Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marines

    Slevy, nechci být nepříjemný, ale jsou to slevy na to, co není vlastně pro hráče, béčkové a céčkové hry nejsou to, čím bych chtěl zaplnit své knihovny. Raději jednu áčkovou, než deset mínus céčkovou.....

  • TheGGG

    zatím jsem neobjevil nic zajímavého... sad slevy nejsou nic extra

  • Mart9

    Byly doby, kdy jsem kupoval Far Cry 3 za 5€ nebo Black Flag za 7€ a už je to pár let, takže to ještě ani nebyly až tak staré hry. Tyhle slevy, co jsou tak poslední dva roky, jsou vtip.

    • victor

      Ano od doby kdy Steam uděluje Awards a více méně si nehraje s uživateli ani při slevových eventech , tak slevy nestojí za to ...

  • kdy dal naposledy steam hru zdarma? l4d2 pred 7 lety? smutny 

    • owny

      Company of Heroes 2 v listopadu

      Crusader Kings 2 v říjnu

      Dirt Rally v září

      GRID 2 v květnu

      CS:GO před rokem

      etc.

      • to ale rozdavaj vyvojari s tim nema steam nic spolecnyho 

    • cNNk

      Na steamu je zdarma neco kazdou chvilku.  Tam si akce i slevy muze kazdy vydavatel nastavit sam - takze, kdyz chce, tak svoji hru rozda zdarma.

    • kuRe

      A proc by ti meli neco davat? Epic rozdava hry jen, protoze nikoho nezajima a chce prilakat lidi, to steam delat nemusi touhle cestou.

  • no..a jestli chcete nakoupit ještě levněji tak jen..

    Ukrajinský VPN 😉

    jen bacha na Region lock!

  • Corvus

    Z novinek mám prakticky všechno... Od Star Wars Jedi: Fallen Order, přes Control, Red Dead Redemption 2, The Outer Worlds, The Division 2, Sekiro: Shadows Die Twice, Metro: Exodus až po Anno 1800, Blasphemous, Dark Devotion, Gris, Darksiders: Genesis a nádhernou Innocence: Plague Tale či peckózní Children Of Morta a lovecraftovinu Stygian: Reign of the Old Ones.

    Letos si ale (ostatně vlastně jako každý rok...) dělám radost nákupy klasik především na GOGu. Takže Ishar Compilation, Blade Runner od Westwoodů, Legend Of Kyrandia sága apod. Ještě projedu Steam, zda tam něco neukořistím, ale letos jsem utratil asi rekordní sumu za pařby :-)

    Holt miluju hraní :-)


    PS: Tak asi Dragon's Dogma: Dark Arisen za 2 stovečky.

    • victor

      Dospěl jsem , vybírám si jen to co budu hrát a nebo to co je těžká nostalgie :D 

    • Maxianimal

      Skvělé, že to víme.

      • Corvus

        Rádo se stalo! ;)

        • Maxianimal

          Já neděkoval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit