Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    Na to že games jsou většinou tak nějak do žlutá mi přijde že ty černý náhledovky u videích, trochu mimo. A to stříbrný G mi nedává vůbec smysl, když tam dáte radši G z ikony, černý G a žlutý pozadí, se bude asi hodit víc.

    • ringmancz

      super je to stříbrný logo a žlutá ikonka na youtube vedle sebe

    • homeles8

      Whatever

  • skaven

    Obsidian stojí o vaše názory na tahové souboje v Pillars of Eternity 2: Deadfire


    vyplnene, nadmieru spokojny

  • Jack1947

    tak už nezbylo nic jiného než přejít nuceně na SSD a musím říct, že to co jsem o něm slyšel byla pravda. SKutečně, fakt pecka a to mám to nejrychlejší z SATA ( njn nemám na desce M2 slot) jen škoda že cena za 480-512 je celkem vysoko nicméně to neberu jako náhradu za klasické HD ale hlavně na systém.

    Předtím mi systém startoval do Win tak +- minutu ted je to kolem 30 sekund, což tomu řikám celkem rychlost! Nechám si ho na nějaké náročnější hry třeba kingdom come - ten loading byl znát. Tohle asi bude budoucnost ( a hlavně NANO technologie) i když když jsem vytáh muj již zesnulý disk z roku 2007 400gb tak jsem si řekl i ty disy tehdy byli velké jak krááva. fuj.

    Ještě třeba počkat jak dlouho vydrží, když mi minulé disky drží asi 10 a více let snad to SSD taky pojede nějakou tu dobu( ona 5letá záruka snad něco znamená).

    • Koukam ze Jack objevil ameriku

      • Jack1947

        Zase nepřeháněj, nicméně ted už budu na plotnové disky nahlížet jinak, když SSD je takovéhle.

        • Hele, nepřehání. Já mám SSD v pc minimálně takovejch 7-8 let a většina okolí tak +-5 let.

          • Jack1947

            Jak řikám nebyl důvod měnit když vše jelo jen kvůli rychlosti, tak jedině že se mi moc neopotřebuje teda když jedu pc nonstop... uvidí se za 5let 😉

    • Johnny

      No mě startoval system predtim cca 40 sekund, a po prechodu na SSD asi 5 vteřin... Od začatku načítání systemu po zbrazení načtené plochy. Mam sice M.2 ssd ale rychlostma stejnej jako sata

      • iSpirit

        to bych chtěl vidět jak ti Windows nastartuje za 5 sec. 😂

        • Johnny

          Kup si M.2 SSDčko a nainstaluj tam Windows 10 a uplně v pohodě.

          • Jack1947

            On tě nepochopil myslel že to startuje od BIOSu ale to je nemožné žádný systém nenajede tak rychle největší brzda je ovladače!  Mě to teda najíždí taky tak nějak +-.


            Co se týče disků jsem tak nějak spokojený systé m na 240gb ( nějaké hry se tam vlezou) a na ukládání 3tb ( njn víc zase dražší) nicméně věřím že jednou klíčenky busdou v pc nebo menší disky které nahradí i ty placaté a ramky" SSDčka 🙂

            • Johnny

              Ano, BIOS nepočítám, beru 5sekund od prvního zobrazení načítání systému až po zobrazení plochy.

      • Jack1947

        To není je rychlejší i tak je to pecka.

    • A to jsem si myslel, že na HDD jede už jen moje máma s její plečkou z roku 2005.

      • Jack1947

        To ses mýlil, já to měl spíše kvůli Windows páč se mi podělali ( disk jede) tak jsem se rozhodl že si pořídím SSD.

  • froztik

    Tetris99


    Tak už i Tetris má vlastní battle royale!

    https://twitter.com/NintendoAmerica/status/1095811705089576960

  • SalemCZ

    Rakušané koupili vývojářské studio Warhorse Studios, které stojí za hrou Kingdom Come: Deliverance

    https://byznys.ihned.cz/c1-66476970-rakusane-koupili-studium-warhorse-studios-ktere-stoji-za-hrou-kingdom-come-deliverance

  • Hanzales

    Společnost Starbreeze během své rekonstrukce prodala práva na System Shock 3 zpátky vývojářům z OtherSide Entertainment.

    ARGBHBRGHHHGRRRBHGB!!! Se protáhne "%$^@"&"@$&^(*

  • Coffin.Corner

    Jako Vávra s Markem Ebenem, jako čumím, jako :)

    • Mart9

      První díl pořadu Na plovárně, který jsem kdy viděl :) A jsem přesvědčený, že to takhle bude mít více lidí. A Marek Eben pěkně zestárl.


      Co jsem se dozvěděl - že na scénáři Kingdom Come 2 pracuje 13 lidí a že tam bude možnost mít psa.

      • SalemCZ

        to chce napravit, má tam občas celkem zvučný jména. Často dělá ty rozhovry v Karlovích varech 

        • Mart9

          Mně v minulosti připadalo, že si tam zve samé snoby a teď jsem popravdě netušil, že ten pořad stále existuje.

    • michaelfoucault

      Už tam měl i Banderase. Tohle je slabý čaj.

      • Coffin.Corner

        A taky Banderas říkal za každým druhým slovem "jako"? 😀

    • Lukyz

      Já nevím, ale přijde mi to jako by měl Hannibal Lecter sedánek s Dalajlámou 😅

  • drasta

    Red Dead Redemption 2 je zpátky na špici britského žebříčku prodejnosti.

    A ja si zrovna rikal: "Jaky hry se asi zrovna v UK nejvic prodavaj?" A ejhle, odpoved me hned cvrnkla do nosu!

  • SalemCZ

    Ten Apex jede ještě furt na Source enginu, to ještě nedostali povel od EA aby začali dělat věci na Frostbite

  • 0011

    Infinity engine hry a neverwinter na konzolích, i když osobně mě zajímá jenom switch - pánové a případné dámy - pro mě splněný sen:

    https://twitter.com/skyboundgames/status/1093578341704056832


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit