Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    I kdyby tam narvali kapesní atomovku, tak to bude stále spíše velký přešlap ale na výsledek zvědav jistojistě jsem.

  • vraker

    vypada to jeste hure jak jednicka , jako totalni blbost , a ja se tolik tesil 😐

  • Taronyu

    A tak skvelý gunplay z prvej hry je fuč. A tu mi do toho ešte pred xichtom budú lietať pickupy. Výborne.

  • Na hru se tesim, jen jsem s pripadnou predobjednavkou opatrny kvuli open-worldu, prilis nizke obtiznosti a optimalizace hry kvuli pouzitemu enginu.

  • Bobrkola

    Tahle hra měla být launchový titul na Google Stadia... Nešlo by u ní poznat, jestli vypadává obraz nebo jsou to "cool" efekty :D

  • BFG ! 😎

  • MrDonut

    Po vizualni strance to vypada pekne, zbrane vypadaji zajmave, jen ti enemaci jsou takovi...bezzubi. Zatim to na me pusobi jako duck hunter bez nejake vyzvy.

  • Wolfcastle

    No hlavně aby tam dali podporu AMD karet a nebyla hra první dva měsíce po vydání prakticky nehratelná na "polovině" PC jak první díl 😂

    • Ilusiveman

      Jo no. Od té doby do notasku jediné g-force 😁


    • Inquisitor

      No jo to doskakování textur bylo úžasný :)

      • Wolfcastle

        ale kdepak doskakování textur to byla jen drobnost ono to Vůbec nejelo prostě error a konec, jako dodneška nechápu takovej big fail QA týmu takovouhle AAA hru a neotestovat to před vydáním na jiných grafikách než nVidia...😱

    • uher

      Sakra o tom slyším poprvé (nehrál jsem).

      • Veskoslav

        No iDTech engine je tím známý. Důvod, proč jsem také před lety přešel z AMD (ATI) karet na GTX...

        • Tak dvojka je na Apex enginu od Avalanche studios. Po fiasku s Just Cause 4 to ale vypada, ze si moc po strance optimalizace nepomuzeme. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit