Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím říct, že jsem si opravdu skutečně užil další skvělý díl total war od dob Medieval 2. Medieval 2 byl za mě dosud nejlepší díl, následoval Napoleon a pak mě trochu oslovil Shogun 2. Nevím proč, ale poslední Rome mě moc nenadchnul, ale za to 3 království je něco, na co jsem dlouho čekal. Skvělá hratelnost, mistrovská hudba, skvělá prostředí, prostě a jednoduše za mě top co se týče celkévého dojmu. Co se ale hudby týče, tak stále u mě vede Medieval 2.

  • Jack1947

    Koukám hlavní "Faux paus" je že, se to nedrží oproti jinejm dílům ( dokonce i areny) historickejch reálií.

  • Total waru jsem nejak neprisel na chut...jednou za cas neodolam a nektery zrovna vychazejici dil si poridim, abych zjistil, ze me to ani tentokrat extra nechytlo.

    • já zase dlouho odolávám a pak zpětně zjišťuju, jaká to byla pecka. Posledně shogun2. Zasazení do asie mi nění úplně blízké, ale bylo to hodně dobré, až teda na Ai fail se stavbou hradu a pak jejich nemožnost likvidace.

    • Tak pak dej prosím vědět, jak si dopadl s tímhle.. 😀

  • red.eagle.792197
    Človek by mávol rukou a povedal že rok počká a potom si kúpi kompletnu edíciu tohoto čínskeho total waru aj so všetkými dlc a datadiskami, lenže už ani to nie je isté..pretože napr. Rome 2 ani po 6 rokoch stále nemá kompletnú edíciu ktorú by bolo možné kupiť :))
  • Mne Warhammer nešel. Hrál jsem za orky, začínáte ve dvou mestech a kolem sebe máte asi 3 další mesta s plnou posádkou a hrdiny s plnou armádou, kterí tam kempí. Nejak jsem nepochopil co tam mám delat. jestli tohle pujde stejným smerem tak to asi nebude nic pro mne.
    • Derp_1337

      Jako u všech ostatních TW her je na začátku hry při volbě strany/rasy/národnosti/země/frakce taky informace o obtížnosti kampaně za danou stranu (převážně se jedná o to, jak moc obtížný bude začátek hry).

      Nováčkům v Total War se doporučuje začínat za strany s jednoduchou obtížnosti.

      Pokud si zvolíš stranu s těžkou počáteční obtížnosti, která je určená pro pokročilé hráče, tak se nemůžeš divit, že to nezvládáš!


      PS: Já se považuji za velkého hráče TW a strategií a přesto jsem občas nucen si zopakovat start "těžké" kampaně, protože mě protivníci v prvních 2 tazích rozsekali na kusy.

      • Orkové jsou normální, úroveň kampane taky normální a stejne se skoro není kam hnout. A to všechno v šestém tahu. Špatný gamedizajn. 
        • Derp_1337

          Jak tady ostatní napsali: no skill?

          Total War není strategie pro amatéry, tak se nediv, že ta normální obtížnost není pro tebe. Jak jsem dříve napsal, doporučuji začít za stranu s jednoduchou obtížností.

        • Sierpe

          Špatný Gamedesign? :D To je snad vtip ne? Dát dohromady Mortale Empires je už doslova mistrovské dílo. Je ubohý vlastní neschopnost házet na kvalitu hry :D Hra je skvělá..

        • no skill, no gain

  • nightborne

    ... co ten Martyho frk v podnadpise =P?

  • Marines
    Sega chce hlavně asijské hráče, proto tento TW, nemá cenu si něco nalhávat. Já osobně tenhle střih TW s hrama od Paradoxu a Wh nemusím, zklamal mne i TW ROME II, je to cesta, která mne nebere. Přemýšlel jsem, kde už jsem podobný, vlastně stejný typ hry hrál a přišel jsem na to, je to stařičký "Knights of Honor" od Paradoxu mechanika hry je vlastně totožná a změna, že v tomto TW je podle fantazie, to nijak nesnižuje. Tuhle hru prostě oželím a raději počkám na TW Medieval III.....
    • Kallessin183

      Medieval III... splněný sen :)

  • Kallessin183

    Tohle je první Total war, který mě nepřesvědčil, že ho musím mít... Prostě spojení "fantasy" generálů a zasazení do historické Číny mi nějak nesedí...

  • důraz na idividualitu?Stiskneš jedno tlačíto a jen koukáš, jak dva panáčci opakujou jednu a tu samou animaci boje, kde vyhraje ten s vyšším číslíčkem. To už si můžu jít zahrat dynasty warriors. Zlatej warhammer

    • Derp_1337

      "Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde!"

      Takhle by se dal shrnout tvůj příspěvek.

      Už v Total War Rome 2 (rok 2012) měla i obyčejná pěchota několik druhů animací pro boj! Takže tvrzení, že v novém Total War v roce 2019 budou generálové opakovat jednu a tu samou animaci boje, je opravdu přehnané.

    • Jack1947

      To mi zní spíše jak nějaká frytuplej onlajnovka než devítková hra ale třeba se pletu no.

    • skaven

      a este k tomu sa volaju Yu a Li. IMO, ja radsej pozeram na to, ako sa mastia Grimgor a Ungrim, je to epickejsie

      • michaelfoucault

        To je žert? Já jen že se to v textu špatně pozná.

      • ne asi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit