Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Nezkusil páč processor nepodporuje :-/ nicméně zkusím, a dopředu můžu říct že mě to asi bude dost bavit :)

  • BoB.2

    Většinou mě někdo sundá jedinou ránou ani nevím odkud.

    • drasta

      Tak to delas neco opravdu hodne spatne :D

  • drasta

    Ja jsem ten Apex taky zkusil a porad s tim trochu koketuju a hra je to zajimava jen nevim proc tak vsechno v dalce mam takovy podivne rozpixelovany a rozazany a tak se trochu blbe snipuje.

    Komunikace ve hre je udelana na jednicku a doufam ze tenhle model se bude pouzivat vic.

    Bohuzel se mi opet potvrdilo ze mi FPS hry nejdou takze jestli se nahodou potkame tak se vam dopredu omlouvam.

    • To je kvuli TSAA, tedy pouzivaji metodu anti-aliasingu, ktera vyuziva rekonstrukci obrazu i z predchozich snimku, cim vyssi fps tedy mas, tim mene to bude rozmazane. I na nizsi fps to ale dost dobre vyhladi hrany.

      • drasta

        A TSAA mi proste nejde za boha vypnout.

        • Protoze mas nastaveny adaptive resolution fps target, v popisku to pise, ze to TSAA vyzaduje, takze s tim sliderem sjed doleva na 0 a budes jej moci vypnout.

          • drasta

            mas recht! DIKY!

  • To bez reklamy bych dal do uvozovek. Fortnite ze začátku "nikoho" nezajímal. Tohle vyskočilo na oci všem uživatelům Originu.


    Je to minimálně po grafické stránce AAA hra od známého studia a dá se hrát zdarma.  Je jasné, že to bude mít ohlas. Já se třeba k Fortnitu dostal celkem náhodou a dost dlouho od uvedení (myslím Battle Royale), ale ještě celkem dlouho před tím, než se z toho stalo mediální téma. Novinky na herních webech se daly bez problémů ignorovat, takže mi proletěl pod radarem. O Apexu se to říct nedá.


    Tolik asi k tomu věčnému porovnávání. Jinak jsou mi obě hry v podstatě šumák. Sám to hrát nebudu a s kamarády se už časově nepotkáváme.

    • patr

      Tak ide o ten moment prekvapenia.  Wow nic sa o tom nevedelo a oni to rovno vydali, vyzera to dost dobre, je to zdarma, nove mechaniky.

      Vela hracom to neda  a vyskusaju to.  Je to fajnova hra, zaujimavy mix fortnite, overwatch a titanfall. Len skoda ze to asi zadusi blackout.  Ten tiez nieje zly a vyvojari si s tym urcite dali vela roboty. Len k cod asi uz kazdy pristupuje tak ze zahrat len nachvilu a potom to vypnut.  Mozno preto ze to vychadza kazdy rok.



      • Jen ať dostanou CODy pořádně přes papulu, třeba si uvědomí, že jejich krédo byl singlescriptplayer a příště udělají zas nějakou megalomanskou koridorovku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit