Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chjo. Takže zase PC diskuse kde polovina lidí kříčí, že s tím má problémy a druhá a je tak překvapená z toho, že jim to naběhlo bez potíží, že se s tím hned běží pochlubit.

    Ať žije PC hraní :-D

    • Těch 10 lidí je opravdu reprezentativní statistický vzorek 😂

    • walltar

      Mě to napřed šlo bez potíží a potom jsem měl problémy... Tak a kde je tvůj bůh teď? :-D

      • buh?

  • Download jsem pustil na noc, ráno vše připravené a hra šla hned na poprvé. Žádné problémy. 

  • homeles8

    Jóó konečně, je to parádní hra a i mi funguje parádně ♥ Nemám s hrou žádnej technickej problém. Odehrál jsem dvě hodiny a zatím mě to chytlo hodně. Postavy parádní, baví mě víc než v GTA 5. No, uvidíme co bude dál. Ani nevim co mě naposledy takhle hodně bavilo hrát. 


    EDIT: asi DOOM 2016, ale to je úpně jinej žánr. 

    • TheSuffering

      Já si jen chvíli budu zvykat, že kůň nemá ruční brzdu jak ve Skyrimu. Pořád někde skáču z útesu.

      • Má, Left CONTROL.

  • Takže očekávaná klasická diskuze pod hrou na PC. Ne jak se hraje, ale jak ji vůbec spustit :-)

    • TheSuffering

      Já si stejně myslím, že v 99 % případů je problém na straně uživatele (nešťastná kombinace hardwaru a softwaru). Já včera spustil launcher, udělalo to kontrolu souborů a pak se to bez problémů spustilo. Měl jsem co dělat, abych se dokopal do postele před půlnocí.😀 Na 9700k + 32GB ram + 1080Ti plynule na ultra při rozlišení 1440p. A je to luxus. A podotýkám, že nové ovladače na grafiku jsem ani nestahoval (mám předchozí verzi).

      • skaven

        no, pascaly padli na hubu, tj priemerne 43fps v 2K, takze bud mas gsync/freesync, alebo kecas

        guru3D


        • Johnny

          proč píšeš 2K a ne 1080P jiný 2K vlastně není.

          • skaven

            1440p 😱

            • Johnny

              Lepší. 1440pje totiž 2.5K :D

        • TheSuffering

          Počítám ale, že všechny ty jejich grafiky mají na základních taktech ne? Mně to v RDR2 benchmarku ukazovalo jako nejnižší hodnotu 51 fps.  Ve hře už jsem to nesledoval a jen se kochal... Nevím, zda jsem tam měl DirectX nebo Vulkan? Doma na to mrknu.

        • nebo to hraje na 45 fps ?

  • Tak se Rockstar vytáhl se svým launcherem.

    1) Zaraduj se, že RDR2 vyjde na PC 2) Zakup v předprodeji 3) Počkej měsíc na release 4) Nainstaluj 100+ GB 5) Zjisti, že launcher neustále padá a hra nejde spustit 6) Najdi si idiotské vyjádření Rockstaru, že je to starými ovladači grafiky a máš spouštět jako správce 7) Zkus odinstalovat a znovu nainstalovat 8) Najdi a vyzkoušej rady ohledně vypínání AV, které jsou též k ničemu

    9) Čekej na crack



    • Vojtzech


      Nehledě na to, že když zkusíš hru spustit jako správce, launcher hru odmítne spustit, protože exe má upravený nastavení kompatibility :-D

      Já hru sice spustím, ale během hraní pořád zamrzá obraz, zatímco zvuk dál běží. Zamrznutí sice trvá pár sekund, ale hrát se to nedá. Splňuji doporučený požadavky (v grafice a ramkách i překonávám) a dělá to na jakýmkoliv nastavení. Takže to odkládám k ledu a počkám na patche.

      • cNNk

        To zamrzani dela pretizeni procesoru - taky jsem to mel - z redditu jsem vycetl, ze lidem pomohlo nastavit sprazeni na 2/4 jader. Ja jsem si nahodil 3/4 a opravdu to pomohlo.

        • Vojtzech

          Díky, o tomhle vím. Proti záškubům to pomůže, ale FPSka padnou. Počkám na patch, to přetěžování procesoru musí být bug, protože jinak by jejich doporučený i minimální požadavky měly hodně daleko od pravdy.

    • x_ander

      Přesně tímhle stylem jsem kdysi řešil Maxe Payna 3. Furt nějaký problém, podpora Rockstaru nula, nahodil jsem tedy na svou originálku crack a najednou to jelo jak po másle.

  • Johnny

    RTX 2060??? nebylo nahodou tvrzeno že doporučná grafika bude GTX 1060?? ?:D

    • Bylo

      • Johnny

        Tak ono to na tý GTX1060 Jede 60fps. Ale na LOW a 720p což bych spíš považoval jako minimální než doporučený xD

        ne to zas prehanim, Na High/Medium s trochou uprav se to dá bez problému hrát na 1080p nechci tvrdit stabilních 60 ale dá se. určitě lepší FPS než na konzolích co sem hrál....

  • Download 6 hodin. 😐 112,5GB 

  • jack

    Důvod proč počkat na  Ampere

    • skaven

      v 2K s mojou rx5700xt mam podla guru3D 51fps priemernych, na ultra, predpokladam ze na high to bude cca 60fps s freesync. ziaden ampere o rok, uz teraz.

      guru3D

    • Tjn, s 2080ti mam sem tam 27 fps 😀

      • TheSuffering

        Tak to je ale podle všech testů nejspíš problém u tebe ne, pokud tedy nemáš slabý procesor.

        • Problémem bylo 8x MSAA, snížil jsem to na 4x a už pohoda.

      • jack

        tak to je hodně tragický

  • matt

    Mě funguje bez problému. Jen to muselo dekryptovat těch 109GB a dostáhnout další 3GB.

  • Já to samé při zapnutí se mi napsalo že má launcher chybu a začalo se těch 109GB stahovat zase znovu.

    • skaven

      neboj, na 3tikrat sa to podari :)


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit