Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789

    No co, na PC mate hry rozesrany po 5 ruznejch sluzbach tak si nainstalujte sestou, o co jde? :)

    (dan za to ze PC je takova ta free platforma, uzijte si to)

    • Veskoslav

      Bože Flashi...Ty nechápeš věcí...Takový druhý Jack...

    • vůbec nebereš v potaz proč se všichni vyhýbají Epicu.. lidi tolerují víc aplikací, já mám Origin, Steam i UPlay, ale Epic store k sobě nechci, protože tfuj, hrabe se ti to v kompu a podává to intel přímo čínské vládě. a je to zaostalý poloprázdný store, kerému chybí spousta funkcí co má Steam.. normálně bych si radši hry koupil na Discord storu, než na Epicu.

      • Bumtaratabumbumbum

        Hele, pokud mi to nebude zpomalovat počítač, tak ať se klidně pokochají. Jako fakt nevím, co by mohlo čínské orgány zajímat na obsahu mého počítače, ale pokud je to přesto zajímá, tak ať si to užijou. Zajímalo by mě, co všichni Ti lidé mají ve svých počítačích uloženo, že je to všechny tak sejří. Rozdíl by byl, kdyby to fakt ten počítač zpomalovalo, to bych tu nevoli chápal.

      • Jack1947

        Já nevím jestli čínskou vládu zajímám, tak se můžou pokochat no nemám co skrývat 🙂

      • flash789

        hehe, cinsky vlade dava informace kde co, tak nevim co ti vadi :)


        RESENI : KUPTE SI KONZOLI !!!

        • 0011
          Konzole mám 2, a taky origin, steam, gog, uplay, blizzard a epic. Btw už máš switch? Xenoblade 2 je povinnost pro všechny co milují jedničku.
        • At si každý koupi co chce. Nejlepší řešení je mít i pc I konzole. Ale za mě zůstává základem to PC, prostě se na něm hraje nejlip. Ale o tom tahle diskuze vlastně není... 

          • Jack1947

            S tím souhlasím pc je i důvod vzniku konzolí takže...

    • yeniczek

      Proste treba nekdo chce mit alespon hry z jedny serie v jedny sluzbe. Furt nechapu, ze to nikdo nebere v potaz. Jinak proti dalsi aplikaci s hrama nic nemam.

      • Vakek

        Však není problém jak Borderlands 3 tak i Metro vyjdou na steamu. Sice později ale vyjdou. 

        • yeniczek

          Vzdyt v poradku, ja se nevztekam, ani nedupu nozickou :) Jen mi prijde, ze tenhle argument nikdo nebere v potaz, proc se to nekomu nemusi "libit". Jinak Epic pouzivam normalne. A mam i Origin i Uplay. Jediny co mi na tom vsem vadi je, ze se dycky ceka na nejaky update. Ale to je u vseho.

        • yeniczek

          Dyt jo, ale pul rok nebo rok je znat, kdyz se treba clovek tesi. Nic vic. 

  • species

    (ban friendly uprava meho posledniho prispevku)


    No tak ale tohle mi uz fact vadi :D

    Toto bude opravdu tezke rozhodovani, hrajeme s kamosema borderlands uz od jednicky, takze vydrzet dalsiho pul roku nebude jednoduche! :>

  • Myslite, ze ak pojde hra o pol roka neskor na steam ,tak stale budu chciet plnu sumu ako na Epicu ? Vzhladom k tomu, ze steam si berie vacsie provizie tak by ma to ani neprekvapilo ...

    • yeniczek

      To se klidne vsad, ze to bude za plnou :)

      • Carnage666

        Souhlasim, cena nebude jiná a když už se tu řeší tohle téma tak počítám že až Bethesda nahodí F76 na Steam tak ho tam taky dají tak za 40-50 euro.

    • species
      ja jsem momentalne ve stavu kde bych byl ochoten zaplatit 120 euro za to abych to mohl hrat treba na Originu.
      • Jack1947

        Tak to máš slušnou smůlu... nezavidím.


        • species
          Ja mam fact rad borderlands :D Co bude priste? Half life 3 exclusively on Epic store? :D
          • Jack1947

            To snad nee lol

  • Majkl

    pohoda, počkám na Steam verzi 

  • Jack1947

    Tak nějak jsem čekal že to asi nebude aprejl 😛

  • Hanzales

    Čovek aby prodal ledvinu, aby si mohl koupit 3-4 takové neosekané edice her :)

    Lepší počkat až bude vše DLC v kupě za normal peňondz.

  • TheGGG

    čínu mám rád na talíři, v počítači ji nepotřebuji.... nepočítaje všechen ten HW....

  • Knifer

    Takže září a pomalu i stejný datům jako druhý díl. Doufám že sběratelská edice bude masivní 😀

    • Veskoslav

      Obsahuje kopii truhly, kopii tvé pevnosti, kterou si musíš složit, 10 figurek postav, 5 litografií, plátěnou mapu, steelbook i samotnou hru, Season pass a pak nějaké "online" kraviny.

  • Veskoslav

    A teď bych prosil dle slov toho "pitomce" Pitchforda ty výhody té exkluzivity pro nás jako hráče...Je fajn, že statisíce hráčů, co mají 1. a 2 díl na Steamu, opět vidí od vydavatelů prostředníček. 


    Raději nainstaluji znovu jedničku. Video, které porovnává rozdíl mezi klasickou verzí a remasterem.

    • walltar

      Výhoda je jasná... za půl roku už budou slevy. 😀

      • Jack1947

        To si nemyslí,m určitě ne na stýmu ale chápu to nadšení.

        • JamesFaith

          No, zatím to vypadá na Epic exkluzivitu s nejkratší dobou, tak bych se nedivil, kdyby tam Steam hned na začátku napařil slevu jen proto, aby se mohl pochlubit vysokými prodeji.

          • Opravdu si myslíš, že o slevě rozhoduje Steam? Naopak je to vydavatel. A ani bych se nedivil, kdyby měl Epic posefovane i tohle. Ve smlouvě může být, že třeba po určitou dobu nebude produkt ve slevě na jiné platformě kromě EGS. A bude to. Na Steam to dorazí za plnou pálku a T2 na Epicu na to hodí slevu 50% :D


            Jinak by bylo fajn, aby si lidi ujasnili ty vztahy. Kdo dělá ceny a podobně. Stejně jako Steam nerozhoduje o ceně a slevách, tak ani Epic Store nemůže vydavateli jen tak říct, že chce aby u nich hra byla levnější než jinde. Tedy vše jde domluvit smluvně, ale tohle se fakt jen těžko děje... 

    • SalemCZ

      Půl roku se dá ještě vydržet, taky to alespoň řekli za včas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit