Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PCMR

    Vydavatel Slitherine získal práva na sérii Master of Magic.


    Návrat krále prosím! Za MoM2 bych snad i vraždil.

    • 0011
      Já taky, ale Slitherine nedělá perfektní hry, zrovna kultovka jako MoM by si zasloužila někoho lepšího, než mít hru 4-6/10 kterou bude x let opravovat komunita.
  • V některých obchodech už si můžete koupit silnější Switch, vydrží hrát Zeldu pět a půl hodiny.

    Spíš by mě zajímalo, které obchody to jsou?

    • Tuším někde v Austrálii, důležitá je spíše informace, že "nový" model lze poznat podle jiného obalu.

  • V některých obchodech už si můžete koupit silnější Switch, vydrží hrát Zeldu pět a půl hodiny.

    Stává se z vás bulvár? Nejprve hardwarové specifikace Switch Lite a článek, ve kterém není vůbec nic nového, a teď "silnější" Switch. Je to jen Switch s trochu větší výdrží baterie, nic víc, nic míň. Pokud vím, tak "silnější" se používá pro vyšší výkon.

    • 0011
      Nemá lepší akumulátor když už, ten je stejný jako u originálního modelu, má lepší SoC který efektivněji pracuje s energií=má menší spotřebu. Pro lidi co o switchi uvažují je to důležité protože původní model výdrží hrát Zeldu 2,5 hodiny. To že tenhle to zvládne víc než 2x nepovazuju za bulvární informaci.
      • Já jsem někde napsal, že má lepší akumulátor? Nauč se číst a pak někoho poučuj.

        • 0011
          Dobře omlouvám se nenapsal, nicméně i když ještě nejsou venku benchmarky nového soc měl by být nepatrně "silnější" jestli tím autor bleskovky myslel výkon, alespoň to tvrdí preview od Digital Foundry.
    • Inquisitor

      Ne to by napsali výkonější.

  • jack

    Na epicu je zdarma for honor a alan wake 

  • Veskoslav
  • SalemCZ

    Mistrem Mortal Kombat 11 na akci Evo 2019 se stal fenomenální SonicFox.

    Přijde mi že s celého Evo jste si všimli jenom MK11

    • SalemCZ

      Nebylo by lepší udělat článek rovnou o celkovým Evo?

  • SalemCZ

    Tekken 7 sezona 3 https://www.youtube.com/watch?v=JuEwXWH4PbA

  • Lidem, co pořádají E3 se "povedlo" si nechat uniknout seznam v excelu se všemi akreditovanými novináři na E3. Co jsem koukal, tak nikdo z českých tam nemá nic kdovíjak vážného. Ale i tak pro zahraniční to je opravdu průšvih, protože tam jsou fakt všichni a ne všechni tam udávali vymyšlená čísla/adresy, jako od nás z čech.


    To tedy znamená, že kdybyste hledali číslo na Trojanovou, tak to tam nenajdete.



    • dworkin

      Vtipné je, jak některé herní weby dávají špatně zakuklený návod, jak se dostat ke cachované verzi té excelovské tabulky. Jářku, na tohle téma jsme tu měli nedávno výživnou diskusi. A osvěžte mi někdo paměť - nebyla autorka článku, pod kterou byla ta diskuse, náhodou na E3? ;)

      • cms.sarka-tmejova

        A číslo na ni, ani žádné další citlivé informace o ní, tam taky nenajdete :)

        • dworkin

          Náhodou. O spoustě dalších jo, pokud lze věřit webům, které o tom píšou.

          (ne, nebudu to osobně ověřovat, protože tím bych se na tom svinstvu sám podílel. telefonní číslo na redaktory nepotřebuju, co si o jejich práci myslím, jim napíšu do diskuse)

          • cms.sarka-tmejova

            A jak to s tím souvisí?

            • dworkin

              OK, polopaticky. Souvisí to tak, že kdyby etika videoherních webů byla na úrovni dejme tomu Wall Street Journal, tak by si redaktoři dřív uřízli ruku, než by do článku napsali opravdu velmi špatně zamaskovaný návod, jak se dostat k citlivým osobním údajům tisíců lidí (nota bene kolegů z branže, což je vyloženě pikantní). Ale tak OK, mějte si to free a nesvázaný konvencema. Obcházení pravidel, osobní údaje - tak snad příště něco o tom, jaké to je hrát hry pod vlivem drog (a kde je v Praze "někteří lidé, mezi které autor článku opravdu, ale opravdu nepatří", nejlépe seženou...).Co? Taky dobrej nápad?

  • Veskoslav

    Nový Humble obsahuje jednu z nejlepších karetních her Slay the Spire a  taktickou akci Squad. Rozhodně další zajímavý měsíc:)

  • Lukyz
    Todd Howard E3 2019 Song - It Just Works


    A tuhle dokonalost jste už viděli? 🤔 🔝

    • Veskoslav

      Solidní:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit