná že se vyblbnete stejně, ale pracně udělaná armáda zahřeje u srdce každýho fandu od 5-99 let.
          • Přesně tak. Tak ono do Warhammeru klasická RTS nepatří (u DoW1 to bylo uděláno dobře), protože u fantasy by to muselo nabourat celou infrastrukturu světa - jelikož každá kniha, hra... doplňuje historii světa a při představě, že by uprostřed Říše někdo vytěžil polovinu lesů... To je vlastně jeden z hlavních důvodů, proč nedostal Blizzfuck licenci od Games Workshopu. A u WH40K by klasika také dělala velkou paseku...
    • Je chyba brát dvojku jako čistokrevnou RTS. Dow 2 jde prostě trochu jiným směrem. Pro mě je ta změna vítaná. Pokud chci něco jako, tak si zahraju jedničku - vždyť Soulstorm je dva roky starý.
    • Já si myslím, že o tom to právě je. Mít určitý počet jednotek a vybavení a stím si vystačit, tak musíš použít strategii (zvláště na velké obtížnost, kde tě frontál utokem rozsápou během vteřiny) :-)
  • Pravej_PipMan
    Mám rád tyhle maníky z IG, třeba takovej Yarrick neni žádný párátko (http://warhammer40k.wikia.com/wiki/Commissar_Yarrick)
  • Super, Last Stand je zábava (a taky dost těžkej), třeba už konečně dám ten 20. level *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit