Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MARTASLJ19

    THQ Nordic reagovalo na časovou exkluzivitu Metra Exodus tím, že nevylučuje stejný postup i u svých dalších her, ale obecně upřednostňuje nabídnout co nejvíc platforem. Za rozhodnutím o Metru navíc stojí dceřiná společnost Koch Media.

    Sa môžu hanbiť, čo dopustili, hovadá. 

  • SalemCZ

    Nejnovější update Artifactu balancuje spoustu karet a zároveň připomíná, že je před Valve ještě hodně práce.

    To co balancovali byly pouze itemy, typuji že další na řadu budou creepové. 

  • iSpirit

    Remake Resident Evil 2 po dvaceti letech znovu kraluje britskému žebříčku prodejnosti.

    Naprosto zaslouženě. Jinak 75% všech tržeb dělá Playstation.

    • Lukyz

      Já se nechci hádat, ale zajímal by mě zdroj těch 75% 

      • iSpirit
        https://www.gamerevolution.com/news/488155-resident-evil-2-sales-bring-it-to-the-top-of-uk-charts-again
        • Lukyz

          Jo tak, krabicovky, tak to je podle mě hausnumero, sry. 

      • SalemCZ

        Asi lidi na PS nemějí nakupovat přes PS store, tak kupují krabicovky, ty žebříčky jsou ohledně kravicovek, Steam, Sony ani MS typuji nedávají tak rychle infa o prodejích.

        • iSpirit

          PS Store dohání v prodejích krabicovky, takže neplácej. 

          • SalemCZ

            tam mělo být "neumějí"

            • iSpirit

              😂

              http://www.pushsquare.com/news/2018/04/sony_data_shows_digital_sales_continue_to_grow_on_ps4


              loni to bylo 43% digitálně, tipnu si, že letos v březnu to bude přes 50%, když vezmeme ty velká čísla krabicovek, tak tu máme poměrně dominatní platformu.

  • Jez3vec

    Návod na zabití prodejů hry, ještě pře vypuštěním: Dejte ji na platformu, kterou používají jen děcka hrající Fortnite. AKA Metro Exodus se bebude prodávat na Steamu, ale na Epic storu.

    • Thorleif_cz

      Sám za sebe musím říct, že tohle mě donutilo zrušit předobjednávku. Souhlasím s tím, že na celkových číslech pravděpodobně lidi jako já velkou roli hrát nebudou, ale tohle usilovný nahánění oveček do ohrádky se mi fakt nelíbí a svými penězi se do toho nezapojím.

      • jindra.veliky

        az na to ze hry z predobjednavek by na steamu dostupny byli

        ..tady si spis nekdo hru ani nepredobjednal a potrebuje si uhajit piratatvi, trapny

        • Thorleif_cz

          Predobjednávka fyzický kopie ty dodo.

    • Mart9

      Kdo to chce, tak si to koupí, kdo to nechce, tak si to nekoupí. Steam ne-Steam.

    • Vojtzech

      Škoda, docela jsem se na hru těšil. S Epic-store můžou jít k šípku.

    • Myslím si, že vývojáři si spočítali, že se jim to vyplatí víc, než být na Steamu, takže oni budou v pohodě.

      Plus se toho stejně prodá víc na konzolích tak jako tak, takže ono to zase tak dramatické nebude.

    • skaven

      who cares, aj tak ta hra bude hratelna tak na rtx2080ti

      • Proto se na ni těším 😀

        • skaven

          ja ked som videl tie krvave poziadavky, prestal som vyvoj sledovat :)


  • SalemCZ

    Je škoda že se na Steamu nedají hledat hry podle hodnocení, chtěl jsem si zahrát nějakou hororovou hru s atmosférou, ale vyskakují mi tam jenom chujoviny

    edit: můj omyl dá se po zůžení kategorie, jinak nějaký typ na horovou hru, outlast a amesii už stahuji.

    • Lukass

      Zkus Somu,  prvnich par hodin sem byl z toho uplne nadsenej,  pak bohuzel hra ztraci tempo a moment prekvapeni.  Ale prvni hodiny sou skvely a ten svet i pribeh je na celkem nadprumerne urovni. 

      • SalemCZ

        dík

  • RaketovyZid

    Endless Legend a Endless Space 2 jsou na Steamu do příštího týdne zadarmo.

    A mohl by být prosím Bleskař tak hodný a dát sem teda odkaz na Steam?

    Taky by bylo fajn zdůraznit, že jsou zadarmo jen na vyzkoušení, a ne na furt. V té další bleskovce se ti to povedlo, tak proč ne tady?

  • MARTASLJ19

    Druhá epizoda Life is Strange 2 je dostupná už teď.

    Epizóda dostupná je, ale len pre ľudí čo majú kúpený celý bundle epizód. Hovädá nedali možnosť si ju kúpiť samostatne. Takže kašlem na nich. 

    • Mart9

      Epizodické hry se kupují až komplet po vydání všech epizod. Máš vše najednou a ještě za lepší cenu.

      • Zjevne ne kdyby to tak bylo tak by nikdo epizodycke hry nedelal postradalo by to smysl

        • Mart9

          Evidentně je stále ještě hodně nedočkavých oveček.

  • triptich

    na gamesession je do 13.2.2019 rozdávačka Hitman: Absolution. Tak ak niekto ešte nemá, za tú cenu sa isto oplatí :D

    P.S.: humble bundle má zas na cca dva dni rozdávačku kompletnej deponie, ktorej sa tiež oplatí venovať čas.

  • Veskoslav

    Bleskař i redakce spí, tak pro připomenutí, dneska vyšel Battlefleet Gothic: Armada 2.

    Kill false Emperor!

    • SalemCZ
      https://games.tiscali.cz/datum-vydani/battlefleet-gothic-armada-2-vysla-s-nedodelanym-koopem-a-velkymi-plany-do-budoucna-323328
      • Veskoslav
        Vím, že dnes vyšel článek:) Je to psáno včera. Nebo sis nevšiml, kdy jsem to psal?:)
    • Mart9

      Vygooglil jsem si, co to je, a za zmínku to podle mě nestojí.

      • Veskoslav
        Jo, ale tebe se nikdo neptal;)
        • Mart9

          Pokud to dáš do veřejné diskuse, týká se to všech včetně mě. A záleží na každém, jestli chce říct svůj názor.

          • Veskoslav
            Ne. To fakt ne. V životě zjistíš, že takové krásné sluníčkové myšlenky, že všichni mají na něco právo, že se můžou k čemukoliv vyjadřovat či ještě lépe má jejich názor nějakou váhu, jsou opravdu jenom dětské sny, které nefungují:) Nezáleží na každém, záleží jenom na pár lidech, kteří svým názorem ovlivní ostatní:)
            • Mart9

              Ty mě bavíš :D Tady jsme ale na games ve veřejné diskusi, takže si fakt můžu reagovat, na co chci, a nemůžeš mi v tom zabránit. A dokonce na tebe měl můj názor i takový dopad, že si na něj musel reagovat. Takže já jsem spokojen.

            • SalemCZ

              si už zjistil že tvůj názor zas nic neznamená, gratuluji.

              • Veskoslav

                Reakce na příspěvek:

                Jistě. Já nikde neříkám, že je nějak směrodatný či nedej bože aby ho někdo následoval:) Nebo sis naivně myslel, že ti te´d napíšu, proč následovat občas i hloupé názory z mé strany?:)


                mimochodem je opravdu láhůdka něco editovat, když máte bílé písmo na bílém pozadí. To vymyslela zase pro změnu jhaká chytrá hlava? A jaká chytrá hlava to ještě dokázala tak blbě naprogramovat.. (editováno v Mozile)
                • SalemCZ

                  Reakce na příspěvek:

                  ale za to info ze včera s tím VR dík, podívám se na to jaký to tam je.

  • SalemCZ

    Když bych chtěl jít si někam vyskoušet VR poradili by jste mi kam? Nemyslím třeba Alzu.

    • Veskoslav
      Ono záleží, kde žiješ:)
      • SalemCZ

        Sorry, Praha

        • Veskoslav

          Zkus Avatar Hernu. Jenom trpělivost s těmi holkami. Hezké, příjemné, ale moc VR nerozumí:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit