Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rejsek

    Jako vypadá to pěkně, ale dát fanouškům po letech jako náplast na nikdy nevydaný HL3 něco, kvůli čemu musíš dokupovat další krámy... nevím no. Jako je to Half Life, ale ten byl skvělý hlavně díky dynamické akci (což u VR podle mě nehrozí, alespoň ne v poměru 1:1 ve srovnání s původními díly HL), logickému postupu přes puzzly a hlavně mnohaúrovňovým levelům, kde člověk semtam mohl mrknout dolů a viděl co má za sebou. To jsem měl rád. Asi mi bude muset stačit dokončená Black Mesa 😐 

  • VRFREAK1

    Nebude trvat dlouho a modeři udělaj  i non VR port pro Alyx pro ty co si VR nepoříděj

    každopaně  zážitek z toho nebude jako ve vr...

    Vive mam  prez rok a  kuli ALyxu   sem jeste  dokoupil trackery( pohyb nohama)  , face cushion , Gear vr lenses(doporučuju) , gun stock a  konstrukci na zavěšení kabelu

    • Mno, trvat to bude určitě dlouho, v lepším případě. Protože to budou muset zaprvé celé dost překopat, jelikož je hra na VR založena včetně ovládání. A za druhé budou mít i problém v tom, že to budou muset portovat na jiný engine. Nebude se tedy jednat jen o upravu hry, ale budou ji vlastně muset udělat od základu znovu jako mód a to v nejbližší době asi jedině na Source 1. Takový projekt moc smysl nemá a nemyslim si, že se do toho někdo opravdu pohrne. Vyjde líp, když si lidi prostě kouknout nějaký walkthrough a bude to...


      Každopádně bych s tím nepočítal ;)

      • VRFREAK1

        I kdyby to mělo trvat dlouho jako Black messa sem si jistej že komunita half lifu to uděla ;)


        • Otázkou je jak... Nevidím v tom smysl a neumím si představit to dělat na starší engine. Navíc ta hra bude muset bejt fakt hodně změněná. Upřímně si myslím, že sice pokus bude, ale vzdají to. Black Mesa měla smysl a aspoň zlepšila původní zážitek. Jaký je smysl vzít něco lepšího a udělat to horší?

  • VR diky ne

  • J.Rose

    Jsem rád že jde vývoj dopředu, jsem fanda Half-Life, ale upřímně, tohle mi nic neříká. Co má jako být ten blink, tedy teleportace? To je něco jako chůze? Zvláštní no.

    Jinak ale samozřejmě respekt a palec na horu, jen nejsem ta správná osoba, tedy ten správný technofil...

    • VRFREAK1

      každá Vr hra ma několik způsobu pohybu teleport je proti miton sicknes..

      ja osobně mam trackery a používam NaLO ( natural locomiton ) pohybuju nohama na místě a tim se hýbu ve hrách ...

    • Teleport je tam pro lidi trpici motion sikness, jde tam ale samozrejme nastavit i klasicke chuze

      • J.Rose

        Aha. Díky.

  • vypada to dobre i bez vr to bude asi dobra hra 

    • ahola

      Bez VR si to nezahraješ.

  • ahola

    Jako dobrý no, ale to krokování bych u VR vynechal. To zase Streameři budou mít žně na hardwaru který jim zaplatila komunita. Holt to nebude hra pro všechny a to mě zrovna u Half Life štve po tom dlouholetém čekání musím doufat, že opět někdy snad bude.

  • readyxx

    jako moc hezkej krizenec  rambo the videogame  a krokovaciho dungeonu .... vypada to fakt suprove ...jen kolik clovek musi investovat

    • Butters

      V době vydání HL1 tady stála mašina co to rozjede taky slušnej balík



    • Ilusiveman

      laťka pokroku si žádá oběti. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit