Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Fallout a Stalker nic víc

    • martin.zima.98

      Fallout??? si děláš legraci? 4ka vypadá jako dětské omalovánky bez atmosféru, strachu, napětí a survivalu oproti Metru 2033, Last Light a i Exodus.....zapni někdy už první Metro 2033 a hned na začátku uvidíš jak má vypadat svět po jaderné apokalypse.... temný, pochmurný svět kde strávit pár minut na povrchu vás může stát život.... a né hihi haha..... take my home, west Virginia!

      http://media.redgamingtech.com/rgt-website/2014/08/metro-2033-pc-2.jpg

      • KIMCID

        Hraju hry od roku 1985 dovedu si vybrat sám.A když mluvím o Falloutu myslím tím 1 a 2

      • tomwolf

        ano fallout 1,2  su najlepsie postapo hry...a dodnes jedny z najlepsich ak nie najlepsie rpg...3ka a 4ka nemaju okrem nazvu s falloutom nic spolocne

      • AnalPlug

        • Postapo musí být jen po jaderné válce? Hnusný, špinavý a všude radiace?  Existuje  X druhů scénářů případné apokalypsy, je dost mimo se omezovat jen na jeden. Teď hraju třeba HZD což je taky postapo ale krásně barevné :) radši se budu koukat na tohle než na šedé nic. Btw a nejspíš myslel starší fallouty. 

        • KIMCID

          přesně

      • Carnage666

        Zbytečně se chytáš za slova. Napsal Fallout a ne Fallout 4 a spousta lidí souhlasí s Falloutem (tím prvním)

        • KIMCID

          podepisuji

  • lito

    1) Nier: A

    2)Nier: G(Papa Nier)

    3)Nier: R(Brother Nier)

    • Manga? tak každýmu se líbí něco jinýho no...mě tenhle žánr od dětství minul, nikdy jsem se neuměl ztotožnit s tímto typem východní vizualizace - rozvádět nebudu, urazil bych mnoho emo citlivých dušiček. U mě vedou starý izometrický Fallouty s fanouškovskejma modifikacema a Stalkeři s fanouškovskejma modifikacema

      • TheGGG

        to je dobré, že je nechceš urazit, ale nazýváš je emaři....

        nech mě hádat, ty budeš mít gel na hlavě, mezi ušima prázdno, hraješ fifu a lolko a máš rád omalovánky od blizzardu, všechno anime je pro tebe pokemon nebo hentai a když se jednou týdně neopiješ, není to týden a už brečíš na fb....

        • Příště raději nehádej, moc ti to nejde :-) Gel na palici jsem měl naposled v dobách "technospratka" co jezdil po Creamfields, Cosmic Trip, Summer of Love atd. - takže 10 let zpět. Mezi ušima mám dost na to, abych mohl zhodnotit a otevřeně vyjádřit svůj pohled na japonskou/asijskou tvorbu, nebo? Fifu jsem hrál naposledy někdy v roce 1999 - moc mi tyhle EA skupinové hry k srdci nepřirostly. Omálovánky nemám rád z principu, i to je jeden z důvodů, proč nemám rád japonskou tvorbu ty Sherlocku. Efbíčko? nepoužívám už 7. rokem, raději si s přáteli volám a chodím chlastat osobně, než si vylejvat srdíčko a posílat obrázky piveček přes virtuální sítě. Naštěstí je nás, co upustili sociální sítě, víc a víc.


          Hele Géčko, jak tě mám rád z diskuzí na tiscali, kde jdeš vcelku proti proudu, tak tady ti tvoje psychoanalýza ani trochu nevyšla

          • ty zvonečky s upozorněním jsou fajn :-)

      • PCMR

        Souhlas. Nicméně ono nejde jen o tu stylizaci, ale taky o fakt, že hry typu starý Fallouty mají mnohem komplexnější RPG systémy a vetší možnosti roleplaye.

        • lito

          jo, bavíme se o postapo a ty do to taháš rpg systémy. Logika PCMR tupců v plné nahotě. V kvalitě zpracovaní příběhu a konečného důsledku pro lidstvo Automata nemá konkurenci a Fallout je proti tomu slabikář. 

          • PCMR

            jo, bavíme se o postapo a ty do to taháš JEN kvalitu příběhu a jestě tady ostatním cpeš o čem se mají nebo nemají bavit. Logika je(lita) ala Femta pacienta v plné nahotě. V kvalitě RPG systémů a konečných důsledků při roleplayi Fallout nemá konkurenci a Automata je proti tomu tupa akční řežba...

            Jaké to je okusit vlastní medicínu, kašpárku Femto? Tady je někde diskuzní pravidlo, že postapo = bavíme se jen o příběhu a ničem jiném? Oh... to sis jen teď vymyslel abys mohl trolit o hov*nku. Zoufalý jedinec tohle. Teď si vem prášek a šup zpátky na pokoj nebo ti odpojí ten internet...

            • lito

              hezký shitstorm a argumenty nula. Jenže příběh, zpracovaní světa a opravdu nějaký důsledek toho daného post apo pro svět určuje kvalitu samého post apo. Pokud se chceš bavit o RPG postapo, tak to napiš rovnou a nedělej ze sebe pyču. Problém je, že  článek se baví o postapu a ne o RPG, takže určitě si můžeš jit mastit pérko o RPG někam třeba doprdele. Je potřeba, aby ses  smířil, že hloubka celého Falloutu je dost mizerná oproti Automatě, takže prostě srovnáváš škodovku(fallout) a Maserati(Automata)


              Jinak s Femtem to nebudu komentovat, všichni kteří mají jíný názor než uprdění PC hráči jsou Femto, jinak stačí se podívat na registračku, to mluví za vše. 

              • Butters

                Reakce na příspěvek:

                Teda říct že hloubka Falloutu je mizerná chce už něco... asi důvod zkusit Nier a Automatu. A jestli kecáš tak si pro tebe přijde profesor Chaos 😈

      • lito

        mě manga nezajímá, tady se řeší hry. Takže Automata je xkrát hlubší než Fallout. Deal with it.

      • Carnage666

        Manga je japonský komiks.

        • Derp_1337

          Thanks, Captain Obvious!


          Tvoje konstatování má stejnou informační hodnotu jako třeba "obloha je modrá".

          • Carnage666

            Si asi nepochopil že to byla reakce na toho chytráka co tu hru nazval Mangou... a než si se uráčil se tady objevit tak tam jiná odpověď než moje pod tím nebyla. Ale to nevadí ne každej dokáže trochu přemýšlet :)

            • Derp_1337

              Tak za tohle nedorozumění může první koment od Lito s těmi jeho stupidními akronymy. Pravděpodobně tím Nier G myslel Nier Gestalt, ale taky to mohlo být Nier Grimoire. To první je video hra, zatímco to druhé je kniha s komiksovými/manga ilustracemi.


              Takže ty sis myslel, že Ejdou se baví o hře, ale mylně to označil za mangu, zatímco já si myslel, že si stěžuje na knihu a že mu ta manga ilustrace nesedla 😇

  • Ilusiveman

    Škoda, že Šílenej Max, nemá nejlepší hru 😁 

  • species

    Mno asi new vegas ne? Jinak stary fallouty.


    edit - SARKA NA HRAD!! SARKA NA HRAAAAD!

    • Ilusiveman

      Mno asi NV čéče. 

  • Nebylo by nějaké textové shrnutí pro nás, co šetříme daty a zdražujeme tím mobilní iternet ostatním?

    • exmaxx

      😂 Text nepotrebuju, ale to rejpnuti je genialni. Davam +1.

    • Ilusiveman

      To důležitý, máš v diskuzi. 

    • species
      ne.
  • bukrr

    Tohle je fajn! Chválím. 

  • Majkl

    ne, jenom ty, které se odehrávají po nějaké apokalypse 😉

  • KrPa

    takze postapo je kazda scifi hra v budoucnosti??

    • Ilusiveman

      Tipl bych, že to bude označení pro hru, která se odehrává po nějakém druhu apokalypsy.

      • homeles8

        Takže třeba i Diablo :-) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit