Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Microsoft odhalil velikost souborů remaku Resident Evil 3. Připravte si 43 GB.

    No minulý měl kolem 20 asi 19,7gb tak to je trochu skok niméně nevadí když budou animačky v super kvalitě a grafika taky vysoké textury klidně i těch 60gb bych bral( neberu to jako remake ale víceméně předělanou novou hru... )

  • TheGGG

    Na Epic Games Store si můžete zdarma vyzvednout Darksiders: Wrath of War, Darksiders 2 a Steep.

    epic už musí být hodně zoufalý, kupovat si takto hráče omglol

    • Cvicme_v_rytme

      Steep má kopu DLC a má vyjít Gold verze, takže vlastně kupuješ takový demo. A první dva díly Darksiders už jsou ležáky, co buď každý má, nebo je hra minula. Takhle je ještě šance, že si lidi koupí třetí díl, když budou mít první dva.

    • drasta

      Chtel jsem se na celej epic store vykaslat a pockat az exkluzivity vyjdou na Steamu ale kdyz to takhle pises tak mam cim dal vetsi chut se tam zaregistrovat.

    • Jackoslav426

      ne víc, než jeho hejtři

      • TheGGG

        ti se jen smějí a mají to na háku.... v nejhorším případě si rok počkají až vyjde opatchovaná a hratelná epic exklusivita na steamu

        • Jack1947

          Jediné mínus je že to nemá dobrou cenu, Steam se bere kvůli těm neofiko obchodům. Holt EPIC takovej "luxus" moc nemá 😛

  • Veskoslav

    PS+ v lednu bude mít The Nathan Drake Collection a Goat Simulator.

    • Mart9

      Bohužel velké zklamání. Kolekci už mám a Goat simulator je parodie, která nemá v PS Plus co dělat.

      • Veskoslav

        Poslední dobou celé PS+ stojí za dvě věci...I když je Titanfall 2 skvělá hra, tak jsem si naivně myslel, že na 25. výročí hodí něco jiného.

        • Cvicme_v_rytme

          Titanfall 2 je fajn, ale předtím byl v akcích snad za 125,-, takže ho neměli fakt už jen ti, co ho nechtěli, nebo přehlídli.

          Je děs, že tam dávají většinou takový srágory nebo multiplayerovky.

          Jako jo, Drake Collection je parádní věc, všechny tři díly jsou dobrý a kdo nemá, pro toho parádní. Ale kdo na Playstationu tyhle hry nemá a nehrál?

          • omiklon

            Mám jak trojku tak i čtverec a o Uncharted jsem ještě nezavadil.. :P

  • Jack1947

    Steep F2P, Darksiders warmastered edition, Deathinitive na EPICU ( zase se docela vytáhli ty hry jsou docela drahé) nutno podotknout o tom kuponu.

    • Veskoslav

      Tak Darksiders byl už okolo 6 € a už byl někde dáván, Steep byl taktéž v akci za nějakých 7 a byl v rámci PS+, a Deathinive je taky za nějakých 6 €. Tak kde máš ty drahé hry?

      • Jack1947

        Chápu že hejtovat se musí dokud je to ještě nové neokoukané... ale kdy něco takového dal třeba Steam? Zas tak levné to není,  ty bereš akce ale ty nejsou pořád( já to do té doby neměl )Steep souhlasím, to už jsem měl rok nebo kolik zpátky zadara na Uplay.

        • stratego

          Steam ma na rozdil od epic store velkou zakladnu zakazniku takze tohle delat nemusi. Oni to opravdu nedelaji z dobroty srdce 😉

  • Jackoslav426

    Půl měsíce bez bleskovky a aktuálních článků (Best of.. byly sepsané kdoví kdy)

    RIP Games.cz

    • Mart9

      Je to prostě o přístupu a na games se evidentně chodí do práce jako do fabriky. Ale takhle by médium fungovat nemělo, obzvlášť když je redakce tak početná oproti konkurenci, která aktuality má.

  • Worhammer

    MAFIA 2: The City of Lost Heaven Remastered vyšel! 

    MANUÁL: https://docdro.id/N8ncHym

    • Jack1947

      Vždyt je to mod nicméně může to být dobrej předkrm před oficiálním remastrem.

      • Worhammer

        Nebuď naivní. Žádný oficiální remaster nebude. 

        • Jack1947

          Bude jen už nevíme jaká kvalita a v případě Mafia:City of lost Heaven spíše rovnou remake. Remaster by byl moc málo vzhledem ke stáří hry.

          • Worhammer

            Žádné oficiální informace neexistují. To že si někdo zaplatí práva za loga, může klidně taky znamenat, že se chystá výroční kolekce. Tento rok bude mít Mafie 2 výročí 10 let od vydání. 

    • Mart9

      Existuje nějaký oficiální web toho modu?

  • triptich

    mne to proste nedá... prosím vás, milá redakcia - odkžte tomu retardéru, ktorý rozhoduje o reklamách na vašich stránkach, že by sa mal vrátiť späť do školy, alebo ideálne robiť niečo, čo vie, ak vôbec niečo vie. ktorý psychicky zdravý manažér dovolí tak agresívnu reklamu, akú nasadili u vás? vydržal som to na games roky, ale posledné dva mesiace vďaka tejto reklame objavujem krásy vašej konkurencie. chodiť sem je viac trest, ako radosť.

    p.S.: je mi jasné, že sa to zmaže, ale aspoň máte spätnú väzbu. a nie, nedá sa reagovať slušne. človeka proste hnevá, keď vidí úpadok rokov práce šikovných ľudí, lebo nejaký kindermanažér vyštudoval "za klobásky"

    • Jack1947

      Kéž by reklama byl jediný problém...

    • Mart9

      Větší ostuda tohoto webu je, že bleskovky už 11 dní stojí. U té reklamy si jen refreshneš.

      • triptich

        no ostuda... vnímam to podobne, ako svojej doby úpadok hrej pod... burdou? kvalita v redakcii bola,ale postupne sa strácala vôľa, chuť a invencia, až nakoniec vortex, ktorý je aktuálne asi bezkonkurenčný (i keď mne osobne viac sedí indian, ale to je len osobnými preferenciami k redakcii). snáď to ale vidím príliš čierne a gamesáci sa z toho kŕču vyhrabú.

    • Cvicme_v_rytme

      Přesně tak. Tesat do kamene. Už jsem na PS Store skoupil snad všechny hry z PS Hits a ta reklama je tady pořád!!! Už nevím, co s tím dál.

      • triptich

        najväčšia sranda je, že tá reklama je tu nekonečne dlho, ale ja vlastne ani neviem, na čo je, čo reklamuje. vždy ju len odkliknem. a aj keby som vedel, už len skrz jej agresivitu budem daný produkt bojkotovať. a bude nás asi viac. to keby vedeli u zadávateľa, tak sa reklamné v tiscali asi aj opotí :D

        alebo je to len mizerný pokus napodobiť alzáka. ten tiež všetkých štve a alze predaje stúpajú. ale to by som tiež pýtal vrátiť peniaze od reklamky. nepodarilo sa.

        • Mart9

          Ta reklama je tady tak dlouho, že se tam reklamovalo Grand Turismo Sport za 499 Kč v době, kdy stálo ve slevách v PS Storu 279 Kč

  • LuBa

    Death Stranding vyjde v Epic Games Storu a současně i na Steamu v létě 2020. Byly spuštěné předobjednávky.

    Máte někdo zkušenost se změnou mejlové adresy v registraci v Epic Game? Děkuji za radu.

    • LuBa

      Nerozumím Vaší odpovědi. Ptal jsem se, zda má někdo zkušenost se změnou e-mailu v Epic Game. 

      • Jack1947

        Nop jestli si ho zmeníš na českou koncovku tak zapomen že by se s tebou support vůbec bavil kdybys náhodou ztratil heslo 😀

  • jack

    na epicu shadow tactics zdarma

  • Worhammer

    Mafia Lost Heaven REMASTER vyjde pravděpodobně ještě tento rok

    http://mafiascene.com/forum/viewtopic.php?p=130368#130368

    • Zrovna jsem premyslel, ze si ji dam znova, tak ja jeste pockam teda :D

      • Worhammer

        Už to vyšlo, viz moje zpráva výše. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit