Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    No těším.

  • dworkin

    Příprava druhé sezóny by mohla znamenat, že ta první je natolik dobrá, aby se vyplatilo investovat do další.

    Nevíte někdo, jestli to bude v HDR?  

    • Coffin.Corner

      Netflix vždycky podepíše dopředu minimálně dvě sezóny a pak čeká jak to dopadne. S kvalitou se to bohužel nekryje...

      • Derp_1337

        To zas není pravda. Co si pamatuji, tak většina seriálu nikdy neměla dopředu oznámenou 2. sérii.

        Obvykle jenom v momentě, kdy to celé vypadalo nadějně,  Netflix oznámil 2. sérii ještě před oficiálním vydáním. Ale to nedělá jenom Netflix, ale i jiné TV oznamují 2. sérií dopředu, pokud materiál vypadá nadějně.


        Nepleť si "oznámení 2. série" s "odkoupením autorských práv na několik (teoretických) sérií dopředu". Netflix se totiž už párkrat spálil s tím, že neměl smluvně ošetřené budoucí série, tak se nediv, že nakupují s velkým výhledem dopředu.

      • dworkin

        Tak to není dobrá zpráva.

  • BoB.2

    To stihnu ještě tak dvě knížky přečíst.🙂

  • TheGGG

    nechápu, proč pořád panuje ten mýtus, že netflix origins jsou kvalitní seriály a že netflix je zárukou dobré zábavy... ze začátku měli pár dobrých seriálů, ale už dávno se poměr mezi kvalitou a brakem přesunul ve prospěch braků... braky a navíc naočkované politickými agitkami... takže ne ne

    • Ronox

      Pokud budu ignorovat ty teen/comedy pro average joe věci, tak mě poslední dobou jejich produkce, případně projekty které dělají v koprodukci velice těší. Ať už jde přímo o jejich Hill House, nebo koprodukovaný La Casa de Papel, přes jejich dokumenty jako např. The Great Hack nebo Icarus, se jedná stále o nadprůměr. Nebral bych to úplně jako mýtus, jen té produkce teď mají víc a víc a tím pádem se tam logicky najdou i slabší kousky. Furt mě ale jejich doku/stand up obsah baví.

    • Derp_1337

      Inteligentní lidé se nenechají rozhodit tím brakem na Netflixu. Pokud tě to nezajímá, tak se na to nedívej a neřeš to.

      Já vím, že je to divné, ale někdo se na ten bordel očividně dívá... Osobně mi ty seriály taky moc nesedí, ale proti gustu žádný dišputát.

      • Coffin.Corner

        Spíše tím chtěl říct, že ten často (i tady na Games) opakovaný názor: "Když se toho ujal Netflix, tak to dobře dopadne...", nemá s realitou nic moc společného :)

        • TheGGG

          přesně

  • vida, celkem odvazny termin...treba zacnou nejakym vanocnim dilem, napr. Blavikenem :D

  • Nezažil jsem přehypovanější a nadhodnocenější hru než je Witcher 3. Je to solidní hra, nic víc, nic míň, ale to co se kolem tohoto titulu děje, to je skoro strašidelné. Tenhle podobně vyhypovaný seriál předpokládám skončí velmi rychle (dávám mu maximálně dvě sezóny).

    • Bumtaratabumbumbum

      Trojka mě sice dost bavila, ale taky to teda rozhodně nemám za žádnou modlu (jak to u některých lidí vypadá). Co si budem povídat, knížky jsou knížky.

      • Derp_1337

        Ono je to všeobecné pravidlo, že knížky jsou vždycky lepší. Je v nich dostatek místa na rozvoj postav a příběhu a není potřeba u nich řešit kompromisy "musíme toho hodně vyškrtat, aby jsme se vešli do 2h".

        Problém je ale v tom, že knížky moc nevoní mainstreamu. Obzvlášť většina mileniálů považuje knížky za archaismus. Takže pokud chce autor knihy opravdu zbohatnout, tak mu nezbývá nic jiného prodat než práva na hry, filmy nebo seriály.

      • wenceslaus

        Tak i ty knížky jsou nejvíc zajímavý tím kdy a kde vznikly než jaký je to literární dílo.

        • Bumtaratabumbumbum

          Já netvrdím, že ty knihy jsou nějaké veledílo, rozhodně nečekám, že budou někdy vyučovány v literatuře na školách. Na druhou stranu je fakt, že mě hodně baví a snadno se to čte. Výsledkem toho je, že je čtu tak ob rok. A určitě mi příběhově přijdou lepší než hry, byť jsem hrál všechny a všechny se mi líbily (specielně jednička, tu si dodnes sem tam rád zahraju).

  • Maxianimal

    A nebo, i když to mnohým bude znít šíleně, si přečíst knížky a kochat se, jak to krásně zprasí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit