Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • species
    Mno ja teda nevim, hral jsem to znovu docela nedavno a je to rpesne tak krvavy jak si pamatuju.
  • Taky jsem měl radši druhý díl. Mám takový pocit, (kdyžtak mě opravte) nebyl v době vydání

    v ČR povyk kvůli tomu, že byla ve hře česká vlajka obráceně? (červená nahoře, bílá dole)

    Míra brutality byla ve druhém díle zase o kus dál - a to se 14 letejm dětem moc líbilo :-D


    • Rejsek

      A nezapomínejte na "the polévka" 😂 

    • Row

      Jooo dvojka... kam se hrabe ustreleni nohy broknou v jednicce, na otvirani lebek ala konzerva s mozkem skakajicim po zemi ve dvojce :D

  • Morlang

    Clovek si pri sledovani playthrough tak nejak uvedomi, ze vetsina dnesnich her neukazuje nasili ve sve realne podobe. 

    Jakmile nepratelum v dnesnich hrach typu Far Cry nebo Wolfenstein vycerpate jejich neviditelny health bar, stanou se z nich hadrove panenky. Zadny projev bolesti, zadne vyjeveni utrpeni, jen vizualni gore. Nepratele zarvou bolesti jen v momentu, kdy je zasahnete, pak uz ani nesipaji - utrzene zraneni je netrapi.

    Na druhou stranu, kdo by chtel ve strileckach celou dobu poslouchat sileny bolestny jekot a chropteni, ze?

    • Horst_Fuchs

      Většina? Ale kdež.

      Je to smutný, ale všechny.

  • kubi-wan

    Ta hra se na EASY obtížnost dá proběhnou prakticky jen s nožem.

  • DekkerDave

    A odkud mám asi první část přezdívky, co? Přesně podle toho oplechovanýho debila, se kterým se na konci honíte okolo ponorky :D

  • 0011

    Jednička SoF vyšla tři roky před Manhunt a Postal 2, které jsou sice "kontroverznější"  ale narozdíl od nich to byla dobrá hra, na tu dobu level brutality dost dobrý. Nebyl to sice Blood, ale i sadisti si najdou svoje i když k tomu hra nenutí, ale ruku na srdce kdo z nás co to hráli nezkusili pitvat mrtvé npc Ka-Barem. Rád na ní vzpomínám, protože jsem tenkrát měl první opravdové herní dělo (které bylo za rok technicky zastaralé a za tři roky jsem na něm nespustil KOTOR, ne jako dneska) a tohle byla jedna z prvních her co jsem na tom hrál takže pro mě je to šílená nostalgie, ale není to jedna z nejlepších stříleček na světě,  spíš nejlepší guilty pleasure.

  • Inquisitor

    Jo to byla slušná řezničina. Ustřelený končetiny, střevo ještě pulzující vylézájící z útrob. Sadistická první rána do oněch míst, pak ručka, noha a nakonec milosrdné ustřelení palice.  Skvělá hra, nesmírně tupá a stejně tak zábavná :)

  • readyxx

    me jednicka bavila daleko vic nez 2.ale 3jka to uz bylo tezky zoufalstvi ...ale nejakej remake by bejt mohl

  • drasta

    Jednicka je nuda... dvojka byl jinej level :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit