Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky

    Muze mi nekdo vysvetlit jak je to ted s Destiny? Chtel jsem si vcera zahrat Forsaken a DLC, ale v menu mam jen, at si koupim shadowkeep.... 

    • Ronox

      Pokud si měl forsaken a dlc, tak musíš udělat PC migraci z b.netu na steam, aby se ti překopírovaly licence. Pokud nevlastníš forsaken a dlc, tak si jej musíš pořídit. Ten součástí New Lightu nebyl.

    • kkING

      Nemuze to nejak souviset s odchodem z blizzardiho Battle.net launcheru? Destiny 2 jsem nehral, ale pri spousteni wowka, nebo diabla jsem si vsim varovani o prechodu Destiny jinam a dva dny zpet uz nebyla v launcheru vubec ...

      • jindra.veliky

        To nie, mm ps4

      • jindra.veliky

        Já to mam na ps4, takže nevim v čem je zakopanej pee

  • 0011

    Link's Awakening je nejrychleji prodávanou hrou na Switch v Evropě za rok 2019.

    Za mě určitě kandidát na hru roku alespoň ve svojí kategorii a recenze kde nic tu nic, abych parafrázoval klasika - Patriku? Adame? Šárko?

  • Inquisitor

    Black mesa xen

    Ale vypadá to náramně

  • Hanzales

    System Shock 3 Pre Alpha Gameplay Teaser

    https://youtu.be/aqbDh__FoCU

    Jsem tenhle teaser druhý zbadal až teď a hustý :D To se těším snad víc než na Cyberpunk už jen z nostalgie.

    • drasta

      Snad se to bude hrat lip nez to vypada podle traileru.

      • skaven

        dufam ze nie, vyzera to dobre tak ako to je


  • Headset Gear VR je podle Johna Carmacka "promarněnou příležitostí", jejíž "dny jsou sečteny".

    Co to k čertu je Headset Gear VR, a kdo do prkený vohrady má být ten John Carmack?

    • 0011

      Jestli ten druhý dotaz není trolling, tak zakladatel ID soft, tvůrce Wolfensteina, Doma až do třetího dílu a v současnosti maká na VR setu Oculus, čili někdo koho by měl znát každý kdo na tenhle web nezabloudil omylem.

    • Ptát se na herním webu, kdo má být ten John Carmack je, jako ptát se na Sputniku, kdo má být ten Putin. 

      • Jo tak tohle je herní web? Nějak se mi v poslední době pod všema těma reklamama na vložky, očkování, odplísnění, apod., celkem úspěšně schovává. Já hry rád a pravda teď si vzpomínám na jednoho Carmacka, ale ten naposledy nějakou hru udělal ještě v minulém století. Takže Headset Gear VR je teda nějaká velmi stará hra jo? A proto se k ní vyjadřuje odborník co kdysi dávno programoval v assembleru. Tož fčil už je mi to úplně jasné. Díky za vysvětlení.

        • victor

          Jj Head set Willi : VR Carmack ...odpor je marný ;)

        • John Carmack je zodpovědný za hry jako Doom, Wolfenstein nebo Quake 

          John Carmack v současné době pracuje pro firmu Oculus VR, která se zabývá vyvojem brýlí pro virtuální realitu (VR). Gear VR jsou brýle od Samsungu, kam dáš telefon a je z toho takový lowcost VR. Oculus na Gear VR spolupracovali, nebo se to aspoň snažili prodat, tak že na tom spolupracovali. 

          Snad ti to pomůže. 

        • skaven

          poslednu hru co vysla bol Doom v 2016, neviem ci robi na niecom inom



          • Jack1947

            S tim ale Carmack neměl nic moc společného ne.

            • skaven

              na wiki pisu, ze mal

              • victor

                Reakce na příspěvek:

                Autor of legacy game concept ...

  • triptich

    Omlouváme se, ale kvůli technickým problémům bude dnešní video Blasphemous natočeno offline a zveřejněno později. LongPlay Crusader Kings II i NeoRetro se přesouvají na příští týden.

    neporadil by vám napríklad indián, alebo chalani z retra s tou technikou? viem, viem, je to "konkurencia", ale zas nie ste vo vojnovom stave. a games technika hnevá pravidelne, chcelo by to posunúť sa o level vyššie ;)
    P.S.: ale vďaka za oznam. aspoň sa je na čo tešiť aj o týždeň.

  • kkING

    Trocha kvalitni Blizzardi animace pro vsechny co radi "dueluji" pred OG, ale pozor Heavy Spolier 😉

    https://www.youtube.com/watch?v=21NjNOyMRBc

  • Zdar Gamesaři, 

    dva dotazy..

    1. Když ve VR brýlích, do kterých se vkládá mobil, nepustím žádnou VR aplikaci, ale chtěl bych se  jen dívat na nějaké obyčejné video či jen na hlavní plochu mobilu a tudíž bych to jen využíval jako držák mobilu na hlavě, tak je možné to takto použít nebo je to nesmysl?

    2. Když v PES 20 upravím v editoru hráče, tak proč pak ten hráč není upraven, když si chci dát jen klasický přátelák? Souvisi to s těma Live updatema sestav týmů? Ty provedené změny se projeví jen a pouze v režimu Master League nebo dělám něco špatně?

  • triptich

    Epic Game Store rozdáva šesticu Batmanovských hier zbalenú do dvoch kolekcií.

    Batman Arkham Collection obsahuje: Arkham Asylum GOTY Edition, Arkham City GOTY Edition a Arkham Knight

    Lego Batman Trilogy obsahuje: LEGO Batman: The Videogame, LEGO Batman 2: DC Super Heroes a LEGO Batman 3: Beyond Gotham

    A budúci týždeň chystá Metro 2033 v Redux edícii.


    • radim.zaty

      Hele, jakožto člověk, který žádnou z těch Arkham her nehrál, doporučili byste mi začít Asylum a hrát to postupně, nebo rovnou zahrát Knighta?

      • drasta

        Asylum vede i u me. Zbytek je docela na jedno brdo.

        • Jack1947

          To bych neřekl z hlediska grafiky a obsáhlosti nej je Arkham Knight, City má taky své světlé převážně ty nepovinné mise protože jinde se nedá setkat s podobnými záporáky, Bane taky dobrá ale jeho málo. Ten doktor se mi moc nelíbil.

          Origins asiu nejlepší co se týče originality to honění se za Fireflyem bylo dobré, jen ty bosové měli méně místa když to je podstatně kratší PREQUEL hra. Trochu mi vadilo že se vecpal všude Joker ten mi připadal postavený na hlavu i na konci Asylum trochu natahování herní doby.

          Origins by bylo trestuhodné vynechat ale začínat Knightem by byla hloupost!

      • triptich

        ja som hral všetky a ak by som sa mal teraz rozhodovať, idem jednoznačne v poradí, ako vyšli. asylum už asi bude trošku... kostrbatejšie, ten vývoj je tam naozaj poznať - Lukyz má v tomto pravdu - ale stále je to vynikajúca hra. city ju potom vylepšuje na celej čiare.

        jednoznačne si to daj ako postupne. myslím, že nebudeš banovať.

      • Lukyz

        Já bych doporučil je hrát v pořadí v jakém vyšli. 

        Je tam znát vývoj a od novějších by se ti ke starším hůř vracelo.

        U mě např. vede Ayslum, ale sto lidí... 

      • Jack1947

        Rozhodně Asylum je to začátek... a ten potřeba mít někdo má nejradši City nepopírám kvality ale Asylum je Asylum začátek jedné série  navíc to hezky navazuje, takže proč se ochudit o hezký výlet do zařízení pro nerjvětší kriminálníky. Navíc je tam Boss super Bane který je i ve dvojce ale je ho tam málo.

        Arkham Knight má hezká kratší DLC ale příběh je asi nejslabší odehrává se hodně v autech teda ehm tanku. Navíc proč bys hrál pak jiné díly a ještě doporučuji si sehnat Origins který je super a v lečcems původní hru předhání. Joker jako záporák je trošku nuda i když Scarecrow je celkem zajímavý ve Knightovy... Origins protože je to prequel tak tam jsou i jiní starší postavy.

        • radim.zaty

          Se vší úctou Jacku, zrovna tvůj názor mě absolutně nezajímá. I kdybys byl ten nejchytřejší člověk na světe (což nejsi, lížeš spíše druhou stranu spektra), tak od čórky žádnou radu nechci.

          • Jack1947

            Tak já narozdíl od jinejch jsem ty hry aspon hrál ale nechceš nechtěj já ti moje názory 

            NEVNUCUJI!

            Prostě někdo něco napíše zeptá se já odpovím, at si to přebere jak chce mě tak si úplně volnej. Jen sdílím to co znám viděl jsem a hrál jsem. At si každý přebere a naloží s tím jak chce. Mě to je šumák!

            Pokud si myslíš žes mě urazil tak leda spíš sám sebe. Tak se nauč googlit vždyt máš tolik stránek kde ti napíšou fundované rozdíly a pročb je nejlepším třeba právě Asylum. Zeptat se u Mass effectu dočkal by ses odemě stejné odpovědi. Arkham Knight tak 7/10 a za ten fuckedup na konci od hlavního záporáka 😬

    • Jack1947

      Tak to je hodně zajímavé... rád si dám Batmana znovu. Akorát chybí Origins nejlepší sequel ve hrách skoro vůbec!

      • triptich

        musím súhlasiť, že origins chýba. mohli za túto jednu hru vymeniť všetky tro LEGO hry :)

        každopádne je to super nálož a som stále napätejší, s čím sa vytasia na konci roka. čakám, že najväčšiu pecku si šetria. len teraz neviem, čo by to mohlo byť.

        • Jack1947

          Nějakou novou hru ? třeba půlroku starou...

          • triptich

            je to vysoko pravdepodobná možnosť. aby prebili doterajšiu ponuku, bude to musieť byť niečo veľké.

            • Jack1947

              Nemají problém když Stým, se stejně s ničím větším nevytasí. Klidně rok stará hra by stačila.

  • Jack1947
    Kvíz: Rozumíte mluvě dnešních hráčů?

    Stejně jako každá jiná komunita mají i
    hráči počítačových her svůj vlastní slovník, pro neznalé často
    nepochopitelný. Vyzkoušejte si, zda znáte alespoň rámcově jazyk
    „pařanů“.

    Zatím asi nejlepší kvíz vůbec... je to jednoduché hraji ONLINE hry tak se vyznám v podobných zkratkách! akorát jsem se sekl u jednoho ale to bylo z Fortnite... takže pohoda🙂



    Váš výsledek: 95 %

    n00bKazuálGamer>> No lifer <<

    do57 dO8Rá PráC3, l3PŠÍ uŽ 7o 8Ý7 N3mOhlo. měJ73 4L3 5L17ovánÍ 1 2 O5747níM1 4 PoDObNÉ vYj4dŘovÁNÍ 51 N3CH73 J3N do H3r, OK?



    Dosáhli jste percentilu 91,79. Odpovídali jste tedy stejně nebo lépe než 91,79 % ostatních čtenářů.

    • Mart9

      Tak tohle je ten poslední kvíz, který bych čekal, že udělám bez chyby, přitom hraju jen sportovní hry. Stydím se.



      Váš výsledek: 100 %

      n00bKazuálGamer>> No lifer <<

      do57 dO8Rá PráC3, l3PŠÍ uŽ 7o 8Ý7 N3mOhlo. měJ73 4L3 5L17ovánÍ 1 2 O5747níM1 4 PoDObNÉ vYj4dŘovÁNÍ 51 N3CH73 J3N do H3r, OK?



      Dosáhli jste percentilu 100,00. Odpovídali jste tedy stejně nebo lépe než 100,00 % ostatních čtenářů.

    • 0011

      Mám stejné skóre, špatně jsem odpověděl u otázky default, kde byla správná odpověď "jste trapní, protože jste neutratili peníze za žádné kosmetické doplňky" není divu, že tohle neznám. Já mám v tomhle radši Diablo 3, kde jsou taky kosmetické předměty, ale jediný způsob jak je získat je zúčastnit se a dodělat sezónu, nebo na křídla mít koupenou jinou hru od Blizzardu, což aspoň nepovažuju za vyhozené peníze.

      • Jack1947

        Mě to přišlo až moc jednoduché jinak konečně někdo kdo taky tu anketu udělal minulou tady nikdo ani snad nečetl.

         

        Ted si někomu napověděl , já jsem schválně nenapsal o tom. Myslel jsem že to tak je ale stejně volil naprostý zelenáč protože by to měla být taky pravda Default= nový hráč.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit