Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Akrobatická střílečka My Friend Pedro vyjde 20. června, podívejte se na trailer.

    Už aby to tu bylo ne 🙂

  • SalemCZ

    takže z hack and slash udělají Diablo, jsem si říkal jak chtějí udělat pistolníka https://www.youtube.com/watch?v=UQ5ifGqYWTI

    • a co je diablo, kdyz ne hack n slash?

  • Duchino

    Assassin's Creed Odyssey brzy dostane editor scénářů, kde si budete moct vytvářet vlastní mise.

    Hurá, třeba si to zase zahraju a budou tam pro změnu inteligentní zadání sidequestů.

  • Jack1947

    Poznáte hru podle mrtvoly?

    Celkem v poho

    Poznáte hru podle mrtvoly?










    Váš výsledek: 90 %

    Virtuálnímu násilí se nejen nevyhýbáte, ale dokonce si ho i
    užíváte. Zůstaňte prosím sedět na místě a nikam nechoďte, už si pro vás
    jede myšlenková policie.

    Dosáhli jste percentilu 95,80. Odpovídali jste tedy stejně nebo lépe než 95,80 % ostatních čtenářů.

    Není divu no, mám prostě virtuální zabijení rád 😎

    • Jack1947

      Nikdo nic a čekal jsem 3 dny ...

  • ringmancz

    Letní nálož 80. let v Rocket League

    Krotitelé duchů, Knight Rider, ET, Goonies a další.

    • SalemCZ

      Tak doufám že to nebude only Epic store

  • Death Stranding podle Kodžimy nemá být ani střílečka, ani stealth hra. Chce jím definovat úplně nový žánr "strand" her.

    Kde se vlastno vzalo "Kodžima"?

    • ringmancz

      Co, nelíbí se ti to? Ani třeba Šúhej Jošida<em></em>?

    • Takhle to je myslím v češtině správně. Samozřejmě i mě to přijde divný, protože jsem zvykl na anglický přepis,.

      • omiklon

        Hlavně se s anglickým prepisem lépe pracuje na internetu.

  • SalemCZ

    v MK11 budou v první balíčku DLC postavy Shang Tsung, Nightwolf, Sindel, Spawn a dvě neoznáme, podle mě to bude Freddy zas a Leatherface 

    + gamesplay za Shang Tsunga s oznámení postav https://www.youtube.com/watch?v=HV0H1bIa_kY

    • SalemCZ

      Ještě se hodně spekuluje že to bude Ash z Evil dead

  • Lukass

    Tak sem se konecne dostal ke Kingdom Come,  a jo bavi me to, Vavruv rukopis je tam znat. 

    Ale hral sem to chvilku bez patche a to je neomluvitelny,  vydat hru v takovym stavu. 

    Jinak svet,  postavy atd super i soubojak me bavi a nemam snim jedine problem.  Jediny paceni zamku,  zato bych jim naliskal. 

    • risa2000

      Hrál jsem to na PC s XBox360 bezdrátovým gamepadem a z páčení jsem byl taky dost nešťastný, přestože jsem trénoval, co to šlo. Pak jsem se jednou naštval, koupil XBox One gamepad, se kterým, asi díky tomu, že byl nový (a možná i přesnější), a neměl tak "hrbolaté" snímání, to šlo o dost líp.

    • Já jsem to hrál při vydání hrál a bylo to naposledy, co WH dám někdy nějaké prachy a místo toho radši zkouknu video na YT. Ten technický stav mě fakt nas*al a to bylo po prvním patchi a několika dalších v cca. prvním měsíci.

      Nestabilní snímkování, technické chyby, zabugovaná dějová linka (hra si mi podělala před koncem hry, našlo postoupit dál, tak jsem ani nenahrával předchozí pozici a dokoukal na YT).

      A to jsem se na hru brutálně těšil již od oznámení, byl jsem mezi prvníma, co na KS kupoval a hru jsem vlastně kupoval 3x, protože jsem bral ještě obě sběratelky.


    • Mart9

      Jestli myslíš day one patch, tak ten je tam kvůli tomu, aby si to nehrál bez něj.

      • Lukass

        Ten patch co mel 24gb, nez se stahl tak sem to chvilku hral bez  neho. 

        • Mart9

          No ale je to podle mě nefér říkat, že je to neomluvitelné, když byl ten patch k dispozici hned v den vydání

  • Veskoslav

    Rozšíření pro skvělý Warhammer: Vermintide 2

    https://www.youtube.com/watch?v=63dlMjRL2HY

    • skaven

      na to som zvedavy :)


  • 0011
    Tak to spekulované Divinity 3 je nakonec Baldur's gate 3, takže pokračování je v dobrých rukách, ale doufám, že to nebude tahovka jako Divini
    • Inquisitor

      To já zase radši tahovku. Přijde mi, že víc využiju možností, schopností postav než realtime. Stejně to člověk pořád pauzuje. Ale nejlepší je mít na výběr jako v posledním Pillars of Eternity. Ať si každý vybere co mu vyhovuje.

      Každopádně skvělá zpráva.

      • 0011
        I v prvním BG šlo nastavit, aby souboj byl čistě tahový, ale když tam nedají možnost realtime tak to nebude opravdový nástupce, ale myslím, že si to nedovolí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit