Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • brezinaservis

    Ahoj, komentáře moc nepíšu ale tohle mě opravdu zamrzelo😞...na games jsem chodil kvůli profesionální práci celé redakce ale co dělal Honza a Pavel opravdu smekám a cítím velký respekt. Budu se těšit na další vaše videa a přeji spoustu energie jakou do toho dáváte. Mirek

  • Inquisitor

    Tak hlavně když budou pokračovat dál. Jinak by to byla ohromná škoda. Ale games si tím rohodnutím rozhodně nepolepší.

  • jack

    Někde v daleké redakci... Alesi, koukali jsme se na statistiku našich retro GP a máme hodně sledujících, přinášíme Games hodně diváků a čtenářů. Honza by potřeboval naolejovat své BMW a já pokorne také zadam o nějakou kačku navíc. Ales: Jsem z Vaseho přístupu smutný. To bude konec spolupráce....

    • Murlock

      Neřekl bych, že zrovna za tohle může Aleš. Chlapci se buď chtěli osamostatnit nebo asi vedení. 

      • Inquisitor

        Ve videu bylo řečeno, že jim games potažmo tiscali neprodloužilo smlouvu. Pak se teprve rozhodovali, jestli pokračovat jinak, nebo skončit úplně. Takže to moc nezní tak, že by skončili sami od sebe. Těžko říct, když o tom nic nevíme.

  • Hele doufam, ze s odchodem Pavla a Honzy nebudou stare dily retra smazany, to by byla vazne skoda, pac se IMHO jedna o hooodne kvalitni a unikatni obsah...

    • speciez

      coze? s jakym odchodem? no to snad nemyslis vazne :(


      edit - NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! to snad ne :((( to je jedinej duvod proc sem jeste lezu :(

      • asi tak.....Games držel Olej s Dobroušem, ostatní (i přes jejich nadšení a zapálení) bohužel zůstávají žel bohu dost nevýraznými osobnostmi.....ale tohle je subjektivní. Škoda jich, jestli jsem si na games pouštěl něčí videa, byly to právě jejich. 

  • Santo01

    Už pokrytí E3 přímo v LA dopadlo jasně ve prospěch Vortexu. Srovnejte si, kolik zajímavých videí a postřehů vyprodukovali Jirka se Zdeňkem (Vortex) vs. Šárka s Lukášem (jinak nic proti nim). A teď konec retra. Pevně doufám, že Gamesy neklesnou na úroveň Hrej.cz a budou zdatně konkurovat Vortexu. Nějak ubylo gamesplayů, snad bude nahrazen páteční výpadek retra gamesplayi. A na nový projekt Pavla s Honzou se určitě kouknu.

    • Pre mna dvojica z Games.cz bola uplna topka, bolo vidiet, ze ich to bavi a Lukasova praca na vlogoch je vidiet. Nemal by som nic proti ak by isli na Gamescom.

      Problem vidim skor v tom, ze za tento tyzden sme mali 3x live stream, bez retra to bude 2x ? 

      Na recenzie sa dlho caka, konkurencia spravi gameplay, recenziu a este si zahra nejaky novy pridavok do Destiny, OW, Wow a pod ...

      Diskusie vacsinou mrtve, technika na live stream viac krat zlyha a ak aj ide, tak stale vznikne problem, nehovoriac o Fight Clube, kde pride nejaky zaujimavy host raz za stvrt roku.

  • triptich

    legendárna hra v legendárnej relácii :)

    morrowind som dostal svojho času ku grafickej karte spolu s prvým ghost recon. a od tých dôb som beznádejne chytený do osídel týchto dvoch sérií.

    morrowind ma vtedy (asi ako väčšinu) uchvátil najmä svojimi možnosťami formovania postavy. vlastne som ho nikdy nedohral... ale postáv mám v ňom vytvorených pár desiatok a dovolím si tvrdiť, že som preliezol drvivú väčšinu ostrova a k nemu priľahlých pobrežných vôd. dodnes si pamätám niektoré "skratky" ako sa dostať k záchytným bodom, prípadne trasy silt stridera tak, aby som si minimalizoval čas a náklady. a balmoru... tej mapu nakreslím z pamäti aj o polnoci po fláme :D


    P.S.: snáď aleš vo fight clube vysvetlí, prečo retro končí. games tým prichádza o jeden z nosných pilierov a spolu s obmedzením gameplayov, ktoré v posledných mesiacovh výrazne cítiť sa posúva bližšie k osudu hrej, ktoré buduje značku späť od nuly. veľká škoda a pre redakciu problém, lebo konkurencia v podobe vortexu je naozaj citeľná.

  • KamilZm

    Odchod Honzy a Pavla je pro games.cz škoda 😢. 

    Oběma děkuji za všechny jejich fantastická retro videa a přeji jim, ať se jim v novém projektu daří. Doufám, že bude minimálně stejně kvalitní  jako retro videa na games.cz

    • triptich

      lepšie by som to nenapísal. dá sa len súhlasiť a pripojiť sa k poďakovaniu obom pánom.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit