Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
  • KamilZm

    Vzpomínáte na celkem povedenou tahovku Hard West ? Tak na Kickstartertu je deskovka

  • Kravicka

    Ty reklamy ve videich s 400% hlasitosti jsou super, uzivam si je velmi moc.

    • to uz si tu lidi stezujou nekolik let, misto napravy se vetsinou smaze nebo rovnou zabanuje, tak hodne stesti

      • SalemCZ

        tak když tu byl Poláček tak se tyhle reklami snažil odstranit, myslím že v té době se mu to celkem povedlo, ale jsou zpět.

  • Radkaa

    Uzavřená beta Steel Division 2 začne 20. června.

    Uzavřená beta právě začala, 20. června vychází plná hra.😇

  • SalemCZ

    Během letošního roku vyjde nový Need for Speed, na E3 se ale neukáže.

    Tak EA nemá být na E3 tak je jasný že tam nic nebude.

  • SalemCZ

    Na Epic Games Store je momentálně zdarma Rime, 30. ji nahradí City of Brass.

    Rime zní zajímavě, ale je to na Epicu, tak si zas počkám na Humble.

  • ringmancz
  • Lukass

    Prave sem dojel kampan Titanfallu 2 a musim rict ze je to nejlepsi singl fps co sem za posledni dobu hral,  ty napady ve hre sou skvely. Zapadlej klenot.   Lituju ze ta kampan nema aspon 20 hodin jako v Doomu. 

    • Hanzales

      Stejný pocity, koupil jsem jak vyšel a SP si dal několikrát.

      Jsem dád, že dělají natom novém SW:Jedi, ten rukopis tam už teď jde cítit a gameplay bude podle mně boží.

    • Mart9

      Na PS4?

      • Lukass

        Jj

        • Mart9

          Tak to rád čtu. Měl jsem na Titanfall chuť, když stál ve slevičce 136 Kč v době, kdy byl všude Apex, ale odolal jsem, protože bych to nestíhal hrát. Ale rozhodně to mam v plánu.

          • Lukass

            Jo bez do toho,  su z kampane nadsenej,  hodne povedeny.  Jede to v 60 fps,  i ten pribeh ujde,  akorat skoda ze je to tak kratky. 

            Ale hned vcera sem to rozehral znova na vyssi obtiznost

            • To jako nemužu smazat komentář? Choré :)
  • Lukyz

    Pokud jsem to správně pochopil, tak GOG připravuje GOG Galaxy 2.0 klienta, který bude sloužit jako jednotná knihovna pro všechny hry napříč klienty. V podstatě stejné jako má Steam - přidat hru nepatřící do služby Steam, ale více přizpůsobitelné a včetně statů a achievementů z ostatních klientů. To jsem na ně zvědavej na kluky polský 🤗

    • madPav3L

      Je to sice hezký, ale...

      Do I still need to have other gaming clients installed on my PC?

      Yes, if you want to get access to any features specific to that platform, e.g. installing or auto-updating games, cloud saves, etc.

      • Lukyz

        To bylo myslím naprosto jasný, jiný způsob prostě není 🤷‍♂️

    • Inquisitor

      No vypadá to zajímavě, to by nemuselo být vůbec špatný.

  • ringmancz

    Xbox Game Pass za 26 Kč na 3 měsíce

    https://www.xbox.com/cs-CZ/xbox-game-pass

    Před vypršením můžete klidně zrušit a neplatit plnou cenu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit