Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cvicme_v_rytme

    Na Epic Storu je zdarma The Witness.

  • Jack1947

    V Japonsku zatkli 25letého muže, který vyhrožoval zaměstnancům Square Enixu smrtí.

    "go wash your neck" Tak už vím co budu používat jako nadávku onlajn asi :P ( nikdo neznalý Japonska nebude vědět o co se jedná)

    • Jack1947

      Jinak sice to rozhořčení (ne)dovedu pochopit ale ta reakce byla přehnaná takhle nějak podobně dopadl před lety u Blizzardu někdo a u něj na víc i zbraně našli.

  • Jack1947

    Poznáte hry podle hajzlíků?

    Já měl 70% hrY co jsem nehrál klasika a nebo, to že jsem se spletl.

    • Mart9

      Jsem spokojen s 67 %. Ale byl to dost nevyrovnaný kvíz. Jednou ukážou jenom hajzl a jindy ukážou Hitmana nebo Alana Wakea v plné parádě o Southparku nemluvě.

      • Jack1947

        Southpark Hitamana a Alana jsem poznal hned! Nojo... ještě kdyby se dalo opravit kolikrát je to těsné.

    • SalemCZ

      Konečně něco co si můžu pustit v práci, prodávam koupelnoví věci :D

      • SalemCZ

        83% většinou podle interfacu :D, tam by se zrovna hodily záchody z Borderlands.

      • Jack1947

        No vidíš pak napiš jak si dopadl. Já jsem si říkal dám to na 100% a ejhle dal sem 70% páč po prvním přehmatu jsem se trochu znejistěl.

    • Cvicme_v_rytme

      Tím spletl myslíš to, že jsi to nevěděl?

      • Jack1947

        Ne spletl, nebudu psát co jinak bych byl nařknut z pomáhání. Zrovna podle hajzlů se hry poznávají docela špatně jenom si to zkus a napiš jak si pochodil.

        • Cvicme_v_rytme

          Tak jsem to zkusil a bylo to hodně jednoduché. Tipoval jsem u jedné otázky.

          Váš výsledek: 100 %

          ZvonHydroxid sodný>> Instalatér <<

          Toaleta,
          WC, záchod, klozet, hajzlík, kadibudka, latrína, pisoár - nic z toho
          vás v našem kvízu nezaskočilo, váš přehled je vynikající. Gratulujeme, s
          těmito znalostmi se ve světě neztratíte!
          • Jack1947

            No vidíš, o čtyři otázky lépe a měl bych taky 100.

        • Cvicme_v_rytme

          Pořád mi není jasný ten koncept splést se. Jaký je rozdíl mezi nevědět a splést se? Jakože to víš, dáš ale omylem špatnou odpověď?

          • Jack1947

            Myslel jsem jedno a byla to hned odpověd pod stačí ?

  • SalemCZ

    Další exkluzivitou Epicu je Anno 1800. Strategii můžete na Steamu objednávat do jejího vydání 16. dubna.

    Tenhle apríl byl dobrej, určitě nějaká firma bude prodávat něco na nějaký platformě a ani to na to nevydá 

  • SalemCZ

    Dead Cells v budoucnu čeká další porce nového obsahu a tvůrci uvažují o vydání na Stadii od Googlu.

    Vyplatí se ten Dead Cells koupit, teď je na Steamu za 19 euro.

    • omiklon

      Snad jen bacha na to, že je tam "permadeath" což nemusí každému sednout,.. třebas mě! :)

      • no perma, progres ti zustava a speedrun se da za 15 minut, samozrejme po mesicich treninku :D

    • triptich

      oplatí sa aj za plnú cenu, bez akejkoľvek zľavy. herný klenot svojho žánru.

      ak sú hráčovi blízke hry v tomto štýle (metroidvania), dead cells patrí určite medzi špičku. osobne ho mám na poprednej priečke spolu s hollow knight.

  • SalemCZ
  • triptich

    Anno 1800 "patrí" Epicu

    agresívne vojnové ťaženie pokračuje, aj napriek vyjadreniam šéfstva epicu, že situácia s metro exodus sa už nebude opakovať. Anno 1800 je exkluzivita pre epic store (zdroj)
    Steve Allison si ukážkovo našpinil do úst, inak sa to komentovať nedá. Ak epic bude dodržiavať svoje plány aj naďalej takto, ich launcher bude skôr dowgradovať :)

    • madPav3L

      Tak tady není co řešit, není to úplná exkluzivita, ale je stále výběr, dá se to koupit i na Uplay. Osobně Anno nehraji, ale kdybych to kupoval, tak jedině na Uplay, měl bych to tam se slevou 20% a pořád je to lepší launcher než Epoc sh*t.

      • triptich

        je mi jedno, kde vylezie hra ako taká. smutný je skôr postoj vedenia epicu. viem, že niečo kujem v pozadí, ale aj tak budem klamať hráčom. silne mi to pripomína politiku a to ma neteší. niežeby som nejak veril v konkurencieschopnosť epicu na trhu, ale zjavne sa o to ani nesnažia. zatiaľ  len ďalší launcher v poradí s nulovým záujmom o zákazníka a plnou hubou sľubou (treba hodiť cukríky, aby nás nalákali)

    • radim.zaty

      "Allison noted that while he doesn’t think they’ll be signing exclusive deals forever, it’s something they’ll keep doing for the foreseeable future."


      Edit: už jsem to dočetl, a slíbil to, je pravda.


      A z toho článku na Anno Union mám pocit, že to je spíše zájem UBI, než že by je k tomu Epic nějak extra přesvědčoval. Ale who cares, já hraju hry, odkud si je stáhnu a jaký launcher k tomu potřebuju, to je mi totálně fuk. 

      • triptich

        je mi jedno, kde vylezie hra ako taká. smutný je skôr postoj vedenia
        epicu. dnes niečo poviem, zajtra je všetko
        inak. u firiem ako EA je to ešte pochopiteľné?
        korporátnym vedením (stále však rovnako netolerovateľné). ale tu klamal chlapík, ktorý musel vedieť o
        vznikajúcej dohode. to vo mne ako zákazníkovi nevyvoláva veľkú dôveru v ich biznis. majú rovnaký postoj aj k ochrane údajov? k sľúbeným zmenám a vylepšeniam? chcú byť naozaj konkurenciou na trhu, alebo len ďalšou vyžírkou v rade, ktorá ma má za oslíka otras sa ako social club, blizz alebo origin?

  • iSpirit

    Proč Games.cz a Level není na OpenCritic, když jsou na Meta? Ví někdo? 

  • kkING

    Neco pro fandy Diabla 2, kteri jeste nevideli, neznaji, nemaji tuseni jako ja: https://www.youtube.com/watch?v=tmPdJCLd_Z8 a trosku facka pres drzku Blizzardu za mobilni i skutecne Diablo 3, ktere mam opravdu rad.

    gameplay: https://www.youtube.com/watch?v=QQw_Ax_aFqo&t=

    • PCMR

      Tenhle mod je diskotéka. Všechno strašně přepálený a předimenzovaný. S D2 to už nemá nic společné.

    • triptich

      vďaka za tip. nemal som o tom ani šajn.

  • Escape from Tarkov. Raid. Episode 1

    Movie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit