Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9

    Tak z letošních sleviček mě zatím nejvíc zaujaly ty na GOGU na Flatout 1 a Flatout 2. Jednička stojí půl dolaru, dvojka 1,5 dolaru. A potvrdil jsem si, že Flatout 2 je jedna z nejlepších závodních her historie. Mám i originálku v krabici, ale co si vzpomínám, tak tam bylo nějaké příšerné DRM, nějak Starforce nebo něco takového. To bylo snažší to koupit znovu na GOGU.

    • Jack1947

      Flatout1 měl Starforce a dvojka myslím Securom což je méně agresivní forma.

    • Ty rozdávali zadarmo na GoGu nějaký čas dozadu (pár let).

      Oprava: Tak nic blbě jsem se podíval, četl jsem to v rychlosti jako Fallout. Flatout 2 je nicméně taky povedená záležitost a s volantem jsem v tom utopil hodně hodin.

      • SalemCZ

        ono se to dá hrát s volantem?

        • Velmi dobře, asi jako Mafia.

    • Inquisitor

      Jo pro mě jsou Flatout 2 pořád ty nejzábavnější závody.

  • Lukass

    Pekny vecer vsem. 

    Minuly tyden sem rozehral Shadow of the Tomb Raider,  jeste nemam dohrany,  presto by me zajimaly nazory na hru. 


    Za me se autori chteli definitivne zbavit spojovani s Uncharted,  proto je hra pomala,  nechava hrace si v klidu  udelat co potrebuje,  netlaci ho nikam.  Cetl sem hodne kritiky,  ale ja su nadsene,  kdyz prochazite hrou je na ni videt tuna prace a cit pro detail (ubisofte uc se).  Konecne vyvojari chapou ze tisice informaci na obrazovce jenom hrace otravuje,  hra tak nema v podstate hud,  plosiny nejsou zvyrazneny,  hrobky,  co dodat proste nadhera. 

    Miluju Rise a miluju i Shadow,  pro me spolu s God of War nejlepsi hry dekady. 

    Uz ted vim ze to budu hrat do zblbnuti stejne jako Rise. 

    • Jack1947

      Mě se to líbilo hlavně DLC byli nakonec super ty hrobky(pasti)... docela posun oproti ne moc povedenému dodatečnému obsahu druhého dílu ale zároven je dobré že to je ukončení série a zbytečné nenatahování.

    • Cvicme_v_rytme

      Teda přesvědčil jsi mě, abych si toho Tomb Raidera na PS4 koupil :)

      • radim.zaty

        A mě abych zkusil Rise z Gamepassu :)

      • Lukass

        Kup,

    • 0011

      Já jsem si koupil tu speciální digitální edici se season pass, kterou jsem mohl hrát dříve než vlastníci obyč verzí a tu hru jsem natolik vyždímal, že jsem se k DLC ani nedostal, hrál jsem ji 5x za sebou na new game +, takže než se pustím do nového obsahu ještě chvíli počkám, ale mám to stejně restart TR zbožňuju, trefili se mi přesně do noty a navíc se hraje dobře na gamepadu i na klávesnici, rád mám na výběr. Jinak vím že se chtěli do třetice vyhnout klišé, ale mrzí mě že nejlepší luky jsou dřevěné a všechno lepší oblečení je alá indiánská princezna, má to ale logiku. Jinak takhle do zblbnutí jsem taky hrál všechny díly, je škoda že to plánovali jako trilogii byl bych moc rád za další díl a navíc mi stran dabingu Camilla Luddington sedla jak zádel na hrnec.

      • Lukass

        Ty hrobky sou  genialni

  • victor

    Tak co , koupíte 300. Level ? .....

    Nějak jsem se nedočetl , že by tam byly kódy k českým hrám , žádný  Jets'n'Guns , žádný Archibald, žádné Maschinky ...za mne tedy žádný Level :/

    • dworkin

      Nekoupím. Po restartu jsem ho kupoval dlouho, ale postupně vyčerpali témata, která mě zajímala. Nějakou dobu jsem to ještě kupoval ze setrvačnosti, ale pak jsem přestal a za ušetřený peníz předplatil Netflix.

      Lepší. :)

    • Jack1947

      To mám ještě z LEVEL DVD lol nebo SCORE to je fuk.

    • SalemCZ

      Tak si kup sám Jets n guns na Steamu za 1,70€, víš ono těch 1,7 je cena asi 2/5 ceny Levelu, tak že mi přijde zbytečný zaplatit za časopis 143kč když si tu hru třeba kupovat nechci. Tady nejsi v komunismu aby si měl věci "zdarma".


      Mashinky 23euro, Archibald 0,4 euro.  Takže s Mashinkama by Level stál 600kč a jestli chceš Archibald tak sis ho mohl dávno koupit.

      • victor

        Score 200  ; 20 plných her ( Archibald a Jets n guns  byly mezi nima ) . Na to se nezapomíná.   Přece jen minilevel byl formát za 60Kč a svoji cenu si ospravedlnil .Po deseti létech je tu 300 levelu a kupovat  reklamní leták za 150 už je jaksi mimo můj zájem ....

        PS : Já si ty hry dávno koupil a komunismus zažil , takže klídek ....

        • Jack1947

          SCORe se dost opakuje , čekal jsem něco zajímavého třeba 2roky zpátky ne dáme Trine2...

          • SalemCZ

            Asi jim zůstali nějaký starý kódy :D 

            • Jack1947

              Možná ano, byt ty jejich kody vydrží dost dlouho ale SCORe je narozdíl od Levelu pod stálým publishrem takže nemá nouzí házet co se mu zachce a kolikrát chce.

              Mě už spíše příjde legrační že věci z epicu některé mám i na Stýmu.

              • SalemCZ

                Reakce na příspěvek:

                Tak humble toho taky dost naházel za 1dolar :D 

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  No nicméně už to trochu zvolnilo.

                  • SalemCZ

                    Reakce na příspěvek:

                    já myslím dřív, že díky humble má hodně lidí dost starých her, tak Score nemá co nabídnout.

    • Lukyz

      Koupím, stejně jako každý číslo 🤗

  • Coffin.Corner

    Na Epicu je dnes zdarma Into The Breach.

    • victor

      21.12. zase  Superhot 

      • Cvicme_v_rytme

        A zase OS Unsupported. Tak ještě že už mám na Steamu dohráno...

        • Jack1947

          Lmao kdo nejede na Win10 at nehraje 😛

          • Cvicme_v_rytme

            A my s Win10 máme dělat co?

    • victor

      Jj tak už i na PC hry ve slevě budou zdarma :D ....Into thé Breach jsem před dvěma dny kupoval , protože jsem si říkal , že čas na koupi díky Humble Bundle dozrál ...

    • Cvicme_v_rytme

      Hlásí mi to OS Unsupported. Mám takové podezření, že ten klient nepracuje moc dobře.

      • SalemCZ

        to víš musíš mít OS Fortnite :D 

  • Nová generace konzole od Microsoftu se ve skutečnosti jmenuje jen Xbox. Series X je jedním konkrétním modelem.

    Tam musí mít nasazeného sabotéra, jinak nechápu.

  • Jack1947

    For Honor čeká čtvrtý rok s dalšími čtyřmi sezónami, během kterých se objeví dva noví hrdinové.

    Pak bude oznámenej druhej díl... teda dávaj si na čas jen co je pravda.

  • owny

    Připravovaný Gothic 1 remake.

    https://www.gothic-game.com/

    • Mart9

      přehlédl jsem to v záplavě aktuálních zpráv, nebo se o tom na games zase nepíše?

    • Inquisitor

      Vypadá to náramně. Jenom doufám, že ponechají původní mechaniky a nedojde k tzv. zpřístupnění dnešním hráčům. Když to dobře dopadne, můžou se vrhnout na dvojku a to teprve bude.:)

      • madPav3L

        Moc bych nedoufal, stačí si přečíst co tam píšou:

        "In 2019 the series became part of THQ Nordic and being fans of the original games we began thinking and experimenting with what could be done. While exploring we realized Gothic is still iconic but simply remaking it wouldn‘t work.Therefore we tried a new approach: re-imagining the whole thing."

        • Inquisitor

          Tak to nezní dobře. Ale to je právě to co dělá Gothic čím je. Pokud z toho zůstane jenom zasazení a název, tak to ať si strčí tam, kam slunce nesvítí.

          • Lukyz

            Nebo si prostě zahrajte tu ukázku na Steamu 😀

            Výtky mám, ale jinak veskrze pozitivní dojmy a pokud opravdu při vývoji plné hry dají na feedback fanoušků, mohlo by to dobře dopadnout. Rozhodně je třeba se oprostit od myšlenky, že to bude Gothic 1:1 v nové grafice.  

            • Inquisitor

              Já to nespustim.:) Ale datum vydání tam mají 21, takže času mají dost. Nemusí to být 1:1 já se jenom bojim toho dnešního zjednodušování. Protože ten pozvolný vývoj postavy z nýmanda na geroje je na tom to nejlepší.

  • SalemCZ

    Je sranda když na officiálním Game Awards učtu na youtube si kvůli porušení práv nemůžete podívat na přenos. https://www.youtube.com/watch?v=jxAihuiYxuU

    • omiklon

      Zároveň je zajímavé, že na herním webu si nemohu přečíst jak ty slavné ceny dopadly..

  • karlman.hajsky

    Xbox Scarlett není oficiálním názvem nové konzole - ten zatím neoznámený bude podle Phila Spencera odrážet cíl platformy.

    No tak to je jasný ne? Two 

    • SalemCZ

      Tak cíl bude být první za trhu, tak bych to pojemnoval třeba Jedna, ale anglicky takt řeba One. 

  • Khanemis

    Na GOGu je nyní v rámci vánočního prodeje k mání zdarma do sbírky Wasteland 2 :)

    • triptich

      a GOG tiež vypustil verjnú beta verziu svojho klienta, kde sa dajú zosumarizovať všetky hry naprieč všetkými klientami.

      a za mňa krása. páni z CD Projektu sa hecli a v bete majú kvalitnejšieho klienta, ako epic, uplay a origin dokopy. a stem má len o chĺpok viac funkcií, ale to GOG dobehne. za mňa veľká dobrá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit