Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • drasta

    Jsem vam jen chtel rict ze jestli si uzivate CGI tak urcite doporucuju zkouknout serial Love Death and Robots na Netflixu. Kazdej dil jinej styl a pribeh, nektery jsou slabsi a nektery lepsi ale celkovej dojem alespon pro me je skvelej.


    • Jack1947

      Díky za info po přečtení jsem si stáhl celou sérii a zkusil dát maraton nicméně, skončil u 12 dílu nebo kolik ta kvalita je dost diskutabilní, některé jsou takové malé nic moc jiné jsou supr a propracované ( některé je fakt jak film) hlavně ty na začátku stáli dost za to, dnes to dokoukám).

    • SalemCZ

      Viděl jsem asi půlku, jako u většiny co jsem viděl jsem dokázal odhadnout jak to skončí. Občas něco překvapí jako to s tou vraždou naproti v okně.

      • drasta

        Z nejakyho duvodu to byl jeden dil u kteryho jsem uhadl jak to skonci :D

        Jinak neni to zadny vyssi umeni ale prijde mi spoustu z tech dilu opravdu hezky udelanejch a s peknym napadem.

        • SalemCZ

          Jako čekal jsem že to skončí takhle ale nečekal jsem že si prohodí role

  • SalemCZ

    Trailer na Borderlands 3 a bez lagu, pokud někdo viděl live představení tak pochopí. https://www.youtube.com/watch?v=g5JUFy5eNmY

  • Lukass

    Podival sem se na film s cutscen z Mafie 1, donutil  me k tomu udajne vyborny pribeh AC Origins a potom i Far Cry 5 kde je pribeh a dialogy snuska blbosti.

    A musim rict Mafia je po letech furt klenot,  vsechno dava smysl,  ve hre neni jedinej zbytecnej nebo hloupej dialog  na vsechno navic navazujou skvely mise,  zadna novejsi hra se Mafii ani nepriblizuje,  a to ani skvely God of War,  Uncharted 4, nebo Last of Us.  Mafia je proste unikat,  a uplne me vyrazilo dech ze po strance pribehu,  logiky a zabavnosti misi,  strci hrave vetsinu nove produkce do kapsy.  Jedina hra ktera obstoji je Zaklinac 3. Mafie je opravdu mistrovske dilo.  Pokud je natom podobne i Kindom Come tak uz si ho fakt musim zahrat,  a to by me zajimalo nejvic,  je to po strance logiky dialogu a rozhodnuti stejna pecka jak Mafie? 

    • Cvicme_v_rytme

      Jak tu někdo píše pode mnou, Mafia je plná klišé většiny mafiánských filmů. Jo, je to skvělý, sám jsem dohrál asi 3x a je to fajn, nedá se tomu moc vytknout. Ale ani Mafia 2 v tomhle není špatná a užil jsem si ji. U Mafia 2 vidím největší průšvih v nevyužití světa, kdy z toho mohli vytěžit víc. Ale po příběhový stránce taky ok. Jestli jde srovnávat příběhy jiných her, tak Uncharted 4 i Last of Us mají taky rozumný příběhy, kde to v rámci možností drží pohromadě. Jasně, Uncharted 4 je malinko přitaženej za vlasy, ale to k těmhle  hrám typu Tomb Raider patří. Bez toho by to nešlo.

      Kingdom Come asi po stránce rozhodnutí nebude stejná pecka jako Mafie, protože v Mafii se nic nerozhodovalo.

    • 0011

      Hele asi takhle Mafia má velice dobrý příběh ale je to kombinace všech možných klišé od knih Maria Puzza až po gangsterský filmy. KCD mi příjde příběhově slabší ale je to spíš osobními preferencemi, hlavní co je na něm skvělé je atmosféra a simulace života středověkého dobrodruha a questy mají mnoho zajímavých řešení, ale nejvíc mě zaujal ten openworld, je to spíš pro lidi co rádi zkoumají svět a tenhle prvek jsem si užil hodně. Neznamená to že by tam nebyl příběh, je ho tam hodně ale nesednul mi a jeden vnucený quest s piplavou detektivní prací mě tak strašně nebavil, že jsem si na youtube našel kdo je viník a "pořešil" jsem to. Víc než příběh mě bavilo kosit bandity palcátem, zkoumat svět a vykrádat truhly a zkoumat jak fungují naprosto skvěle udělané perky. Příběh je objektivně kvalitní, rozhodnutí jsou dost důležitá a Henry jeho rozhodnutí  v dialogu mi přišli logické a v souladu s postavou ať už jsem zvolil jakoukoliv odpověď akorát je fakt škoda, že tam není český dabing, protože mafia ho měla výborný.

  • Hanzales
  • SalemCZ

    Doporučuji si pustit asi cca od 29 minuty, je zajímaví jak si kluci představovali hraní v prohlížeči http://cdn.tiscali.cz/35/01/135_fight-club-4.mp3

    • SalemCZ

      Ale je zajímaví že to tam citují Phila Harrisona, který má  teď pod palcem Stadii (ten Fight club je to z roku  2010)

  • 0011

    Dobrá zpráva pro fanoušky metroidvanií a série Shantae - letos vyjde pokračování na všechny platformy

  • Veskoslav

    A teď zpráva, že v Bethesdě ještě má někdo mozek. Rage 2, nový Wolf i Doom vyjdou i na Steamu. Datum vydání her by mělo být nebo je již stejné jako pro jejich vlastní launcher (prozatím pouze u Rage 2, kde je už stanovené přesné datum vydání). Později vyjde i nejhorší Fallout, Fallout 76:)

  • PC verze her Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls a Heavy Rain mají totožné minimální a doporučené hardwarové požadavky.

    Nezdá se mi. Možná tam byl překlep, který už je opravený,  ale aspoň trochu inteligentnímu člověku by došlo, že je to chyba a necpal by to do herních zpráv.

  • MARTASLJ19

    Třetí epizoda Life is Strange 2 dorazí 13. května, čtvrtá 22. srpna a finální pátá 3. prosince.

    Je tam 9.  květen nie 13. květen, keď už tak. 

  • radim.zaty

    Sekiro je boží! :-)


    • iSpirit

      asi nejtěžší single hra za poslední roky. TVL hodně přitvrdili, tohle většina hráčů neunese. 

      • Důležité je dodržovat u této hry základní CODEX.

      • Jack1947

        Jujda nánku a mě už bralo v kloubech z té "klasické náročnosti" a ted je to ještě tužší ? to abych radši odinstaloval a smazal úplně😱

        • radim.zaty

          Žoku ty to ani nehrej, protože by ti z toho mohla prasknout žilka a z koho bychom si tady pak dělali zadek. 


          • Jack1947

            Zase nepřeháněj určitě zkusím, nicméně nedávám moc šancí že by mě to chytlo na dlouho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit