Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    Dnešní Fight Club #454 s tvůrci hry Nebuchadnezzar výjimečně odvysíláme prostřednictvím Facebooku.

    Proč?

    • Jack1947

      Je to vysvětlené  v článku:)

      • SalemCZ

        V té době článek nebyl. Alespoň už vědí jaký je to mít ban.

        • Jack1947

          To znělo trochu tvrdě hehe...

  • victor

    Vzrušuje někoho kromě vlezlé reklamy na Tiscali i to že začal každoroční výprodej  na Steamu ?  Jak tomu už nedávají srdce a nejsou pro komunitu extra hříčky , jde to do kopru jako BVV ( Brněnské veletrhy a výstavy ) v rukou němců ....:/

    • Jack1947

      Já myslel že už to tam je tak minimálně 2roky 😀

    • Jojo je to uz nuda a i ty slevy jsou spis kosmeticky.

    • SalemCZ

      asi si koupím Steam controler za 5,5euro+10poštovný 

      • stratego

        Ja to "koupil" a dnes se mi platba vratila 🤔 asi toho prodali vic nez meli 😃

    • madPav3L

      Abych pravdu řekl, tak já jsem rád že ty hříčky nejsou.

  • x_ander

    Ačkoliv jsem povahy mírné, tak se taky přidávám k tomu, že ta nová reklama je už hodně za hranou. Měl jsem na games adblock vypnutý, už jen pro ten pocit, že i z mých návštěv nějaký drobák budete mít, ale co je moc, to je moc... Hodit tam reklamu, která v podstatě znemožní web normálně číst a složitě se tam musí hledat, kde se to dá odkliknout, to fakt už ne.

    • Jack1947

      Mě to napadá i přes Adblock, jinak jsem musel vypnout Adguard a Ublock protože haprovalo přihlášení... na to asi říci Bravo games 😬

      Myslím že tu bylo ledacos ale tohle teda všechny pokusy solidně odrovnalo.

  • WhySoSad

    Tak ta reklama kdy vyskočí pozadí s nabídkou PS4 her a člověk to musí odscroolovat dolů a zamítnout křížkem je už opravdu přes čáru... 


    edit: Aha, tak koukám že v tom nejsem sám...

    • Cvicme_v_rytme

      Stačí zmáčknout F5, aby se znovu načetla stránka...

      • 0011

        Geniální řešení, a když sousedi pouští po desáté večer nahlas metal tak stačí dát špunty do uší....

        • Cvicme_v_rytme

          Ne, buď pustíš stejnou hudbu opačným směrem. Zvuk se šíří ve vlnách a tedy se vyruší a je ticho. No a nebo zavoláš policajty.

          • 0011

            Správně, jinými slovy když se vyskytne problém, je potřeba se ozvat. Jinak je ještě střední cesta - říct máničkám ať to ztlumí. Tohle je náš ekvivalent říkání máničkám ať to ztlumí.

            • Cvicme_v_rytme

              Jenže redakce s tou reklamou nemá prakticky nic společnýho a neovlivní, jestli tady bude, nebo nebude. Takže ty zvoníš na špatnej byt, kde máničky nebydlí.

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Tomu už poslední měsíce přestávám i věřit😐

              • 0011

                Reakce na příspěvek:

                V minulosti byl obdobný problém, Aleš v podcastu slíbil, že se s tím pokusí něco udělat a skutečně se to na nějakou dobu zlepšilo. Nevím jakou na tom měl skutečnou zásluhu, ale je lepší se ozvat než mlčet.

    • Veskoslav

      Zapnout Adblock...protože je to čím dál horší. Člověk, co má na Tiscali na starost reklamu nejspíš předtím dělal správce pro domeček pro panenky

    • SalemCZ

      Bylo jich víc, ale bylo to promazaný.

      • Veskoslav

        Cenzor se vrátil z výletu evidentně.. A místo toho, aby to opravili, tak promazou diskuzi. 

        • SalemCZ

          Se divím že se ještě tomu divíš

  • SalemCZ

    Nepotvrzený drb tvrdí, že se pracuje na remasterech prvních dvou dílů Tony Hawk Pro Skater.

    Vid remaster byl nedávno ne?

  • JohnyTheZik

    Chlapi sorry, ale ty reklamy tady jsou neco silenyho. Na mobilu jsou games prakticky nepouzitelny, clovek musi zavirat nekolik vyskakovacich oken, na PC je tu ted zase ta vyborna ps4 reklama, ktera ma delat cool efekt, ale realne me jen nuti nainstalovat adblock. Nechci to delat, chci games podporovat aspon takhle, ale tohle uz je za hranici.

    Prosim, udelejte s tim neco.

    • Mart9

      Ta PS4 reklama musí být nějaká chyba. Vždycky když vidím, že se mi ji tam web chystá hodit, tak se přepínám na Vortex a games zkusím za chvíli, to už tam ta reklama není.

      • SalemCZ

        Stačí většinou jenom aktualizovat. 

        • Mart9

          to bych na games strávil příliš času, když se přepnu pryč, tak je mi lépe

  • MidnighT91

    Hraje tu někdo fallen order a jestě nenavštívil Kashyyyk? Pokud ano můžete mi poslat savefile? 

    Dostal jsem gamebraking bug. Uvnitř AT-AT má BD odlákat piloty ale místo cutscény si postava stoupne a já se tam můžu procházet. Jsem ve 30% a od začátku se mi to teď hrát nechce.

    • MidnighT91

      Tak nic už jsem sehnal save jinde ale stejně vás varuju, dělejte si zálohu po každém restu jinak budete hrát znova. Ta hra je momentálně rozbitá.

      • madPav3L

        Dneska jsem to po 26 hodinách prošel, žádný problém jsem neměl.

  • 0011

    Milá redakce, jsem co se stran reklam týče zvyklý na spoustu věcí, ale tohle je už fakt moc, aby se mi místo reklamy kolečkem na myši odscrolovala stránka kterou si prohlížím je fakt silné kafe.

    • Veskoslav

      Jsem si říkal že jsem jediný. Evidentne už ani ty reklamy neumí dělat pořádně... 

    • triptich

      pripojím sa k davu. rozumiem, že z niečoho sa žiť musí a reklama je dôležitý zdroj príjmov, ale to, čo ste sem teraz nahodili je hnus. aby mi vyskočila reklama, ktorá mi zruší načítanie stránky? to kde sme?!?

      máte tu more reklamy, často je jej tu viac, ako článkov a autorských textov... nemáte zlý obsah, ale rezervy tu sú. fandím vám roky rokúce, ale aktuálne zažívate obrovskú krízu. čo tak radšej komunikovať s komunitou, formovať ju, podporovať a skrz ňu ukázať vydavateľovi, že toto nie je dobrá cesta? viď napr. vortex, alebo indiána.

    • raisen

      Já teď měla dvě reklamy tak překryté přes sebe, že nebýt adresy webu nahoře, tak ani nevím, kde zrovna jsem. Asi je zase čas AdBlock, už je toho moc.

    • Mart9

      Říkal jsem si, že to musí být nějaká chyba u mě, ale evidentně ne.

    • Lukyz

      To je fakt masakr 😀 

      Troufám si od oka tvrdit, že tak 40% dělá stránka a 60% reklama 

      • SalemCZ

        100% reklama, to co se ti zobrazí jsou starý články, takže to tam někdo hodil přímo do reklamy,

      • 0011

        To je výstřižek, který jsem udělal uprostřed scrolování, když scroluješ dál, je to 100% reklama 0% stránka

  • SalemCZ
  • Lukass

    Takze Terminator Resistance je sotva prumerna hra(snazi se nas presvedcit bkeskovka) ,  pisou to prece herni journalisti. 

    Pohled na Steam a Metascore uzivatelske hodnoceni uz ukazuje neco jinyho. 

    Kde zase udelali ti herni journalisti chybu... 

    • Jack1947

      Já si to celkem užil (víme) a kdyby bylo DLC nezlobil bych se.

      • Veskoslav

        Myslíš jako opět jsem to šlohnul, protože nemám ani blbých 40 dollarů?

        • To je přece jasný, jestli si tenhle trouba v životě koupil pět her, byl by to zázrak. S trochou štěstí ho někdo v budoucnu hezky odrbe a on si uvědomí, že je jen tupej zlodějík. 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit