Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Hmm hezké, ale... Borderlands mě nikdy moc nebavilo byl to takový zakladatel Lootshootru+ Rpg prvky... 

    První díl jsem skoro dohrál ale ke konci mě to nějak přestalo bavit furt stejné grindění bossů o lepší kvéry grafiku vem čert ta stylizace byla stylová ale hratelnost alespon v jednom byla umorná a ubijejicí.

    Druhej díl ? tam jsem skončil snad na začátku byla to dost ukecaná hra a ten datadisk jsem asi taky hrál/nehrál odložil tuhle hru si určitě zkusím ale nějak zvlášt mě bavit asi moc nebude -.-.

    Druhej díl byl podle mě hrozně ukecanej, proto jsem byl za Rage kteeré bylo střílecí a jezdění s auty bylo super tady to byla docela nudná výpln.

    Prostě něco styl RAGE by mě dost bavilo ale tohle ne ne, ve více lidech nemůžu soudit. Ono to bylo dělané i jako COOP ale ten lze projet v jednom ( Division,Destiny...)

  • species

    YES YES YES! Borderlands prichazi aby ukazal vsem anthemum a divisionum jak se dela looter-shooter!


    Navrat krale!

    • Derp_1337

      Taky se těším, ale nechci to zakřiknout. U Mass Effect 3 se taky tvrdilo, že to snad ani není možné skazit a jak to dopadlo... Byl to začátek konce a propad kvality potvrdila ME: Andromeda.

      • species

        Sakra to mi ani nepripominej, ten konec jsem nerozdychal do dnes, nicmene dalo se to cekat jak bioware koupilo EA, uplne ta sama pohadka jako Westwood, maxis, bullfrog a ostatni. 

        Kazdopadne i presto nejsem jeste takovy cynik abych se netesil na pokracovani perfektnich borderlands 2!


        Tajne a naivne doufam ze bude mit gearbox koule na to nechat skiny padat z bossu.


        edit- typo

        • uaxpk

          U ME3 to mám stejně. Nedokážu si to? kvůli tomu konci, rozehrát znovu. Přitom 1 a 2 díl jssou perfektní.

          • Trojka se hraje rozhodne lip jak dvojka. Ten soubojovy system je trapne zjednoduseny, vsechno je to nadstavovane hackovacima minihrama, proste des. Taky jsem nedavno zkousel 1,2,3 .. a dvojka proste nesla.

            • uaxpk

              To, že je 2 zjednodušené co to šlo je fakt. Ale dopředu mě hnal vždycky příběh, který je podle mě nejlépe zvládnutý ze všech dílů. Proto mě 3 neštvala, kdy nezodpověděla všechny otázky nastolené ve 1-2. A právě kvůli tomu to nechci rozehrát znova - prostě jakoby ta hra neměla konec.

            • jo, dvojka je nejhorsi


              jednicka je docela zastarala, ale ve dvojce konzolizace dosahla absolutniho vrcholu, a kdyz jsem si jeste prenesl postavu, tak jsem za celou hru udelal jen par levelu


              trojka az na ten konec usla, a taky mi ignorovala nektery volby z importovanyho saveu

          • species
            jo jo, taky jsem se tesil az si hodim 1-2-3 marathon pekne na jednom savu. Tez jsem se k tomu nedostal :/
  • BoB.2

    Nepřijde mě že se koukám na novou hru.

    • Inquisitor

      To nemusí být nutně špatně. Ono je to těžký, žádný změny je to pořád to stejný. Velký změny, už to není Borderlands.

  • Ilusiveman

    Známá prsa taky. 

  • bukrr

    Sice to bude třetí díl, ale po skoro sedmi letech si more of the same nechám líbit. 

  • x_ander

    Akorát jsem teda doufal, že jako hratelný Vault Hunter bude Fiona. No, třeba si ji nechávají do DLC.

  • x_ander

    Borderlands patří mezi moje oblíbené značky (i Pre-sequel mě bavil), ale upřímně - do trojky budou muset přinést nějaké novinky, protože po obrovské dvojce by bylo "to samé" už dost únavné.

  • TheSuffering

    Konečně !!! Doufám, že na Borderlands The Pre-Sequel se zapomnělo a přinesou nám pořádný nářez tak, jako ho známe z dvojky.

    • species
      a me se ten presequel docela libil ty jo :D na dvojku to nemelo, ale zklamanej jsem nebyl.
      • TheSuffering

        U mě za vše mluví 1000+ hodin u Borderlands 2, Pre-Sequel do stovky. Nebylo tam co dělat, nebylo co farmit a jen prosté odebrání gravitace prostě nestačilo, přišlo mi to už jen jako poslední pokus o vyždímání značky. I charaktery, za které se dalo hrát, mi úplně nesedly.

        • species

          jo tak pokud to beres takhle tak mas pravdu. Dokonce jsme se nedavno vraceli k borderlands a tez jsme hrali dvojku :D

  • SalemCZ

    Tak tohle je druhý trailer, první vypadal stejně, ale dost se sekal :D jestli někdo koukal na live představení tak chápe.

  • uher

    Chtěl bych zpátky Mechromancerku. Přestože to byla DLC postava, tak byla strašně komplexní a zajímavější než ty původní.

    • Carnage666

      Bez ní by mě dvojka nebavila.

    • SalemCZ

      Tak možná Moze bude podobná, třeba už si tu postavu budeš moc udělat hodně podle sebe a nebude muset mít jenom tři stromy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit