Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kkING

    Tak podle obrazku to asi moc neprekvapi ...

    Nevim jake jsou prodeje poslednich dvou dilu, ale me vzdy na Assassins Creed laka zasazeni, navsteva a zpracovani konkretni doby. Cekal bych tedy spis anticky Rim, ale tomu zase nenasvedcuje poradi, protoze by daval smysl pokud by sel Odyssey pred Origins :-)

    • no ono uz jim moc takovych zasadnich zajimavych obdobi a lokaci nezbyva

      • japonsko/ninja, uplna lozenka

  • Jack1947

    Aha to se dalo čekat.

    • flash789

      Psal jsem to tady pred dvema dny ze to je fake, jen holt redakcni masinerie tady funguje dost pomalu :)

      • Jack1947

        No právě vždyt to i tak vypadalo. Dneska už se fotky nefotí mobilem 320x240 :D

  • Škoda dřív to podle náznaků vypadalo na Japonsko tak jsem se dost těšil  😍 ale vikingové také nebudou špatní  😱 😐

  • Lukass

    Nejlepsi Assasin byl dvojka s jednim mestem a venkovem,  zadna obri prazdna mapa,  tuny otazniku a podobnech blbosti,  ale jedno mesto v nemz se odehraval perfektni pribeh a questy. 

    Nedohral sem Origins (po pocatecnim nadseni),  Odysey ani hrat nechcu,  ale tohle bych koupil jenom kvuli zasazeni. 

    • Jack1947

      Nop jasně to já naopak dohrál vše takže( krom CHronicles) takže to hrát taky budu a budu hrát i nějaký další.

  • TheGGG

    ubík se asi snaží přijít s tím úplně nejhorším prostředím, jaké jde pro assassina vymyslet...

    čína, japonsko, všichni to po nich chtějí, místo toho, trapní vikingové...


    • Ilusiveman

      Japonsko a Ninja není vůbec vyčpěly téma.

      Asi moc anime nekoukáš, co? 

  • Jack1947

    Takže For honor ale na 20 hodin hmm ?

  • cNNk

    Me by zase po dlouhy dobe vyhovoval nejakej mensi assassin a ne ty obri open worldy. Takova Praha za vlady Rudolfa II, Edward Kelley  a jeho rozmlouvani s andely by se dalo vyuzit pro ty "predky a artefakty" i ten Golem by tam sel napasovat. A nebo treba jizni amerika a nejaka ze zdejsich kultur.

    • Ilusiveman

      Jako, z lokálního pohledu, to je super téma a vidět a projít si historickou Prahu od Ubisovtu, za to bych vraždil.. O tom žádná

      Třeba to tak vidí i Ubisoft do budoucnosti

  • dworkin

    Otázka na znalce série. Přijde mi, že v prvních dílech se docela dbalo i na dějovou linku ze současnosti, resp. i její provázání na tu první civilizaci a solar flare a kdesi cosi. Teďka Assassiny postupně dohrávám (momentálně Unity) a přijde mi, že už na to víceméně kašlou a Animus je tam v podstatě jen aby se neřeklo. Je to správnej dojem? Nebo pak v Syndicate a dalších už zase začali probírat i tyhle věci?

    • NEkromanT

      První civilizace byla tak nějak v každým díle, ale linka ze současnosti se "vrátí" až v Origins, kde ale pořád není až tak důležitá. V Odyssey už se řeší podstatně víc (i když asi ne tolik jak s Desmondem) a Odyssey má momentálně DLC, který je na První civilizaci zaměřený. Určitě se dá někde na youtube najít nějakej výtah.

      • dworkin

        Díky moc, mně to takhle stačí, nechám se překvapit.

    • Veskoslav

      Tak dějová "linka" ze současnosti vždycky byla ta nejnudnější a nejvíce zbytečná část hry, je jenom dobře, že to omezili.

  • Hidden

    Tem obrazkum a potazmo ani informacim bych moc neveril... prijdou mi spise jak v necem zplacane na dodani "duveryhodnosti" danym informacim nez z prototypu bezicim na technologii, ktera AC uz drahnych par let pohani. Nicmene, vikingsky AC mi neprijde nerealny (uz vzhledem k easter egg v Division 2) a byl bych i rad, kdyby vsechny tyto informace byly pravdive nebo se alespon blizily skutecnosti. :)

  • No myslím, že vikingové už poněkud vyčpěli. Chtělo by to něco se slovanama.

    • flash789

      Az je to kde chce, hlavne at daji pryc ty arkadove prvky a kapuce, jde jim to dil od dilu lip. Odyssey se uz skoro da i hrat.


      navic cely to info a screeny je fake..

    • Ilusiveman

      Tak uz zase stačí. Vikingive byli nejlepší moreplavci světa, co vím. Tam ta série pomalu směřovala, přes vikingy. 

    • iSpirit

      a koho přesně jako zajímají Slovani? A co přesně Slovani dělali zajimavého? Vždyť byli zaostalí :). Spíše by se mi líbilo něco s Keltami. 

      • exoslav

        Jasně, Slovani byli zaostalí. Oproti tomu Keltové, ti byli páni technologického pokroku a inovací :D Keltové jsou už dávno profláknutí, to téma je již dávno vyčerpané.

        • iSpirit

          tak jmenuj nějakou poslední dobrou hru.  Jinak proti Slovanům Keltové byli nosiletelé pokroku, ale to proti Slovanům není nic těžkého 😂.

          • Veskoslav

            Můžeš mi dát odkaz na ty nositele pokroku? 

            • Veskoslav

              Říká se tomu mít aspoň nějaký základní rozhled. Až dokončíš tu sošku, tak bys ho mohl mít taky a za druhé napsal jsi to stylem, že Slované úplní babráci, co defacto nic neuměli a Keltové byli o krapet lepší, ale žádná hitparáda to naprosto taky nebyla.

            • iSpirit

              přečti si příspvěvek hlupče, pak reaguj...

              • Veskoslav

                Reakce na příspěvek:

                Ano, stále na to čekám, protože Keltové nebyli kdovíjací babráci, jak si naivně myslíš, že to byli potetovaní hlupácí, kdy je asimilovala římská říše. Chtěl jsem spíše poukázat na to, že Keltové byly v částech Evropy nositeli pokroku, když zbytek Evropy se mezi sebou mlátil klacky....Na to jsem narážel, hlupče. A Slované taktéž nebyli přivadrovalci odněkud ze Zakarpatské rusy atd. 


                A v době, kdy se hovoří o Slovanech, tak je nějaké 6. století. A to většina Keltů už byla někde v Anglii.

                • iSpirit

                  Reakce na příspěvek:

                  hele wiki Veskoslave, můžeš mi odcitovat, kde nazývám Kelty babráky. Kde jsi vzal tuhle zcestnou myšlenku. Já jsem vyslovil myšlenku, že by byla zajimavější hra s Kelty(už kvůli bardům, druidům a jejejich kultuře obecně) než se Slovany, protože Slovany považuji za extrémně nezajimavý národ, kteří dlouho neměli ani vlastní písmo a  následně to písmo ani sami nevytvořili. Jinak zase reaguješ a zase reaguješ úplně mimo, chápu, že jsi rychle něco přečetl na wiki a myslíš si, jak nejsi chytrý, ale zase jsi ze sebe udělal hlupce. Taková klasika.

                  • Reakce na příspěvek:

                    Vikingové taky neměli písmo a byli "pokrokoví". Slované mají velmi zajímavou kulturu i mytologii, jen ji neznáš, což je docela smutné, když jsi pravděpodobně členem této etnické skupiny.

                    • iSpirit

                      Reakce na příspěvek:

                      Runové písmo jako není písmo nebo jak? Jinak slovanská mytologie není moc zmapovaná z důvodu absence pisemných pramenů, takže vskutku nemůžeme jejich mytologii srovnávat s jinými kulturami, ale to jistě víš, když jsi tedy ten Slovan. I když vlastně Češi jsou spíše směs všemozných kultur. Takže já se tedy k této hordě rozhodně nehlásím.

                      • Reakce na příspěvek:

                        No.. není. Runy se používaly zejména pro magické účely, pro zápis velmi vyjímečně a to zejména pro náboženské texty. Uznávám, že nedostatek slovanských pramenů existuje (podobně jako u vikingů), za to můžeme děkovat křesťanským bratřím, ale i tak je informací poměrně dost díky archeologickým nálezům. A do etnické skupiny se řadí i jazyk, kterým mluvíš, takže jestli nejsi Maďar, tak jsi určitě součástí slovanské skupiny. 🙂

                        • iSpirit

                          Reakce na příspěvek:

                          Ale je viz. ty tvoje náboženské texty. 

                          http://vikingove.mysteria.cz/runove-pismo.html


                          Ohledně slovanské krve je dokázano, že ji máme docela málo oproti východu, jsme směska, čili se té hordě opravdu nikdy hlásit nebudu.

                          • Reakce na příspěvek:

                            Aha, takže si na google napsal "runové písmo" a podíval jsi se na první odkaz, který tam byl. Myslím, že každý člověk s kritickým myšlením asi chápe, že jako zdroj informací takového webu není úplně relevantní. A ano prohlídnul jsem i záložku zajímavé odkazy a jediný relevantní web je dejepis.com, který o runách raději nepíše. K tomu slovanství - je čeština tvůj rodný jazyk? Jsi Slovan, promiň.

                            • PCMR

                              Reakce na příspěvek:

                              Aneb Google iSpirit se naváží do Wiki Veskoslava. Tenhle člověk mě vždycky pobaví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit