Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RaketovyZid

    Další koncepty konzole Mad Box odhalují gamepady. Tvůrci uvažují o neplaceném onlinu, naopak by platili oni hráčům za reklamy.

    Odkaz nevede na "další koncepty", ale na Twitter timeline Ian Bella (CEO Slightly Mad Studios). Prosím opravit.

  • RaketovyZid

    Hlad po kyberunku může zahnat akce Disjunction ve stylu Hotline Miami.

    A co je to prosím ten "kyberunk"?

    • ales.smutny

      Hmmm, mohl by to být překlep, nemyslíš? :)

      Díky za upozornění.

      • RaketovyZid

        No já právě nevím, proto se ptám.


        Ale oceňuju pokrok v komunikaci, kdy přísvěvky upozorňující na vaše chyby už nemažete. Sice to ještě není úplně ono, ale i snaha se počítá 🙂

    • SalemCZ

      To mělo být Kobedunk, to je o basketu kde hlavní roli má Kobe Bryant, prý to má být adventura s nejlepší příběhem s prvky RPG a stealthem, kde tvůj parťák je mluvící klokan a hlavním padouchem je David Hasselhoff.

  • Veskoslav

    Trilogie Dark Souls u nás vyjde 31. května v přepočtu za 11 500 korun.

    Můžu se zeptat, kde jste vzali tu cenu?

    Jinak na to, že Dark Souls Trilogy na pS4, co vychází 1. března stojí 1699, pekelně drahé Artbooky jsou do 2000 tak za sošku dát takové peníze mi přijde na palici. Obzvlášť když podobně laděné edice pro DS II a III šly sehnat za 4500.
    • SalemCZ

      Když rozklikneš odkaz tak zjistíš že to má být cena za sběratelku. Prostě bleskař asi zapomněl napsat že to má být sběratelka, je to hodně zavádějící. 

      • Veskoslav
        Však já to vím. Jenom jsem vyčítal právě tu cenu kollektorky, která naprosto neodpovídá obsahu.
        • SalemCZ

          Jako jo čekal bych ji spíš tak za 7k, než za 11k

  • Nevíte někdo, jestli se nějak řešily obvinění Warhorse, že provozují švarcsystém? Dle účetních závěrek prý mají max jednoho či dva zaměstnance a zbytek tedy musí jet jako OSVČ.

    • SalemCZ

      Myslím že u IT, grafiků, programátorů, učteních atd. je to standardní věc. Dělají věci i pro jiné firmy než pro ty kde jsou 8 hodin denně.

    • x_ander

      To, že většina týmu jedena OSVČ, neznamená, že to je švarcsystém. Něco si o tom přečti. Pokud ti OSVČ poskytujou svoje služby (byť minoritně) i jinde, tak o žádný švarcsystém nejde.

    • Johnny

      tak jedou jako OSVČ no a co? pokud ten danej OSVČ vystavil minimálně jednu fakturu někomu jinýmu tak už se o švarcsytem nejedná. Ten systém je strašně děravej, ja taky sem například OSVČ. Ale dělám jakoby pro Dvě firmy, u obou vystupuju jejich jménem a mam prakticky danou pracovní dobu. Kdybych nedělal fakturu oboum firmám, švarcsystem jak vyšitej. Jelikož ale dělam pro více zaměstnavatelů, je to pohoda

      • x_ander

        Nechci ti brát tvé přesvědčení, ale ta "jedna faktura" vůbec nic neřeší, inspektorát to velmi rád považuje za účelové. Je tam potřeba trochu víc opatření.

        • Johnny

          to je možné, ale když se potvrdí že opravdu vykonávám činnost pro oba dva a že to neni jen naoko tak nema duvod ani právo cokoli dělat. Nicmén už pro dva lidi dělám 10 let a zatim napohodu.

    • risa2000

      A jak by sis představoval, že by se to mělo řešit? Nejsem právník, ale mám pocit, že jediný, kdo má pravomoce v tom nějak konat je finanční správa a pochybuji, že toto konání je veřejné.

  • Zaregistrovali jste, ze na na YT Levelu maji temer vsechny LEVEL TV? Nechapu, proc to vic nepromujou vzdyt je to naprosto skvela zprava. Smekam pred klukama za to co tenkrat vytvorili. Klobouk dolu.

    https://www.youtube.com/user/LevelczTV/playlists?disable_polymer=1

    • Jack1947

      Co vím tak se už o tom mluvilo ve fc takže, ne a promovat to možná moc nechtějí sami ( i když nechápu proč) Protože jejich slovy byli "Mladí a blbý a radši by na to zapoměli"😛

  • Jack1947

     



    Vyzkoušejte si battle royale v Black Ops 4 zcela zdarma

    Battle royale mód je totiž až do 24. ledna k vyzkoušení zcela zdarma na
    PC, PS4 i Xbox One. Jen se připravte, že si budete muset stáhnout asi
    80 GB.

    Ano zkusím, tohle jediné mě zajímalo.

    • jindra.veliky

      je to odpad, 2 hry a mam dost

      • Jack1947

        Možná ti jenom nandavali na prdýlku...

        • jindra.veliky

          nejsem dite jako ty, abych nadaval na hru, ktera mi nejde


          ta hra je totalni garbage, grafika vyblita, strileni o nicem, jak airsoftky, nudnej je celej rezim, zvuky zbrani hnus...1/10 opravnena

          • Johnny

            1/10? tak to asi těžko. pokud bych to bral jako normální další BR hru, tak by to dostalo tak 5/10

            Hral sem to chvilku a bylo to docela v klidu, ač mam radši PUBG. Ale 1/10 si zaslouží hra která je uplně blbá, plná bugů nebo chyb že skoro ani nejde spustit xD

          • Jack1947

            To já nedělám ty "nedítě" hmm ale stejně zkusím jinej btr nemá vrtulníky, letadla atp... když je to zdarma. Hrál si to na PS4 aha tak už vím v čem je asi problém😉

  • Jack1947

    Bethesda prý tvrdě bojuje proti cheaterům ve Fallout 76.

    Ty cheaty v tak prázdné hře to musí bejt radost napohled 😀

    • radim.zaty

      Tak jsou lidi, kteří cheatuji v každé hře, stejně jako jsou lidi, kteří ukradnou téměř každou hru. Jedni i druzí jsou spodina.

      • Jack1947

        předtím jak tě smazali byl ban nebo jen výstraha!?

        Snad nemá ani smysl reagovat ale , tak, každý je nějaký. Má to své pro i proti ( ale hlavně pro).


        • Veskoslav

          Tak ty PRO vyjmenuj...

  • SalemCZ

    Artifact ztratil během dvou měsíců 97 % hráčské základny, současně ho hrají už jen nižší jednotky tisíců hráčů.

    jako hraji nečastěji s asiaty. Něco na tom bude :)

  • cumpi3

    ahoj, kamarad analfabet napsal me, dalsimu analfabetovi, o radu. Potrebuje zjistit, jestli je to vse dohromady kompatibilni, zda to jde dohromady. Kdyby se tu nasla nejaka dobra duse, co by mi poradila, ze ta sestava (neni urcena na hrani) jde do sebe, budu rad. Dik 

    Základní deska MSI Z390-A PRO, Procesor Intel Core i5-8600K, Chladič na procesor GELID Solutions Phantom, Operační paměť HyperX 16GB DDR4 2666MHz CL16 Fury Red Series, Grafická karta MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GT OC, Počítačový zdroj Corsair VS550 White Certified, SSD disk Samsung 860 EVO 500GB

    • cumpi3

      diky za rady.🙂 I kdyz to nebylo zmineno, jde opravdu o pocitac na strihani. Info a rady jsem predal.

      • iSpirit

        na stříhaní vem proboha ryzen.

        https://www.guru3d.com/articles_pages/amd_ryzen_7_2700x_review,15.html

    • Mart9

      Pokud je kamarád hardwarový analfabet (jako já), tak ať si jde nechat poradit a sestavit PC do specializované prodejny (jako já). Moc nerozumim, co bude dál, když ti to tady nějaká dobrá duše schválí nebo neschválí.

    • Draken69CZ

      Sestava zvláštní, ale fungovat to bude, jen nezapomenout na skříň 😉

  • Zdravim, nevite nekdo jestli jde v Detroitu B. H. docilit toho, aby se Kara neostrihala? Vim, ze je to asi prkotina, ale pro me uz pak neni takova "roztomila"😉 ?

    • omiklon

      Podle internetu spíše ne.

    • Jack1947

      Tak dík za spojler teda 😈😬

      • SalemCZ

        Jacku typuji že ten kdo nechtěl spoiler tak přestal číst u "jestli jde v Detroitu B. H. "

        • x_ander

          Ubisoft otevírá nové studio ve Winnipegu, které bude tvořit technologie pro budoucí generaci her s otevřeným světem (jmenovitě Far Cry, Assassin's Creed a Watch Dogs).

          Každopádně Jackovi spoiler stejně nemá co vadit, protože PS4 hru neupiratí, takže si ji nikdy nezahraje.

          • Jack1947

            Nikdy neříkej nikdy 😉 ( navíc do té doby taková blbost stejně zapomenu), jde o Princip.


            Chápu že občas se to s alkoholem přežene ( jsme lidi) ale chce to se strefit do sikusí a ne na reagovat na bleskovku ( je to hned podtím) Nz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit