Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • malachi

    ohromná nuda sa na to už len dívať...a tie sprostosti na ktorých sa všetci rehocú ..to už je len zábava ,už len kvôli tomu by 😀som si hru kúpil...

  • Hele, nezáráží vás jak strašně moc to vypadá jako Overwatch? jako fakt - baráky, postavy, gunplay i veškerý efekty. 

    • Jack1947

      Má to hezkej vlastní stylizovanej vizuál.

    • ani z vlaku

      • tak to máš něco s očima 😉

        • nebo máš něco s očima Ty.... jsou ty šaty modré, nebo zlaté?

  • Morlang

    Boze muj, to je ale festival brekotu. No tak nekdo nasel dostatek financi na to, aby Valve vypálil rybnik... No a co? Jde nam prece o hru, nebo ne? Me je uprimne jedno jestli si SP RPG zahraju kliknutim na Steam nebo na Epic Store. Mam pocit, ze vetsina ubrecenych zastancu Steamu, by v dobe disket, zadavani prikazu do cmd ci neustaleho vymenovani CD jednoduse pomrela.

    • Morlang

      Steam si navic tu facicku zaslouzi. Treba dostanou ve Valve konecne rozum.

      • Carnage666

        By mě zajímalo co ti Steam tak zlýho udělal že si to podle tebe zaslouží, tebe jako zákazníka vůbec nemusí vytrhnout kolik % si kde kdo bere když ty platíš klasickou cenu za hru.

        • Morlang

          Steam mi toho udelal spoustu, od bugu v chatu, pres nefunkcni statusy az po mazani recenzi, ktery se mu nehodi do kramu.


          Valve toho udelalo jeste vic, od pristupy k zamestnancum, pred money grab pokusy ala artifact az po retardovany pristup k hram na PC trhu ala mame na to monopol, tady mas kousek zisku.

          • Jack1947

            Tak jestli sis koupil Artefact kterej sami upozornocvali že bude takovej jakej je tak tvoje chyba. Spíše ne ? ( nebohajuji stým, je to kolos co má tolik her že už ani nevím co za hry to je 😛)

            • Morlang

              Nekoupil, stejne jako jsem si nekoupil Anthem a novy Battlefield. A stejne me ty hry serou.

  • Je hezké pozorovat názorový posun na hru, která byla při vydání prvních záběrů z hraní vychvalovaná jako potenciální pecka, jakej to je protředníček Bethesdě, ale s tím, jak došlo k přesunu na Epic Store a MS Store, tak najednou ta hra vypadá hrozně, střílení je divné atd.


    • Knifer

      To jsem vydělal už mnohokrát, stačí se podívat jak se někteří majitelé Xbox vyjadřují o PlayStation exkluzivitach

  • Carnage666

    To bylo keců jak to že MS kupuje Obsidian neznemaná že se něco v původním plánu vydání změní (viz. hra v mém wishlistu na Steamu). A byla to pěkná lež, když teda MS povolilo prodej jen na Epicu a tím pádem mají nad celou hrou už kontrolu. Škoda, na tuhle hru jsem se těšil a dost ale Epic nepodpořím a MS store je taky shitozní... ale asi menší zlo než Epic tak uvidim.

  • Nebýt to od Obsidianu, tak ta hra jde totálně mimo mě......

  • sukovf

    Tak tomuto už vážně nerozumím. Ještě si umím představit, že Epic někoho zlanaří k exkluzivitě na úkor Steamu, ale, sakra, aby se něco objevilo na Epic Store A na nějakým MS store (nebo co je to za s-h-i-t), ALE NE na Steamu? To je teda fakt něco...

    • Já jsem rád, že  ti co maji rádi Steam konečně okusili to co museli v posledních 10-15 letech okusit ti co mají rádí svoje origošky v krabicích s offline instalátory.

    • Steamheads incoming... 

    • twicer

      MS store, je tu už docela dlouho a je to oficiální store pro xbox a pc, takže problém je hlavně v tvém neználkoství

      • sukovf

        Je super, že se tu všichni odpovídáte na něco, na co jsem se vůbec neptal, teda proč ignorují Steam, kterej je z těch platforem stále nejlepší?

        • twicer

          Myslim že z obchodního hlediska je to docela jasné, proč kývnout na výhodnější nabídku kde si budu muset od huby odtrhnout méně a nemusím ohýbat hřbet před monopolem Steamu. Možná na to stále koukáš hlavně jako na službu hráčům, ale otu jde až v druhé řadě.

        • Knifer

          Možná je čas si uvědomit že se Steam dostává na druhou kolej

        • pac chce moc penez od vyvojaru a EPIC nejspis plati za exlusivitu ?


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit