Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

    pripájam sa ku kladným hodnoteniam. skvelé vlogy. viac takýchto.

    a patrím k časti sledovateľov, ktorých ruch v pozadí nijak extra nerušil. je tam citeľný, ale pôsobí to autenticky a nijak ma to nerušilo. kým som nevidel diskusiu, ani som si ho poriadne neuvedomil. ťažko vyhovieť všetkým :)


  • dworkin

    Ruch v pozadí... ruší. Zní to trochu jako cikády, ale nějaké naspeedovane. V Audacity šlo spravit během chviličky, škoda.

    EDIT: Hlavně v Audacity by to bylo hned vidět, tohle není obvyklej background noise.

    • Ilusiveman

      Napadlo tě někdy, že ty cikády, máš v hlavě?

      • dworkin

        Napadlo, tě někdy, že čárky se, ve větě píšou podle pravidel a, ne když máš pocit že už, dlouho žádná nebyla?

        • Ilusiveman

          Zkusil jsi to, a nevyšlo to. 🤔 Jako zbytek tebe. 

          • dworkin

            Ty seš kus vocasa. :)


  • Corvus
    Výtahová muzika ze System Shocku mě zahřála u srdce a jinak jako vždy,
    parádně sestříháno a Lukášův humor je už proslulý. Díky za fajn reporty z
    LA. A kdyby mi ještě Janchor návdavkem splnil přání v podobě nějaký
    vsuvky The Doors... i slza ukápne! Ostatně na Sunset boulevard je to co
    by Šárkou dohodil.
  • KamilZm

    Sestříhané je to pěkně, obsahově je to také dobré.  Jen je škoda, že si sebou nevzali lepší techniku, minimálně mikrofon, protože zvuk je příšerný.

    • jack

      Pro mě je zvuk OK. Zřejmě je brán pouze z mikrofonu kamery, ale  dobře jsem rozuměl a možná to i přispívá k dojmu, že se právě nejedná o studio, ale o  jen tak pohodové posezení na verandě a pokec.

    • janchor

      To máme asi hodně odlišný uši, mikrofon s sebou máme víc než solidní a vůbec netuším, jakej problém tam slyšíš..?

      • KamilZm

        Nedokáži to popsat. Možná je to okolním prostředím nebo jsem moc zvyklý na  zvuk ze studia. 

        Uši máme  určitě hodně odlišné, ale vzhledem k tomu, co vše provádíš (kapela, rádio, ...), ani na vteřinu nepochybuji, kdo je má OK 🙂 

        • twicer

          Takze je to vlastne ok a ty si jen rozmazlenec kteremu cokoliv nestudioveho zni jako prisernost :D Hold kdyz si koupis kloudne sluchatka tak se musis smirit stim ze 50% veskereho virtualniho obsahu zacne znit znacne nedokonale, taky sem stim chvili bojoval.

        • janchor

          Jo takhle, to ti asi fakt vadí ten ruch okolí, kterej tam necháváme jako přirozenej a nenapadlo mě, že by někomu překážel. Já se hlavně u toho slova "příšerný" lekl, že tam piští nějaká frekvence, kterou neslyším.

          • WalkingWad

            Taky mě ten šum okolí dost ruší, bral sem to jako nedokonalost mikrofonu co je u kamery...

      • Jack1947

        Že by slyšiny ?

  • To, ze Lukas robi na editacii a samotnom vytvarani videii je rozhodne vidiet. Videli sme ako utrpela kvalita streamu v studiu na games.cz :--)    (sorry, musel som si rypnut )

    Uz sa tesim na dalsie, len tak dalej.

  • tuco

    Co čem se nemluví? 

    Jinak brčka v 2019 už taky nejsou in ;)

    • janchor

      Jack in the Box vedou papírový!

  • 0011

    Normálně vlogy moc nemusím ale tohle je paráda, hlavně dobře použité memy, už se těším na další den/díl. Šárce to moc sluší, Lukášovi taky, navíc má vkus na kvalitní sluchátka jako já 😎 #nohomo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit