Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevite jak se menuje ta skladba ktera tam hraje... ?
  • Tady je taky prulom par fps http://www.youtube.com/watch?v=pT9LFlWaSec
  • Chybi mi zde i oba dva dily No one lives forever pro me jednoznacne srdcova zalezitost zadna tuctovka (ve vsech smerech) a kde je Vietciong I nejkvalitnejsi vietnamska valka ?:) Mohli by take udelat videa na RPG strategie a sporty
    • clima
      NOLF je aj moja srdcovka, ale iba prvy diel, druhy ma uz tak nechytil, aj ked hra to je kvalitna. Ale jednotka jednoznacne jedna z mojich najoblubenejsich hier, perfektny humor v nej je.
  • PS:Znovu postujem lebo mi nezobrzuje vsetok text na Safari, skusam odseky. Video je skvele, ten Unreal1 tam nicmene chyba. Ved to bola uplne prevratna hra. Z cisto FPS shooters by som za opravdu zlomove hry oznacil: Wolfenstein>Doom>Terminator:FS>JediKnight>Duke3D>Quake1>Turok1>Hexen2>
    >Unreal1>AlienVSPredator1>MedalOfHonor1>CallOfDuty1>HalfLife1>
    >SeriousSam>Farcry1
    Mozno som sa kopol v poradi ale +- tak nejak to vidim.
    Pre mna osobne boli najzlomovejsie:
    Doom>Duke3D>Quake>Hexen2>Unreal1>CoD1>HalfLife1>FarCry1

    Po FarCry1 sli veci podla mna do haje a zacal sa coraz viac presadzovat "health meter" z CoD2. Tiez sa zvysila linearita levelov. Samozrejme bolo ovela viac peciek ktore som neuviedol: Blood, FEAR, WheelOfTime, Requiem, KingPin, ShadowWarrior, pokracovania uz uvedenych, RedneckRampage, Heretic1, Strife, SoldiersOfFortune, XIII, Vietcong, Daikatana a boh vie co este.

    Battlefield serie som neuviedol len preto ze boli okrem 1 vynimky orientovane cisto na MP ale svojim sposobom by tiez mohly byt v zozname zlomovych hier. Tiez hry ako DeusEx a SystemShock su trochu odlysne(hlbsie) a nepatria do "zakladnych" FPS strielaciek.
    • HL je z roku 1998 , první COD z 2003 ...
    • Nejak Ti vypadol Crysis...?
      • Nevypadol, Crysis sa povodne bral ako spiritual successor of Farcry ak sa nemylim(kym sa neohlasil FC2) a tiez mi nepride ako zlomova hra - skor horsi farcry s lepsou hrafikou.
  • Video je skvele, ten Unreal1 tam nicmene chyba. Ved to bola uplne prevratna hra. Z cisto FPS shooters by som za opravdu zlomove hry oznacil: Wolfenstein>Doom>Terminator:FS>JediKnight>Duke3D>Quake1>Turok1>Hexen2>Unreal1>AlienVSPredator1>MedalOfHonor1>CallOfDuty1>HalfLife1>SeriousSam>Farcry1

    Mozno som sa kopol v poradi ale +- tak nejak to vidim.
    Pre mna osobne boli najzlomovejsie:
    Doom>Duke3D>Quake>Hexen2>Unreal1>CoD1>HalfLife1>FarCry1

    Po FarCry1 sli veci podla mna do haje a zacal sa coraz viac presadzovat "health meter" z CoD2. Tiez sa zvysila linearita levelov. Samozrejme bolo ovela viac peciek ktore som neuviedol: Blood, FEAR, WheelOfTime, Requiem, KingPin, ShadowWarrior, pokracovania uz uvedenych, RedneckRampage, Heretic1, Strife, SoldiersOfFortune, XIII, Vietcong, Daikatana a boh vie co este.

    Battlefield serie som neuviedol len preto ze boli okrem 1 vynimky orientovane cisto na MP ale svojim sposobom by tiez mohly byt v zozname zlomovych hier. Tiez hry ako DeusEx a SystemShock su trochu odlysne(hlbsie) a nepatria do "zakladnych" FPS strielaciek.
  • nechápu proč je jako poslední bad company, to je jako technologicky nejlepší ? to je vtip snad
  • moc pěkny video.
  • Perfektní movie :) přiznávám, že s pocitem nostalgie a smírného klidu v duši můžu napsat, že jsem velmi rád za ročník 84, ve kterém jsem se narodil a prošel postupně většinou těchto skvělých her. Je až neuvěřitelné, jak lidská fantazie dokáže ovlivnit lidské schopnosti a ještě více zarážející, jak lidské schopnosti realizujií nové sféry imaginace do praktizujících světů her :) pro člověka z 16-18 století čáry a magie, pro člověka z 21 století realita a snad pro člověka v budoucnu skvělý pocit za ročník, ve kterém se narodil, aby mohl vzpomínat stejně nostalgicky jako já.
  • Perfektní movie :) přiznávám, že s pocitem nostalgie a smírného klidu v duši můžu napsat, že jsem velmi rád za ročník 84, ve kterém jsem se narodil a prošel postupně většinou těchto skvělých her. Je až neuvěřitelné, jak lidská fantazie dokáže ovlivnit lidské schopnosti a ještě více zarážející, jak lidské schopnosti realizujií nové sféry imaginace do praktizujících světů her :) pro člověka z 16-18 století čáry a magie, pro člověka z 21 století realita a snad pro člověka v budoucnu skvělý pocit za ročník, ve ktereém se narodil, bay mohl vzpomínat stejně nostalgicky jako já.
  • Tady něco podobnýho, kde je těch her 100. jenom jednu věc nechápu, kde se tam vzal Portal? :D
    http://www.youtube.com/watch?v=M02sVp9fE-M&feature=player_embedded

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit