Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheSuffering

    Přišel jsem, viděl jsem, koupil jsem, zahrál jsem, neakceptoval jsem ovládání (které je evidentně dělané na gamepad popř. joystick), refundoval jsem. Bohužel.😬

  • MidnighT91

    Ta hra je neskutečnej nářez. Je to přesně jako Freelancer ale s třešničkou na dortu v podobě 20+ hodin naprosto výborné hudby a programem malování přímo v hangáru. Navíc plně modovatelné!  https://www.youtube.com/watch?v=WKAnyk0E6RY&list=PLyzk4REDzt6svZ-p1MnWwanGXe-o8qO5Y&index=2

  • Lukyz

    Jednička mě nebrala kvůli 2D vesmíru, tohle vypadá fakt dobře, připomíná mi to Freelancer a oni to zazdí Epic storem 🤦‍♂️ Tak snad za rok 😐

    • Ilusiveman

      Hmm tak snad to bude na PS. Tam mě epic nesere.  

  • JoeKundlak

    RGO je v podstate prequel Rebel Galaxy... A naviac je plne 3D, na rozdiel od RG, čo bola v podstate hra v 2D rovine (ako keby námorné bitky vo vesmíre). RGO je evolúcia a podľa videí veľmi kvalitná. Také osekané X3/X4, bez stavby základní, masívnej ekonomiky a veľkých flotíl. Plus je to trochu viac arkádová hra (má napríklad auto-follow/auto-aim, ak hráč drží príslušné tlačítko), aj keď má myslím aj možnosť voľného otáčania popri pohybe určitým smerom (ála Elite). Takže si tam každý nájde to, čo chce. Má príbehové misie, ale hráč sa ich vôbec nemusí chytať (čo som pochytil, tak jediná vec, ktorú pri obídení príbehových misií hráč môže postrádať, sú nejakí spoločníci, ktorých môže v niektorých misiách získať). Teda za mňa - odporúčam!

  • Ilusiveman

    Jedničku jsem si dost užil. na takovej random kauf. 🤔 

    Tak tomuhle dám určitě šanci 

  • chargeBR

    Ma to docela freelancer vibes z par minut co jsem venoval videu...a predchozi dil me uplne unikl coz se docela divim. Je lepsi zacit postupne nebo rovnou timto dilem? O grafiku mi nejde.

    • Ilusiveman

      Jedničku doporučuji, ale bojuje se tam asi jinak., než ve dvojce. To se "bojovalo" jak Black Flag, ale dost mě to chytlo to dohrát az na poslední monster koráb (:

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit