Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aa_ee

    Nejak mi unika progress MC/Ony -> DM.


    Jinak by bylo krasny kdyby se jim lidi hromadne vykaslali na tu retail saskarnu a sli na klasik. Treba by se Blizzardi na retail vykaslali a rozjeli nejakou alternativni linii (treba za pomoci bronze dragonflight) z klasiku.

  • Docela mě Blizzard poslední dobou štve. Umí dělat super hry, ale taky je umí skvěle recyklovat. Není to tak, že si dávají na čas, že mají strach vydat něco, co nebude dost dobrý - oni prostě nic novýho vydávat nemusí, protože se pořád tak dobře prodávaj ty starý věci. Vždyť si jen tak bez marketingu plácnou hru z roku 1996 na GOG a lidi to kupujou... určitě víc, než 50% obsahu Steamu. 

  • Bobrkola

    Spíš si myslím, že to je kvůli tomu, že nestíhají vytvořit obsah, tak se vymluví na zlepšení user experience :D.

    Aspoň tak budou moct alokovat víc lidí na tvorbu mobilních her.

  • Uvidím jestli si zas nezaplatim account a zahraju tuhle starou vzpominku.

    Ale mám z toho takový pocit. Udělej dobrou hru. Roky ji updatuj az hru uplně změníš a vyděláš hromadu peněz. Pak budeš mít dostatek lidí co bude furt říkat, že to starý bylo fajn. Tak mužeš znova vydělat další balík. Stačí lidem dát to co už jsi jednou měl a jsi zase za vodou.

    WoW Classic, aneb volba jakou verzi hry chceš hrát tu měla být už dávno před pár lety.

    Ať radši už vydají nějaké pořádné příbehové RPG s těmi jejich krásnými filmečky. Ty byly vždy jako z Hollywoodu. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit