Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Na konzolích se takycheatuje, ono jim spíše vadí to omezení pohybu a hlavně míření ale to už jsme tady jednou měli... Prostě to míření oproti gamepadu je nebe a dudy... a cheateři jsou na pc už od pradávna ve všem skoro.

  • Butters

    Podle mě s autoaimem vlastně cheatujou  konzolisti :D :D


    Ne vážně, mam PS i PC... obojí má pro i proti, ale FPS akce na konzoli prostě nedávám. Na PC sem byl odkojenej, s dualshockem sem se až tak nezžil.

  • CoD Warzone nebyl myšlenej na tudle generaci konzolí , všichni co maj slušnou pc sestavu sou  o proti konzolím cheateři

    mam ps pro a tech 20-40 fps je v porovnání s 120+ fps na pc nehratelný , nejlepší xbox  v 1080p davá  30-60 fps  - avg 46

    něchapu kdo to muže hrát na konzolích - grafika vše na low i tech 1080  je ořezanejch

    osekaly to tak že to vypada skoro  hůř než klasickej modern warfare aby to běželo plynule ae tech konzolovejch 30-50 fps  není plynulý

    aim assist je zde podobny jako u apexu a explout jen s brokovnicí což ve warzone žadnou vyhodu nedavá

    TKže GL try hardeři na konzolích ...

    • Intel i7 6600k zvládá warzone jentak tak ze když si pustíš discord tk po přistání cpu beži na 100% a discord přestane fungovat s jaguarem z ps to.nejde srovnávat ale dejte k i7 grafiku  1650 a je to jk ferrari vs felicia

      Warzone ma zatim tk špatnou optimalizaci že i s ferrari se klepete do hlavy  natož to hrát na konzolích,  v tudle dobu jen high end cpu zvladají warzone tak jak by měl běžet 

      Warzone je next gen zaležitost,  technicky je to furt beta která potřebuje šileně optimalizaci aby to na next gen  nevypadalo katastrofálně jako ted 

      • Butters

        tak čtyřjádro bez HT už je dneska prostě za zenitem pokud si chceš zahrát a plus k tomu aby něco běželo i na pozadí :D 

        Hlavně že se všichni tlemili AMDčkařum že ty jádra/vlákna navíc nemaj smysl.

        • Je to přesně  tak  a to   tydle 4 jádra od intelu furt stojej nesmysli

          :d každopaně tydle 4 jádra sou lepší než cpučka v konzolích


  • Tensexy

    Vypnutí crossplay bylo skoro to první co jsem po instalaci a spuštění hry na PS4 udělal. Chápu, že crossplay může být v některých hrách prospěšný, ale zrovna ve střílečkách mi to přijde jako naprosto nežádoucí funkce a vůbec nechápu proč to tam cpou. Vyrůstal jsem na PC hraní a rozhodně nejsem nějaký anti PCčkář, ale každá platforma by si měla držet to svoje. 

  • Johnny

    Ne, bojí se prostě že jim PCčkáři natrhnou pr*** :D

    • Butters

      jo natrhnou... ale sedni ty za konzoli a já k PC a natrhnu ti taky ikdyž sem jinak už jen sváteční hráč :D 

      • To neni uplne tak pravda .... ne každý kdo váli s GamePAdem dokáže neco trefit s myší v ruce ..... 

  • N7czech92

    Na CoD jedině klávesnice a myš, konzole ať se jde bodnout  člověk než zamíří je 1000x mrtvý...


    • patr

      A na to si ako prisiel ?  Bezproblemov by ta dobri konzolovi hraci rozbili

      • Neoddiskutovatelně jsou ti co s Gamepadem neco trefi dobrý střelci (mimochodem nejen konzolisti pouzivaji Gamepad přítelkyne hraje na PC a Gamepad by za myš nikdy nevymenila ....) ale nemuzes nikdy vyrovnat gamepad a myš s rozlišením třeba 4800 ... mimochodem vědel jsi o tom že ke konzoli se snad uz od doby PS3 pripojují myi i klavesnice ? Asi ne že  :D :D 

      • Butters

        A dobrej pcčkář každýho dobrýho konzolistu... sorry je to nesrovnatelný počínaje ovladatelností, konče odezvou pokud máš u pc špičkový periferie (ale na tý odezvě rozdíl pocítí jen hráči s reflexama pilota F1)

        • omyl průměrnej PCčkář každýho konzolistu :D Gamepad se prostě myši nikdy nevyrovná i myš s 800 rozlišením je lepší nez GP ;) 

  • Segepe

    Nejednou jsem se setkal s konzolistou kterej daval headky, nebo jsem mu vlezl za zada a nez jsem stihl zacit strilet tak on byl otocenej a hned mi dal headku, takze konzolisti by asi meli pomlcet. To stejny jak se mi nekolikrat stalo ze me dostal konzolista skrz barak, nebo me dal na ranu po tom co jsem do nej vyatrilel 60-kovej zasobnik z M4. Jinak by mohli klidne ty servery rozdelit at si konzolisti  hraji na svym a my budeme taky hrat na svym. Ale co me v COD MW nejvic se*e je to vecny badani serveru, nekdy hraju celej den bez problemu a jindy me to treba 6x po sobe spadne s tim ze server disconected. Takze nez aby se honili za poctem hracu tak by v prve rade mohli vyresit tohle. Samozrejme cheaterum kdyby to slo tak bych dal  dozivotni ban bez moznosti reaktivace jakymkoliv zpusobem, ale muselo by se to resit opravdu u tech co cheatuji a ne davat bany i tem co jim to zrovna jde, nebo tem co si to u nich zahraje nekdo kdo ro umi, jak to je treba v CS, kde se to neresi a hraci si ze zavisti vesele nahlasuji lidi kteri nepodvadi a ti pak dostanou ban

    • V clanku jsou zavadejici informace na konzolich se dá cheatovat taky a nidko mi nidky nevnutí že ne ... jenže prostě kdyz se postavim proti GP s tak "starou" periferii jako je myš tak ma GP vždy smůlu tak to prostě je bylo a bude 

  • MeliUSA

    Jak znám cheatery tak co stačí udělat je odtrhnout plevel je to prokázáno že 90% hráču co podvádí jsou z Ruska a Číny stačí jim dát server pro lamy co musí cheatovat a je po problémech.

    Na všech online hrách co jsem kdy hrál byl vždy problém Rusko a Čína největší počet lamek.

  • Femt0

    Crossplay stejně nemá smysl. Jen hraní na K+M se dá považovat jako cheat.😀Co se týče skutečných cheaterů, tak řikám GIT GUD!, na nich se totiž nejlíp trénuje.

    • patr

      Na battleroyale so 150 hracmi ma velky zmysel.  Hlavne pre pc ktoreho zakladna hracov je ovela mensia a cakanie na matche by bolo velmi dlhe

  • BoB.2

    Nikdy jsem to nepochopil co z toho ty lidi mají, to když vyhraješ tě nemůže ani těšit tak jak když se fakt snažíš a zasloužíš se o výhru svým umem, někdy mám lepší pocit z dobré hry i když prohrajem než s výhry.😎

    • PatchmaN

      A není to ze stejnýho důvodu, jako člověk kdysi používal cheaty v single hrách? Prostě pro zábavu, trochu se vyřádit? To je asi tak jedinej důvod, proč bych zkusil cheat v mulťáku.

    • mr.clayman

      Jednoduché. Jsou lidi, kteří nehrají proto, aby si zahráli. Jim stačí vidět se na první pozici v tabulce po misi a když při tom zkazej hru ostatním, tím lépe.


      Myslím, že pán tady to vyjádřil celkem kulantně.

    • cheaterom často nejde o víťazstvo, chcú len pozornosť nasratých hráčov ktorým pokazili hru, čím viacej sa im nadáva tým sú spokojnejší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit