Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Poznáte nejslavnější vozidla z počítačových her?

    Nechci se nějak vytahovat ale dal jsem to na 100%😛

    Je to zajímavé nikdy jsem k závodním hra tolik netíhl nicméně možná to bude i tím že většinu her jsem poznal a kde sem si nebyl jist se trefil. Kdyby takhle byli všechny kvízy🙂

    • Chomaco

      81% ...ale...percentil 91,77 😎

      • Jack1947

        Precentil je u zádele, prostě neznáš tolik auta co já 😎 😛tak co kdo další, ted mám streak 2 nebo kolik kvízů na 100%.

        • Jack1947

          Tím myslím že precentil je dost zavádějicí pojem, ne úplně přesný měl jsem třeba 75-78% a precentil nějakejch 85-88 už si nevzpomínám.

          • kuRe

            Až na to že je percentil mnohem víc vypovídající ukazatel než nějaké %, ale s tebou se nemá smysl bavit o ničem složitějším než je WC

  • SalemCZ

    Tak LongPlay Crusader Kings II až příští týden, Vašek si nainstaloval do systému The Reaper's Due a ochořel nám :(

    Divadlo zvládl?

    • dworkin

      Divadlo?

      • SalemCZ

        On je divadelní herec, minule jsem přelazoval tv a vyskočilo tam na mě že v pátek měl mít představení.

        • Jack1947

          Zajímavé to jsem neveděl.

          • SalemCZ

            Vím že to řešili už v nějakým Fight Clubu. 

            Když tak odkaz na divadlo. http://divadlod13.cz/

            • Jack1947

              Jo takhle tak to je ochotnické... tak to jo.

  • raisen

    Tak LongPlay Crusader Kings II až příští týden, Vašek si nainstaloval do systému The Reaper's Due a ochořel nám :(

    A ten Batman někdy bude? Že se po pár odkladech potichu vytratil z plánu videí.

  • Tak LongPlay Crusader Kings II až příští týden, Vašek si nainstaloval do systému The Reaper's Due a ochořel nám :(

    Tak ať si zapne supernatural events a pokusí se o nesmrtelnost. 😀 Pak na něj nemoci nebudou mít vliv. 😉 A když to nevyjde, tak se holt znovuzrodí no.... a za 20 let se zas může stát novinářem. 😀

  • Jack1947

    Doporučené hardwarové nároky pro Star Wars Jedi: Fallen Order se z 32 GB RAM snížily na 16 GB RAM.

    Vždytto  by byl holý nesmysl ukažte mi hru která chce více jak 16GB ram!

    • Star Wars Jedi: Fallen Order 
  • drasta

    Docela zajimavy video o novym flight simulatoru od MS:

    https://www.youtube.com/watch?v=MOPIjzzH1G8

  • Horst

    Pozor, menší spoiler z Death Stranding: postava Madse Mikkelsena nebude úplně černobílá.

    Přestaňte spoilerovat !!!

    • Jack1947

      PS:Příští vánoce na PC,XBOX N SWITCH :D

    • victor

      Hele a ten voják z Vietnamu ve společnosti mrtvých bude jeho tata .....

  • SalemCZ

    Opět se omlouváme za odložení streamů Batmana a Crusader Kings II, stále nás ve studiu trápí ochromující technické problémy. Na jejich odstranění pracujeme.

    Co třeba zkusit nějaký video před točit? Aby jste měli čas na to dát věci do kupy. 

  • victor

    CRASH N SANE TRILOGY a SPIRO REIGNITED TRILOGY + COD WWII v příštím Humble Monthly .....

  • homeles8

    2. Listopadu RDR 2 na PC. Konečně mě ta hra začíná zajímat. A hodně, už se na to těším 😍

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit