Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MalyZeli

    Nejde spustit pres Rockstar Game Launcher... spadne launcher a hra se nespusti.

    • Onesaint

      Je to antivirem, udělej si na celý soubor Rock Star games v tvém antiviru vyjímku, mě to ihned pomohlo...

      • Derp_1337

        Přesně. Nejlepší je úplně vypnout antivirus, zajít na nějakou stránku jako p*rnhub.com nebo youp*rn.com ,kde se ti stáhne takový patch a následně vše začne fungovat😉

        • Ghost47

          Už jsem viděl Eset najít potvoru i na naprosto normálních stránkách (stačí jet na nějakém standardním redakčním systému a neaktualizovat), dokonce snad na idnesu jednu chvíli v reklamním systému nějaká byla.

          Je pravda že aktualizovaný Chrome nebo Firefox by to asi zaříznul i sám, ale jsou tam.

          • Derp_1337

            Ještě je důležité zjistit si, zda se jednalo o skutečný virus a nebo jenom heurestická analýza našla jakýsi kód, který by teoreticky mohl způsobit problémy (tudíž nejde o úmyslně škodlivý kód, ale kód který někdo nedbale naprogramoval).

        • V zásadě máš pravdu. Nebo už se ti někdy stalo, že ti antivirus našel nějaký vir? Mě ještě nikdy. Takže mi přijde docela zbytečný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit