Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uher

    No jo. Každý má svoji cenu 🤮


    Možná si Epic neuvědomuje, že tímto hodně hazarduje s důvěrou backerů, kteří si příště sakra rozmyslí za co budou dávat peníze v obavách z dalšího podrazu a tak můžou být v ohrožení i projekty, které ani nemusí mít s Epicem nic společného...

    • Teď vyšlo, že World War Z se prodalo nějakých 250 ticsíc kusů za první týden, což je na PCčko celkem pěkné číslo i normálně. Tudíž tu nenávist Epic Storu praktikuje jenom hlasitá menšina a zbytek si v pohodě klikne na jinou ikonku obchodu.

      Tyhlety dramatizování, jak každej nemá rád Epic Store a jak každej ho bude bojkotovat jsou směšné.

      • uher

        No to je všechno moc hezký, ale jak to souvisí s mým komentářem?

        • Vtipné, jak se ignorují pozitivní fakty o epic storu.

          Ale jinak jsem reagoval hlavně na to hazardování, jak lidi ztratí důvěu atd. Naprosté většině nezáleží na obchodu, kde lidi budou mít hry. To jenom hlasitá menšina si myslí, že každej Epic store nenávidí, protože si to přečetli na fórech.

          • uher

            Že hazardují s důvěrou backerů, to je snad jasné. Já kdybych dal peníze na podporu projektu, který by bez nich pravděpodobně nevznikl a pak po úspěšném vydání by najednou řekli, že mám smůlu, protože jim někdo dal jistou sumu a tak pro prachy zradí moji důvěru. Tak jak mám vědět, že se to nebude opakovat jinde atd...

            Příště už jinému projektu třeba prachy nedám, protože riskuju další zradu. Tady jde jen o princip. O nic jiného.


            Epic Store jsem si do huby vůbec nebral, takže se ptám znova. Jak to souvisí s tím co jsem psal?

          • Derp_1337

            Zas to nepřeháněj. Nikde v diskuzi nebylo řečeno, že lidi Epic store nenávidí. Prostě jsou jenom stížnosti, že Epic není "dostatečně dobrý".

            Jo, hru na tom spustíte, ale pohodlné nakupování a všechny ty komunitní funkce okolo, na který jsou teď lidi zvyklý, tam nejsou a to tvoří nespokojenost.

    • axell1990

      Myslím že to je Epicu úplně putna, to je spíš problém nezávislých vývojářů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit