Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Zatím žádnej článek ani info ? o nové misi do WILDLANDS? ale no táák... i když teda konkurence taky zaostává.

    • SalemCZ

      tak pokud sis za těch X let nevšimnul tak games a víkendech nedělá.


      edit: sice je to déle než víkend, ale je to tak zásadní mise aby o tom bylo nějaký info? Třeba minulý týden bylo do CS:GO přidána nová battle royal mapa.

      • Jack1947

        CSGo nikoho nezajímá dlouhodobě ale u GRW bych čekal že se tady aspon zmíní je pondělí a nic a kdejaká hovadina má aspon 2-3 články, bud je to pohodlností nebo nevím ale nerad bych aby v mých očích začala kvalita webu tak klesat.

        Ata zaměříme se jen na hry co nás baví, na ostatní hodíme bobek. Škoda že ta mise má otevřenej konec ale Bernthal potěšil.

        • SalemCZ

          přijde mi že CS zajímá víc lidí než nějaký Wildlands, dnešní maximum na Steamu 11111lidí, vím že je to jenom Steam a že to mají lidi i na konzoli a koupený přes uplay.

          i Age of Empires II HD hraje víc lidí.

          • Jack1947

            Netuším ale myslel jsem tady, pokud chceš inffo jdi si na nějakou ESPORT stránku.

            • SalemCZ

              Ale battle royal v cs nemá snad esport.

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Nevím mě to vyznělo tak že do CS.Go by měl být článek ale WIldlands protože tebe to nezajímá ne(aby jsme se vyhli nějakým těm nedorozuměním)

                • SalemCZ

                  Reakce na příspěvek:

                  já jsem spíš chtěl říct proč by měl být článek do Wildlands? Tak je to jedna mise, v čem je ta mise tak vzláštní?

                  • Jack1947

                    Reakce na příspěvek:

                    Jon Bernthal třeba ? jinak tady každá aktualizace článek měla tak proč ne tahle co.

                    • SalemCZ

                      Reakce na příspěvek:

                      Tak tam hraje Jon Bernthal, v payday taky bylo dost postav. Jinak je ta mise na kolik hodin? Asi nejsou tady lidi jako ty který jsou fanoušci Jona Bernthala.

                      • Jack1947

                        Reakce na příspěvek:

                        Nechápu všechny updaty měli článek tak proč ne tenhle ?

                        • SalemCZ

                          Reakce na příspěvek:

                          asi toho herce nemají rádi, prostě už nikoho wildlands nezajímá.

                          • Jack1947

                            Reakce na příspěvek:

                            Tvůj názor možná, mě to příjde zvláštní. Neřeknu kdyby to byli jen2 mise ale je tam toho více třeba režim kdy likviduješ vlny nepřátel( snad nějaké postranní mise).

  • Jack1947

    Letošní Call of Duty bude představené do konce června.

    Já jsem v tichém očekávání, ale defakto (všechno co má kampan beru všema deseti!)

  • dworkin

    Podle spekulací by "Xbox Two" měl být mnohem výkonnější než PlayStation 5.

    Může bleskař vysvětlit, jak došel k tomu, že nový x-box bude _mnohem_ výkonnější než PS5? Já v článku čtu "more powerful" a "more advanced", což ještě nic neříká o tom, o kolik to bude.

    • Jack1947

      jEN SPEKULACE CALM TITS)😎

  • ringmancz

    Borderlands 3 nebude mít mikrotransakce /s

    https://www.gameinformer.com/2019/05/01/borderlands-3-wont-have-loot-boxes

    Marketing teda zvládají na jedničku

  • Jack1947

    Na Steamu je nyní registrovaná 1 miliarda účtů (počítají se do toho i spamy, boti a podobná chamraď).

    spamy, boti a podobná chamraď

    Prvenství, si zasloužily právem ! 😀


  • Co vlastne rikate na novou GPTV? Za me Naomi a Jarda super.

    • Jack1947

      Nevím nesledujem to tady ( moc nás asi nebude)

      jsem nejdříve myslel že to je GAMES(Games tv ? ) jenže pak si přečetl CZC a bylo jasno. Sleduji výhradně games...

      • SalemCZ

        je to spíš Game Page.

        • Jack1947

          To mě napadalo no ale co koukám na Riplay stačí, to i přesto že mi třeba ty moderátory co tam nasadily nebyli sympatičtí natolik jak Bětka a Tukan... ale zase jsem si už na ně zvykl( ještě ten styl taky nic moc...)

          • SalemCZ

            Ale co myslíš že má znamenat zkratka GPTV? gamepageTV

            • Jack1947

              Napsat GAMEPAGE TV, ale ne dneska radši budem psát zkratky co nic neřeknou!

              • SalemCZ

                Reakce na příspěvek:

                tak ono otázka jestli na Gamepage nemá právo Česká televize.

  • SalemCZ

    Sonic trailer, škoda peněz

    https://www.youtube.com/watch?v=FvvZaBf9QQI

    • Cvicme_v_rytme

      A mně se to celkem líbí. Vypadá to na fajn guilty pleasure. A vypadá to, že si to herci užívají, já se určitě podívám.

    • Jack1947

      STRAŠNÉ!!

      ( Co to proboha udělal Jim Carrey se se bou uh🤮)

  • michaelfoucault

    Zdravím, pomohl by mi někdo znalý s mým dilematem? Léta jsem nehrál žádná MMORPG, protože na ně nemám příliš čas a přílišná interakce s ostatními hráči mě až tak neláká. Ne tak dávno jsem si zaplatil měsíc v SW:TOR, ke svému překvapení zjistil, že se hra vydala cestou vstřícnosti ke casual hráčům, pro které je čas cenný, prošel si poměrně zábavnou příběhovou linii a odešel příjemně spokojen. 

    Mysl´íte, že by mne stejným způsobem mohl měsíc/dva bavit i The Elder Scrolls Online? Děkuji za odpověď.

    • Co třeba The Secret World? Jako jedna z mála MMORPG mě hodně bavila. Je to spíš hra pro jednoho hráče, kde ti ale pobíhají ostatní lidi.

      • michaelfoucault

        The Secret World jsem upřímně hrál a velmi se bavil. Proto jsem na zkoušku nainstaloval The Secret World Legends, zjistil že příšerná optimalizace zůstala a nějak neměl další motivaci hrát dále. 

    • madPav3L

      Dal bych se asi považovat za typ stejného hráče. MMORPG mě nějak moc nelákají a i když jsem jich několik hrál, preferuji hry pro jednoho hráče. SW:TOR jsem hrál a Elder Scrolls Online také a druhý jmenovaný mě osobně bavil více, ale je to možná dáno tím, že svět Elder Scrolls je mi bližší, protože jsem hrál Daggerfall,  Morrowind, Oblivion a Skyrim.

      Takže bych to shrnul asi takto, pokud ti svět Elder Scrolls něco říká, bude tě to asi bavit dost, pokud ne, třeba po 14 dnech skončíš, těžko říct...

  • Jack1947

    Ubisoft se dotázal hráčů Rainbow Six Siege, jaké další módy by chtěli (včetně sólo kampaně) a kolik by byli ochotní zaplatit za úplně novou hru vycházející z Rainbow Six Siege.

    SOUHLASím! KAMPAN!

    • SalemCZ

      Otázka jestli to udělat jako DLC, nebo stanalone. Z marketingového hlediska bych asi udělal zrovna u R6S jako DLC, aby to lidem vyskakovalo aby si to koupli. Ale nevím kolik by hra pak musela mít GB když už teď (bez vysokých textur) atakuje 100gb

      • Jack1947

        Navíc je na to už poněkud pozdě a pochybuji že dosáhne kvalit např RS3, to je nereálné.

  • madPav3L

    Stop pretending bad games are good!

    https://www.youtube.com/watch?v=lkD81hiBJh0

    Co víc dodat, až nechutně pravdivé.

    • stylove to zacina okolo days gone

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit