Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin

    25. června vyjde na všech platformách královská edice hry Kingdom Come, která obsáhne všechna DLC, plakát, soundtrack, dva dokumenty na disku a sošku Terezy.

    A backeři ji dostanou zcela zadarmo, jako kompenzaci za slíbené a nedodané odměny na Kickstarteru... že?

    • x_ander

      Nebreč furt. Pod každou zprávou nebo článkem o KCD píšeš to samé.

      • dworkin

        A budu psát dál. Tohle nesmí zapadnout a nezapadne.

        • risa2000

          I zkoušels napsat do Warhorse, aby ti ty věci poslali, nebo to nějak nahradili? Osobně jsem backnul jen digitální edici, takže mi nic nechybí, ale kdybych na tom byl jak ty, asi bych se místo spamování každé zmínky o KCD pokusil domluvit s WH.

          • Pan_Klobouk

            Zkousels koukat na fora Warhorse? V case od vydani az do ted? ;) Warhorsakum je to jedno, neodpovidaji a kdyz, tak dotcene. Jakoze co ty lidi po nas vlastne chteji?

            • risa2000

              Nemyslel jsem psát do f´óra, ale přímo do WH na podporu.

              • Pan_Klobouk

                Reakce na příspěvek:

                A tam sedej jiny lidi? ;) Warhorsakum je to jedno, vsem a komplet. Pokud dokazali vzkazat tem, kterym nedodali slibene mece, jen sorry, mece uz nejsou a nebudou, tezko to bude s dalsima odmenama jine. Konecne o tom dworkin pise.

  • ringmancz
  • Jack1947

    Chcete lyžařskou Steep zadarmo? Zamiřte na následující odkaz.

    Docela se divím že to tak trvalo, ale jsem rád že to dali nakonec Frý ( to potká možná i Crew2 ale to mě moc nezaujalo - furt to cpou do trialu atp... ten styl mě sice tolik neodpuzuje ale taky to že tam není moc obsahu a více grindu, některé disciplýni tolik ne zajímavé aler lodě třeba supr i ty letadla jakž takž.)

    Steep mi připomělo SSX 2 kterého sem se nahrál v demu až až hlavně to mlácení za jízdy bylo super.

  • Veskoslav

    Space Engineers Star Wars


    Je brutální, co všechno se tam dá postavit.

  • Kravicka

    NHL 16 PC - RPCS3 - PS3 Emulator

    https://youtu.be/yITe979Iz4I 



    • Jack1947

      Problém je ale že ta grafika už působí ( je ) na dnešní dobu vyblitá značně. Ty animace humus teda. Radši bych NHl 2007 tam to nebylo až tak strašné.

      • Veskoslav

        Takže chceš o 11 let starší hru? Logika Jacka, logika.

        • Jack1947

          Na pc lepší volba a asi nejlepší ( modovatelné) NHL. Takže ve finále lepší no...

  • JohnyTheZik

    Trochu OT, ale tahle stranka je fakt na hranici pouzitelnosti bez ad-blocku. Ty pop-up reklamy jsou jak z devadesatek. Na mobilu je to jeste horsi.

    Prijemny vytrestani za podporu webu.

    • Jack1947

      Jak to ty si nepatíš VIP bez reklam" :D

      Jinak já si tto zažil jak skončila licence u doplnků ve Firefoxu to bylo strašné ! 🤮( minulý týden).

      • SalemCZ

        Když mám VIP tak se mi nebudou mazat příspěvky?

  • Jack1947
    • Jack1947

      Heh jsem čekal nával a ono, nic moc.

    • Inquisitor

      Já taky, ale většinu jsem hádal. To jsou totiž opravdu klenoty :)

      • Jack1947

        Klasika, zase jsem dal něco jiného než jsem si myslel a byla to chyba. I tak je to myslím dobré když si  vezmu že jsem v 90 až na vyjímky ( a ty tam nebyli páč jsem tyhle céčky ani nehrál).

  • Veskoslav

    Spadl Epic Store...Něco si přej. Libary má dokonce 502 Bad Gateway...

    • SalemCZ

      Teď by to ještě chtělo že jim utekli hesla a čísla kreditních karet a bude jako každý herní obchod.

      • Veskoslav

        Hesla jim už utekly:) Můj účet se přihlásím ve Vietnamu cca 3 měsíce zpátky.

        • SalemCZ

          Tak už je v tom případě jak každé studio. Doufám že jim neutekli i karty.

  • SalemCZ

    Wasteland 3 se objeví na E3 a nebude exkluzivní pro žádný digitální obchod, počítá se se Steamem i GoG.

    S Epicem se nepočítá? 

  • SalemCZ

    Outer Wilds je na PC další časovou exkluzivitou Epicu.

    Jestli to bylo v roce 2015 na Figu tak by to měli radši dát na Steama, lidi počítali že to bude na Steama v té době.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit