Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fanboy

    hra je obyčejnej tower defense nic víc

  • Jack1947

    Vůbec mě to nenadchlo aniz obrázků... nápad dobrej ale průšvih se čekal na sto kilometrů 😬

  • Hra je hodně nedotažená, už při tutoriálu jsem dvakrát umřel, pač jsem si asi moc dlouho četl rady a mezitím jsem byl naprosto vyhlazen emzákama (je to jak postavíte extractor).  Vůbec jsem se nestihl ani zorientovat a smrt ...

    I po těchto útrapách jsem do toho šel, čekal jsem 300 planet kde mohu chodit a ojevovat, no každa planeta má volnost tak 20m od lodi. 

    Náplń hry je ubohá. 


    Mé hodnocení jako milovníka sci-fi survival her je tak 2/10   


    jo a to si ještě musíte instalovat Epic store ... katastrofa.

  • Row

    To je ta hra kde jste meli do DNA vlastni posadky mixovat casti mimozemske tak abyste vybudovali dle svych potreb "lepsi" lidstvo, nebo si to s necim pletu? Jestli jo a v recenzi o tom nic neni, tak nevim jestli ta potencialne nejzajimavejsi mechanika z finalni verze vypadla nebo se k ni recenzent ani nedostal. :(

    • Fanboy

      vypadla, nemůžeš dělat mutanty, jen nemáš přehled,

    • twicer

      Tahle mechanika tam je a v pozdějších fázích hry je i dost důležitá. Recenzent tomu asi moc nedal.

      • Fanboy

        není, otočil jsem to 3x krát a ani jednou jsem nepotřeboval nějakej modifikovanej sajrajt s vesmíru, vystčil jsem si se základnímy klony a jim hledal vhodnou planetu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit