Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že by si chtěl někdo vylepšit svůj pošramocený obrázek? Že by se začal někdo zamýšlet nad tím jak se prezentuje svou obchodní politiku? Já si tím nejsem úplně jist. Ostatně není problém, kdykoliv použít stejné a i jiné nestandardní obchodní praktiky. Jak se říká: "Peníze dělají přátele" nebo "Bez peněz není kšeft"... jak přestat s agresivním sháněním exkluzivit

  • Ulovil nebo koupil, v tom je trochu rozdíl... Abych ulovil rybu, tak mi stačí vlasec, háček a třeba kousek housky, ale potřebuji moře času, a když jí ulovím, tak jako vášnivý rybář z toho budu mít dobrý pocit a třeba jí pustím zpátky nebo ne. Ale proč se s tím pracně pachtit, trávit s tím hodiny a hodiny, když si kapříka (nejen jednoho) můžu přeci jednoduše koupit? A je přece na mě jestli ho, je, pustím do Vltavy nebo usmažím...

    Ostatně už jsem se k tomu vyjádřil satirou v jiném článku na téma EPIC

  • Čínskému obchodu, který známe jako Epic Store se daří dobře korumpovat vývojáře a vydavatele. Doufám, že tahle špinavá konkurence aspoň probudí valve, který chrápe a se steamem nic pořádného nedělá. Vždyť ani dobré filtry tam nemají. Blbá Alza má lepší filtry. A co teprve ten balast. Valve by sakra už mělo kontrolovat kvalitu a nenechat v obchodě všechen ten bordel! Nebaví mě dokola dávat ignore, abych pak zase musel dávat ignore další kopii kopie nějaké asijské uchylnosti. 

  • SalemCZ

    Jak to má Epic se servery? ty hru pro multiplayer používají jejich servery? Že často vlastně ty hry jedou přes server Valve a to byl řekl že je ten rozdíl 20% výdělku firem.

    • twicer

      No tím že hry jedou přes server Valve bych si teda nebyl tak jistej, rozhodně ne v plné míře co se týče multiplayeru, možná tak profily a uložené pozice... Máš proto nějakej zdroj?

  • Jack1947

    Už je to až moc tlačí na pilu, EXkluzivita na pc to je pěkná zhovadilost. Ono to přejde a nebo se to nedej bože stane standartem! ( myslím to druhé... ted jim to prochází časem ale od toho odpustí).

  • TheSuffering

    Obešel bych se bez obou, bohužel nikdo nikdy mi nedal na výběr. Pokud chci hrát, jsem prostě donucen si jednu z těch sr*ček nainstalovat.

    • ale nejsi, kupovat to nemusíš

      • TheSuffering

        To je pravda, můžu krást jako ty.

  • eStar

    Konkurence je dobrá, ale tyhle exkluzivity jsou krokem zpět a já to podporovat nebudu. Dokud bude Epic uplatňovat takovouhle strategii tak ode mě neuvidí ani euro. A přitom o Sinking City bych jinak zájem měl.

    • twicer

      Chápu, ale ono to za tebe podpoří tisíce jiných co je o úspěchu přesvědší i bez tebe ;)

    • SalemCZ

      já to asi budělat tak že si to koupím na zátoce a za rok na Steamu, Pirátsví je zpět 

  • JamesFaith

    Koukám, že už se tu rychle vyvíjí Epic trollové.

    • iSpirit

      Vidím spíše steamboty...

      • A co GOGboti? Není jen steam a epic, ale jakmile někdo kritizuje epic za to co dělají, tak je hned steam fanboy...

      • eStar

        Jak malí konzolisti. 

  • Tak nakonec ta lonska koupe PS4 nebyl zase tak blby napad.

    • twicer

      takže původně to blbý nápad byl? :)

  • Knifer

    Do roka bude mít Epic prakticky to samé co Steam, recenze atd. Následně se vytvoří dvě frakce lidí stejně jako na konzolích kteří na sebe budou neustále nadávat kvůli blbostem. Takoví lehčí náhled do budoucna😈

    • MrDonut

      no jestli to Epiku vyjde a vydrzi s touhle agresivni strategii, tak bych se nedivil, kdyby to Steam semlelo. Po tom failu s tou jejich karetkou je videt, ze moc dopredu premyslet neumi a jestli se rychle neprizpusobi trhu, tak se z nich muze stat okrajova alternativa. Leda ze by prisli s nejakou dojnou kravou ala Fortnite, ktera by je vytahla zase zpatky do sedla. Kazdopadne je to velmi zabavne sledovat...

      • Veskoslav

        Jenom turnaje v Dotě a následné deníky a předplatné v Dotě, Valve ročně přinese nějakých 500 mega.

      • Knifer

        Musím říct že Steam leč ho mám rád je trošku dinosaurus zahlcení neskutečným množstvím nesmyslů

        • MrDonut

          je to tak a pritom je v podstate ve vyhode tim, ze ma funkcni sluzby pro komunitu a i pres to vsechno to nedokaze zurocit ve svuj prospech

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit