Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    Díky Spider-Manovi jsem PS4 kupoval a samozřejmě dohrál na platinu společně s Bloodborne (taky jeden z hlavních důvodů proč jsem chtěl PS4) pak jsem dohrál The Last of Us a God of War a rozhodně nelituju že jsem PSko koupil a dokonce jsem si dost užil i The Order 1886 i přes to jak byl krátký pořád je to na svojí dobu technicky úplně vymazlená hra a když vidím co vychází dnes tak je mě celkem mrzí že v tý době to dostalo takovej hate.

    • Ilusiveman

      Jen tak dál :D lásku, mír, konzoli :D

  • Lukass

    No vcera sem rozehral God of War a jako fakt pecka,  mam svoje vyhrady hlavne k tomu ze se to tvari jako open world,  pritom nemuzu seskocit ze skaly jinde  nez tvurci chcou.  Ale soubojak je uplne skvelej a boj to je radost. 

    Hry  jako God of War,  Uncharted atd.  se fakt musi zahrat

    • Ilusiveman

      The Last of Us.. 😎

  • TheGGG

    jedna z nejlepších konzolí vůbec... až vyjde last of us 2, ghost of tsushima a hlavně death stranding, tak se prodeje zase rozjedou.... jedna luxusní exklusivitka vedle druhé...

    xboxe, jestli chceš přežít, uč se a mrkvosofte zase vydej nějaké xbone only exklusivitky, ta snaha propagovat spyware win10 je už směšná

    • speciez

      to je cool jak ty ses vlatne ten typicky klise konzole geront ktere obcas potkas na forech vlozene do jedne jedine osoby. 

      Jestli je to jen act tak super prace, a jestli ne tak mi je te fact lito.

      • TheGGG

        to mě vždy baví, jak já si v klidu napíšu svůj koment a tuna pc mustard race se na mě nalepí a začne mě poučovat, jak jsem to hrozný člověk....

        • radim.zaty

          Hele a nenapadlo tě, že svět může být v pořádku a že jen ty jsi tak trochu naprosto úplný de.il? ;-)

          • TheGGG

            ani ne, to spíš tato diskuze je plná nemocných retro pc master race... řekl bych, že já, i ty desítky milionů majitelů PS4 budeme v pořádku a stejně tak všechny ty desítky a desítky milionů lidí co si užívají moderní AAA hry a nebrečí v jednom kuse, jako zdejší retro partička....

            • speciez

              ja spis reagoval na ty tvoje borderline tinfoil hat prispevky typu "windows 10 je spyware a americani nam otravuji vzduch pres chemtrails".

              zatimco to vsechno pravdepodobne pises z iphonu na kterym se zapnutou GPS chytas pokemony.

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                iphony nepoužívám a pokemony moc neznám, ale na každém šprochu pravdy trochu

                nevím jak s chemtrails, ony letadla zasv*nují vzduch hodně sami o sobě, ale win10 rozhodně špehovací aplikace má... já osobně všechny ty telemetrie blokuju

    • nejlepší konzole všech dob je SNES, a pak PS2. Já mám pořád neodbytný pocit, že dřív ty hry byly tak nějak lepší, a to i ty konzolové. Dnes je to hrozná komerce, grafika přebíjí hratelnost, většina her je na jedno brdo, plytká. A nemyslím že to je jen nostalgickýma brýlema, protože spousta z těch starých her jsem hrál poprvé nedávno (několik let nazpět). Každopádně SNES byla platforma, kde vyšlo straně moc hrozně dobrý jRPG her

      https://www.ranker.com/list/best-snes-rpgs-ever/reference

      • Spades

        Jenže to platí pouze pokud tě baví platformovky a JRPG.

        Pokud hraješ FPS a TPS, tak až do PS4 nebylo o co stát. Ano na PS1/2 byly FPS, ale bylo to něco strašného. PS3 už bylo hratelné, ale ten HW to strašně omezoval. na PS4 se teprve pořádně rozjela grafika s hratelností.

      • iSpirit

        Je to +- tak, tahle generace ale na tom není tak špatně jako za PS3. Dá se najít kvalitní tvorba. Zbytečná honitba za grafikou přebíjí hratelnost. Vidíme to na např. i na God of War, což není rozhodně špatná hra, ale hra funguje hlavně na první dobrou a člověk moc o hře nesmí přemýšlet.

        • omiklon

          Minulá generace byla (objektivně) luxusní a ta současná z toho dosud těží mimo jiné skrz remaky/remastery.

          • iSpirit

            Maximálně subjektivně! Tahle generace nabízí mnohem větší diversitu her. A když už jsme u těch exkluzivit , tak u PS3 si vzpomenu na Journey, MGSIV a Demon Souls, jako hry co mě bavily a to mám k MGS IV ještě výhrady. 

          • PanS

            Pro mě asi poslední generace konzolí, která stála za to. To, co předvádí tahle od 2013, je mírně řečeno rozpačité. A s těmi remastery souhlasím. Nikdy předtím jsem je neviděl vycházet v takovém množství.

      • TheGGG

        jako obvykle jsi samozřejmě úplně mimo a tvůj názor je k smíchu.... přesto děkuji za reakci... kdyby tady nebyly špatné příspěvky, jak bychom potom poznali ty dobré...?

        Hry jsou obecně lepší a lepší... nějaký nedohratelný 8bit humpl, to nepovažuji ani za hru... to je jak tvrdit, že koňské spřežení je lepší jak auto...

        • Knifer

          Tedy doufám že to co píšeš nebereš jako univerzální pravdu. Řada starých her jsou klenoty které se snaží dnešní produkce jen neúspěšně napodobit

          • speciez

            Ono to je spis tim ze GGG v dobach SNES(a neco mi rika ze i v dobach PS2) nebyl jeste na svete.

            • TheGGG

              hahaha typická reakce.... to jsme se nasmáli

              a prát prádlo v potoce je lepší jak v pračce a vůbec, zlatý středověk, to bývaly časy

              • speciez

                Reakce na příspěvek:

                A jak daleko je to od pravdy hele? :D Moc ne ne? 


                A logika ze pokud neshituju na stary klasiky tak mam jit prat pradlo v potoce si snad ani nezaslouzi reakci cece.

                • TheGGG

                  Reakce na příspěvek:

                  ty budeš jeden z těch lidí, dle kterých všechno nové (hudba, filmy, knížky, hry) je špatné a vše staré je dobré, tak proč rovnou nejdeš i prádlo prát po staru....

                  mě stačí sledovat AVGN a hned vidím jaké v té době vznikaly odpady...

                  • speciez

                    Reakce na příspěvek:

                    Tesne vedle, novy hry mam rad(viz witcher3, gta5, hype na exodus). Jen dokazu ocenit stary klasiky na kterych jsem vyrustal.


                    Also je ti jasny ze AVGN, SPECIFICKY vybira ty spatny hry? :D Treba takova Castlevania ma kouzlo i dneska.

                    • TheGGG

                      Reakce na příspěvek:

                      tenkrát měli lidi hodně malý nároky na hry, takže je jasné, že když vyšlo (z dnešního pohledu) 9 šuntů a jedna snesitelná hra, tak na těch devět šuntů se zapomělo a ta snesitelná hra se stala "klasikou", protože prostě v dřevní době nebyla tak špatná...

                      z dnešního pohledu jsou prostě ty hry z 90s po všech stránkách špatné a zastaralé...

                      sebelepší film ze 40. let taky nesnese srovnání ani s průměrným dnešním filmem

                      • speciez

                        Reakce na příspěvek:

                        Ano, pong nesnese srovnani s dnesnimy hrami. Nicmene SNES je spis odbodi Godfathera(kdyz uz chces srovnavat filmy), nebo Cassablancy. Vse naprosty klasiky.


                        Mluvis o necem co jsi ani nehral a opravdu to jde videt, zabal to.

                        • TheGGG

                          Reakce na příspěvek:

                          ty hry jsou těžkopádné, nedohratelné, škaredé, bez příběhu, s přehnanou obtížností atd.

                          90. léta v herním průmyslu odpovídají tak 40-50. létům v tom filmovém

                          • speciez

                            Reakce na příspěvek:

                            to bude asi vec nazoru ne? Me osobne tak neprijde.

                            • TheGGG

                              Reakce na příspěvek:

                              samozřejmě je to věc názoru... já jsem si v klidu napsal svůj původní koment a vida, kolik lidí nemůže překousnout, že někdo má radši PS4, než nějaké atari a neulítává na retro rpg a indie hrách a já nevím co ještě...

                              nevím proč se mě tady všichni snažíte přesvědčit, že nejlepší je něco jiného, než co jsem si subjektivně vybral já...

                              • speciez

                                Reakce na příspěvek:

                                Ono jde spis zase o to ze ty nenapises jen svuj nazor, ty napises ze vse ostatni je smesny, ze to muzou hrat jen deti(warcraft), nebo rovnou posilas lidi prat pradlo k potoku.


                                Kdyz ten svuj nazor presentujes takhle agresivne, holt to odcas vyvola reakci.


                                Rozhodne bych netvrdil ze PS4 je horsi nez SNES, osobne tvrdim jen ze jsou na SNES porad klasiky ktery zaslouzi uznani a velice dobre se daji hrat i dnes.

                                • TheGGG

                                  Reakce na příspěvek:

                                  no ano, můj názor je, že jsou hry od blizzardu ******** a ******** a taky *****, no a někdo tu zase hatuje konzole, AAA hry, CoD, atd.

                                  samozřejmě ať si každý reaguje jak chce, ale já si své názory budu psát dál... jakákoliv ddnešní konzole je logicky lepší než ty starší, protože nabízí lepší, modernější a více přijatelné hry... to bych radši měl doma i ten switch pro děti a důchodce, než abych musel hrát něco z éry 16bitů...

                                  hry nejsou hudba, na hrách se čas projeví krutě

              • Knifer

                Reakce na příspěvek:

                Řada nových her je úžasná ale to přeci neznamená že jsou staré hry špatné. 

                • TheGGG

                  Reakce na příspěvek:

                  v éře PS2 už se dobré kousky našli, ale ty starší fakt nee

                  • Knifer

                    Reakce na příspěvek:

                    Nesouhlasím třeba Xenogears je jedno z nej jrpg co kdy vzniklo a je mnooohem starší než PS2 

                    • TheGGG

                      Reakce na příspěvek:

                      ve své době možná, dnes už dle grafiky nehratelné...

                      • Knifer

                        Reakce na příspěvek:

                        Grafika je na svou dobu velmy slušná a v dnešní době dostatečná. Každopádně grafika je jen jeden prvek hry, příběh postavy ani gameplay (level systém,comba během bojů atd.) jsou věci co prostě nestárnou. Za 20 let se decka podívají na GoW nebo RdR2 a řeknou že je to graficky nehratelné

                        • TheGGG

                          Reakce na příspěvek:

                          kdepak, u některých her už grafika nezestárne nikdy... třeba takové crysis už bude vždy dobře hratelné... no ale pak máme prastaré hry, na které už se jednoduše nedá koukat. A grafika je hodně důležitá, když člověk nevydrží kvůli grafice ani pět minut, těžko může mít šanci se naučit něco o gameplay

                          • Knifer

                            Reakce na příspěvek:

                            Tak to je dost nadutý názor nemůžeš vědět jaké budou za dvacet let standarty na grafiku můžou to odsoudit už jen pro to že to nemá 5D efekty nebo nějakou podobnou věc co bude už standart. Hry a všeobecně technika se za posledních 20 let změnila k nepoznání a není sebemenší známka zpomalení

                            • TheGGG

                              Reakce na příspěvek:

                              to máš jako s filmy, některé nezestárnou a vypadají dobře pořád... zatímco jiné starší např. po stránce efektů už jsou hnus... ovšem od určité doby už jsou prostě efekty koukatelné u těch nejvíc top filmů a to se nezmění

                              • Knifer

                                Reakce na příspěvek:

                                Ale prosím tě, přesně tohle si říkají všichni ve své době. Za 20 let může mladé generaci připadat dnešní tvorba jako patlanice 

  • Upřímná gratulace. Jsem hrdý, že jsem jedním z oněch 91.6 milionů majitelů PS4.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit