Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

    snáď si bethesda švihne. ja budem do poslednej chvíle veriť a dúfať, že to dopadne aspoň tak dobre, ako skyrim.

    • Taky doufám. S F3 jejich nejlepší hry a od té doby to jde postupně dolů. Tak doufejme, že se ještě dokáží vrátit k původní kvalitě (nebo ji třeba i vylepšit)

  • Ilusiveman

    Nu, stejně to není žádnéj trhák název 😁 

    Na nový TESko se nicméně  těším moc 😎

    • Jack1947

      No to je fakt oroginální název heheh, REDFAIL😀😛😉

    • Meow

      Já docela vychladl po tom, co Bethesda předvádí...

      • Ilusiveman

        No zmrvit se dá všechno. To  by pak byl problém Bethesdy a né náš. My asi co hrát mít budeme.

        Já se  nicméně  selfhypuju na dobrou variantu, že to bude zase hratelnější než Skyrim ( > Oblivion) a osobně nemám Skyrimu moc co vytknout, ani po grafické stránce, která určitě pro dnešního hrače je primárním atributem, ani po stránce realističnosti. Fantasy Arkádní to bylo, ale to mi osobně při vraždění tisíců lidských  NPC (a že jich bylo zamordováno) nepřijde zle.. nemám ty choutky to nějak brát real, nebo ve hře chodit jako zabiják na záchod, abych se víc vcítil, etc. 

        Nicméně mám choutky mít ve virtuálním světě tisíce mečů, setů brnění  a domů, a taky chut, si trochu s tím enginém hrát a trochu v něm klidně trollit  s nereplikovatelnými výsledky. (: 

        • Prasaak

          Oblivion mě bavil víc. Skyrim už byl příliš osekaný, byť stále zábavný. Ale abych si stavěl nějaký baráky a dekorace, jako když si hraješ s panenkama, to si můžu zahrát Sims, kdybych měl tyto choutky.

          • Ilusiveman

            Lol. Možná by ses měl zamyslet nad tím, co to vlastně RPG je. to je taková evoluce hraní si na panenky, takže ten tvů argument nedává moc smysl.

            Oblivion mě teda herně sral a to hodně, jinak byl krásnej se super světem a datáčkem  ^^ Jakmile jsi byl lvl 50, tak uz jsi na miste krysy potkal minotaura apod. s tim se skyrim dost skrotil a tim jsem v nem nechal o dost vic casu, ale Oblivion byla dobra panenkarna

            • Prasaak

              Někdo si rád hrál s panenkama, někdo s vojáčkama :)

              • twicer

                Reakce na příspěvek:

                myslím že si úplně nepochopil jeho pointu

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Nebo angličákama 😀

          • Carnage666

            V Oblivionu jsem utopil ranec hodin a Skyrim mě pak taky tolik nevzal i když měl třeba combat trochu zábavnější. Akorát nevím čím to je dnes už se do Oblivionu nedokážu dostat... vždycky odehraju pár hodin a nevrátim se k tomu.

            • Jack1947

              Oblivion mi připoměl to první placené DLC v sérii ( Armored horse nebo jak se to jmenovalo) to máš dobré, mě se nepovedlo setrvat a Oblivion jsem měl bláhově koupený tehdy ale ten svět mě docela bavil. Skyrim jsem skončil ve řtvrtině.

              • Ilusiveman

                Reakce na příspěvek:

                Oblivion mel super datadisk 🙂

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Mě alo uktvělo v paměšti spíše to DLC

                  páč jsem o tom četl někde ( v Levelu?)

                  Je hrůza jak to letí, to bylo již 13 let zpátky!

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  To vlastně taktéž🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit